0 oy
874 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin babanne ve dedesi bebeğimizin fotoğrafını istemişti tabi ki gönderdik dedeesinde akıllı telefon var (70 kusur yasindalar) o da fotoğrafını bütün köye göstermiş hatta çıkattırıp alakasız insanlara vermiş evine gelenlerden birilerine. Kayınvalidem ve anneminde köyden hiç alakasız insanlar yanına gelip senin torunu gördük bakıyoruz rssimlerine demişler. Sosyal medyada paylaşmıyorum kendi cocugumu milletin ne haddine yani çok uzaktan bir akrabanın benim bebeğin fotografini isteyip buzdolabına asip gelene geçene de göstermeleri sinirlendim. ben gurbette yaşıyorum bu arada. ben de bile yok o çıkattırıp elalemin buzdolabına astigi bebeğimin o pozu. Ne diyebilirim yaşlılar her şeye küsüp aliniyorlar tatlı dille uyardım ama hiç anladiklarini sanmıyorum.

Sadece nazardan değil yani saçma sapan yok dünür olalım oğlumuza alcaz demeleri yok mu milletin daha beşikte ki bebeğe düşündükleri şeye bak. Sanki satılık benim çocuğum. Bide anasi babası dururken eşimin babanne ve dedesi anlaşmışlar benim bebeğimi büyüyünce kime vereceklerine. Böyle muhabbetler olmasın diye istemiyorum özellikle de resimlerinin dağılmasını. Kötü göz art niyetli insanlar çok

23 Cevaplar

0 oy
(2,514 puan) tarafından
Boyle bisey yapilsa babamin oglu olsa haddini bildirirdim. Ne munasebet cocugumun fotosunu dagitmak. Alinacaklar diye susman da anormal yani. Alinacaksa annesine sormadan is yapmayacak.
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Kız benim dolap boş kaldı bende bebe de yok bana da 3 5 foto da ben çıkartıp yapıştırırım zaten alakalı alakasız herkeste varmış askom sjsjjsjs

Foto meselesine gerçekten bende sinirlenirdim ama bisey diyemez insan anca kendi oğulları derse torunumuzun resmini toplayın ne o öyle herkesin evinde falan diye konuşursa toplarlar bence...
0 oy
(880 puan) tarafından

1. İstedıklerınde  foto mioto yok ne  oyle cocugun resmini ilana basmısınz gıbı kayıp aranıyor gıbı dagıtmıssınız cocugu unlu yaptılar tlfn varsa her ıstemelerınde goruntulu ara boyle gorun canlı canlı gerek yok fotoya kimsede olmasını ıstemyrm rahatsz olyrm annesiyim kımse daha kucuk bebek hakkında boyle seyler dusunemz ben annesiyım herks konusun dursn kale almyrm milleti de zoruna gider gıtsn de 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
+2 oy
35 cevap 612 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 446 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 692 göst.
25 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ceylan29 (49 puan) tarafından soruldu