0 oy
872 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin babanne ve dedesi bebeğimizin fotoğrafını istemişti tabi ki gönderdik dedeesinde akıllı telefon var (70 kusur yasindalar) o da fotoğrafını bütün köye göstermiş hatta çıkattırıp alakasız insanlara vermiş evine gelenlerden birilerine. Kayınvalidem ve anneminde köyden hiç alakasız insanlar yanına gelip senin torunu gördük bakıyoruz rssimlerine demişler. Sosyal medyada paylaşmıyorum kendi cocugumu milletin ne haddine yani çok uzaktan bir akrabanın benim bebeğin fotografini isteyip buzdolabına asip gelene geçene de göstermeleri sinirlendim. ben gurbette yaşıyorum bu arada. ben de bile yok o çıkattırıp elalemin buzdolabına astigi bebeğimin o pozu. Ne diyebilirim yaşlılar her şeye küsüp aliniyorlar tatlı dille uyardım ama hiç anladiklarini sanmıyorum.

Sadece nazardan değil yani saçma sapan yok dünür olalım oğlumuza alcaz demeleri yok mu milletin daha beşikte ki bebeğe düşündükleri şeye bak. Sanki satılık benim çocuğum. Bide anasi babası dururken eşimin babanne ve dedesi anlaşmışlar benim bebeğimi büyüyünce kime vereceklerine. Böyle muhabbetler olmasın diye istemiyorum özellikle de resimlerinin dağılmasını. Kötü göz art niyetli insanlar çok

23 Cevaplar

+7 oy
(6,219 puan) tarafından

Dahd neler okuyacağım derken bir saçması daha ekleniyor :D

(6,909 puan) tarafından
Off varmış daha yaa bana haber et de bizim kurstaki çocuklara fetih okutayim bende okurum hasta olmazsam
(12,565 puan) tarafından
inşallah güzel haberler verırsın beybii
potansıyal var o yüzden laf sokuyorum ayı ya babam en son birine ev açmiş çoçuğu olmuş kırklıyken getırmiş şimdı 8 yaşında kaynanamı annesı biliyor
kayınbabamin babası da istanbulda başka birinden oğlu var herkes biliyor
(6,909 puan) tarafından
Kız maşallah sen iyi cesaret evlenmişsin enişteye aile boyu
(12,565 puan) tarafından
haha test ettık beş sene bklm arıza verecek mi jsdhjjv
tarafından
Esma bu mektup olayı nedir geçen biride mektubum nerde demişti merak ettim laaa
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Cok çok yanlış ya. Ne olacak simdi . İnsanlar neden bu kadar cahil anlamıyorum 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Bence çok saçma ben olsam tepki veriridim yani ne alaka ne alaka millet iyice çıldırdı madem büyük büyüklüğünü bilsin bir zahmet
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Yok artık iyice bokunu çıkardılar 
0 oy
(2,609 puan) tarafından
Agzim açik okudum
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Hiç sevmediğim mevzular Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Yerinde olsam kıyameti koparırım!!!!  Benim çocuklarımın da fotoğrafları istendi izin vermedim hatta kavga bile çıkardım ama eşime de resti çektim kaynanam da dahi yok düşün çünkü ne b*k olduklarını ne yapacaklarını bildiğim için izin vermedim . Susma susman daha da ileri gitmelerine sebeb verir.
0 oy
tarafından
Var öyle insanlar Allah akıl fikir versin 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Resim konusu ayrı birde şimdi den beşik kertmisler ayrı iki dert iki konu tam ortalık yıkmalik konular bnm için kesinlikle kırmayım neyin dusunemem çocuk bnm bı kere el elin e.segini meselesi yani onların ne haddine 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Çok saçma yaaa birde dağıtmışkar alanlarda dolaplarına mı asmış 
0 oy
tarafından

Bazen dizi izler gibi gündelik post okuyorum :D 1 yaşıma daha girdim :woot:

0 oy
(5,837 puan) tarafından
Yaşlılarda bur fotoğraf paylaşma olayı daha çok niyeyse bir de gençlere kızarlar her şeyi paylaşıyorsunuz diye. Pes yani
tarafından
Kesinlikle yaşlılar daha fena katılıyorum.
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Tövbeler olsun oneydi kız 
0 oy
(8,858 puan) tarafından
ayy okuyunca bile bir sinir krizine girdim. Güzel dilden anlamiyolarsa sert bir dille uyar bence 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Tipik yaşlı işleri işte. Eskiden sosyal medya vs yokken insanlar birbirlerini unutmamak için fotoğraflarini verirmiş annemin albümlerine bakıyorum alakalı alakasiz o kadar çok kişinin fotoğrafi var ki herhalde bu sebepten vermiş onlarda. Bu yaşlılar çok tuhaf ya. Bari sana danissalardi 
0 oy
(5,002 puan) tarafından
Valla ben de kayınvalideme çok nadir fotoğraf atarım çünkü o da herkese gösteriyor. Bir tek biz doğurmadık tamam ama sapığı ayrı nazarı ayrı dert. Ben olsam çoktan kavga çıkmıştı
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Bu devirde kimseye bile güven olmuyor ki ne haltle fotoğrafını dağıtıyorlar akrabayı geçtim  komşuya niye dağıtıyorlar nereden biliyorlar o kadar iyi güvenilir insan olduklarını onlar çok mu iyi tanıyor etrafı sanki neler neler duyuyoruz Allah korusun pedofili olanlar bile var siz annesi olarak sosyal medyaya bile katmazken elini insanın da bebeğinizin resminin ne işi var onu da geçtim ne evlenmesini beşik kertmesi Allah için böyle şeyleri normalleştiriyorlar bir de şaka yaptık ciddi değiliz derler sorsan cahillikten değil bunlar cahilliğin ötesi yaşlı olabilirler eski kafada olabilirler ama bunları yapmaları normalleştirecek değiliz
0 oy
(2,031 puan) tarafından
Yuh diyorum pes diyorum 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Fotoğrafı ne hakla çoğaltıp dağıtıyorlar yaa yaşlı diye herseylerini alttan alacak değilsin ya
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Tek çocukta sözde vardı zaten.. Hasbi Allah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 175 göst.
+2 oy
35 cevap 611 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 445 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu