0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Merhabalar ikzilerim 21 qykkikken ise başlayacağım bakıcı bakacak eve de kamera takacağım ama hangi marka ya da hangi odalara takmaliyim,nasıl açisi olmalı vs bilgi verebilir misiniz şimdiden teşekkürler 

4 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kac tane dsha acican acaba ayni posttan 
(111 puan) tarafından
Açıldığını farkında olsam zaten açmam hanfendi
(1,248 puan) tarafından
Yoo yanina farkli sekiller koymussun ayni posttan 3 fane var onemli olanlarinki alta kayiyor bu sefer
(111 puan) tarafından
Yani farkındaydım ve bilerek mi yazdım yahu baskigi kabul etmedi o yüzden değiştirerek yazdım ki etmiş ayrıca teşekkür ederim sayende önemli olmayan postum üste çıkıyor :)
(1,248 puan) tarafından
Seninki onemsiz demedim ki ben sana sadece bakarsn post acilmismi.acilmamismi diye bi daha yazarsn yoksa kotu.anlmda.demedim
-Reklam-
0 oy
(1,888 puan) tarafından
bizim evde 3 tane var canım xioami marka ben memnunum biz kiradayız diye duvara monte etmedik ama monte edilse daha iyi köşelere geniş açıyla nasıl görecekse öyle koymak iyi. salonda, mutfakta ve yatak odasında kamera var bakıcı ve kızım buralarda bulunuyorlar. genelde masada duruyor kamera 360 derece dönüyor kızımı göremezsem çevirip bakıyorum nerede diye. 
0 oy
(6,179 puan) tarafından
Xiaomi aldık biz, evin girişinde var bir tane de çocuk odası için aldık ama kurmadık daha. Hafıza kartı var. 1 hafta kaydediyor. Ayarını yaparsanız kişi algılama özelliği de var, gece görüşü de çok iyi. Özellikle evde yokken kişi ve hareket algılamayı açıyoruz. Güneşin doğmasını, batmasını bile bildirim gönderiyor. Geri sarma, görüntüyü kaydetme olayı da çok iyi. Memnunuz biz
(6,179 puan) tarafından
Kör nokta en az olacak şekilde taktırmalısınız ya da kör noktalara büyük eşyalar gelmeli, dolap gibi. Bu arada ses de kaydediyor, hatta siz telefondan bağlanıp evdekilerle konusaniliyorsunuz kameradan
(111 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(484 puan) tarafından
Ne kadara mal oldu size
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Bence konulacak sa eğer WC banyo Haric her yere konmalı  bı kötülük gelecek ise kameranın olmadığı yerleri de seçebilirler önlem amaçlı her yere takmalisin benc 
(111 puan) tarafından
Söyle düşünüyorum canım mesela yatak odasına çocuklar gitmez oraya girdiklerini görsem zaten hemen sorarim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde melekcengi51011gmai (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde melekcengi51011gmai (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 437 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu

381,745 soru

11,428,488 cevap

34,988 kullanıcı

...