0 oy
321 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (397 puan) tarafından
Kızlar sürekli boynumda duracak rahatsız etmeyecek altın kolye yada zincir istiyorum ama hiç fikrim yok sürekli takacağım bişey olsun istiyorum önerisi olan var mı 

15 Cevaplar

+1 oy
(448 puan) tarafından
Canım zincir düsünürsen pul zincirler ya da balık sırtı zincir güzel oluyor. Dorika modelleri de cok seviyorum son zamanlarda bayaa moda oldu
(397 puan) tarafından
Dediğin modeli internetten bakayım canım teşekkür ederim pul zincir benimde hosuma gidiyor aslında
tarafından
Kız ben de şimdi dorika yazdım. Gerçekten çok kibarlar. Bu balık sırtı kolyede saçınız takılmıyor mu ya benim hep saçım takılıyor
(448 puan) tarafından
Takılıyor malesef ama modeli için katlanıyorum :D
tarafından
Heheheheh :):) Allah iyiliğini versin :) zaten az saçım var bir de o yolup duruyor çocuk zaten ayrı yoluyor yakında kel kalıcam diye sattım ben
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim sonsuzluk olan birde zincirde Cumhuriyet var sonsuzluk olan hep boynumda 
(397 puan) tarafından
Zincirleri ince mi canım ince olunca kopacak gibi hissediyorum ben
tarafından
Sonsuzluk olan ince çok zarif duruyor bir sorun yaşamadım yatarken falanda çıkarmam kızım bir ara çok çekiyordu tek onda çıkardım o kadar ötekini günlük takmıyorum zaten o biraz kalın
(397 puan) tarafından
Bende yatarken falan çıkarmayacagim bişey arıyorum ama bebeğim var çekip koparır mi inceleri bilemiyorum
tarafından
Sanmıyorum ya incede olsa sağlam alırsan sıkıntı olmaz
(397 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim
+1 oy
(7,074 puan) tarafından
Emen ya da çekip koparan bebeğin yoksa isimli kolye kullanıyorum ben tabi koptu benimki ya da ince bi zincire küçücük sade bişey olabilir bende kanat li bitane var pırlantalı bi tane var bi de kız erkek figürü ortasında sonsuzluk işareti var kalın bişey istiyosan ceyrekli faan oluyo ya onlardan olabilir kısa kalın bi zincirle ben ondan alçam galiba 
(397 puan) tarafından
Küçük bebeğim var canım o yüzden ince zincir istemiyorum ama ceyrekli kolyeleri araştırayım
(7,074 puan) tarafından
Aynen mantıklı olan o kopariyo çünkü benim kolyelerim hep koptu sade ince severim ben ama çevre yok bende ceyrekli kolye alçam
+1 oy
(2,592 puan) tarafından

image

Ben şunu almayı düşünüyorum 
(397 puan) tarafından
Güzelmiş canım ama ben biraz daha kalın zincirli bişey istiyorum küçük bebeğim var çeker falan kopmasın diye ama bu kibarmis alırsan güle güle kullan
+1 oy
(6,045 puan) tarafından
Eşimin adı barış, zamanında bana barış simgesi olan bir kolye almıştı hiç çıkarmadım onu bana kızımın adına uygun bir tane daha alana kadar. Öyle çok büyük şeyleri sevmem. Bir ismi hatırlatan bir simgeniz varsa ya da sevdiğiniz bir çiçek bir şekil, çocuklarınızla da ilgili olabilir. Takmaktan çok keyif alabilirsiniz 
(397 puan) tarafından
Çok güzel bir düşünce bunu düşünecegim teşekkür ederim
+1 oy
(3,392 puan) tarafından

13 yıllık kolyem 235 tl ye almıştım hep boynumda 22 ayar sanırım 3 gram falan:) 

image

(397 puan) tarafından
Maşallah ya kolye çok dayanıklı yada sen çok güzel kullanmissin bende böyle yıllarca kullanacağım bişey istiyorum
(3,392 puan) tarafından
Valla canım bnde gözüm gibi baktım kendileride sağlam:) tavsiye ederim.
tarafından
Kız bu boncukların anlamı ne :))
(3,392 puan) tarafından
Bilmem yıllar öncede vardı şimdide var rengi şekli güzel kolyelere yakışıo ama anlamını bilmiom valla :)
+1 oy
(7,435 puan) tarafından

Benimki bundan 

image

(565 puan) tarafından
Benimki de bundan ne kadara yapmıstın
(7,435 puan) tarafından
3000 bin di 3 ay önce aldım
(397 puan) tarafından
Güzelmiş canım bunun bir tık kalın zincirli olanlarını beğenmiştim bende
0 oy
(119,387 puan) tarafından

image

ay yildiz kolye cok guzel duruyo 
(397 puan) tarafından
Güzelmiş canım taşlı kolyeler de dökülme olur mu acaba
(119,387 puan) tarafından
bunun tassiz olanlarida var
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Benim 4 yıldır kullandığım kolyem var üzerinde eşimin benim ve çocuklarımın ismi yazıyor tasarım olarak çok farklı bir kolye unutmazsam birazdan çekerim fotoğrafını
(10,533 puan) tarafından
Merak ettim cnm atar mısın
0 oy
(12,690 puan) tarafından

ince mi istiyorsun kalın mi ? bende bunlar var ama gece takıyla yatamıyorum küpe yüzuk her şeyı çikarırım

image

image

image

(397 puan) tarafından
Güzelmiş kolyelerin canım en alttaki bir arkadaşımda vardı bende beğeniyorum çok şık
0 oy
(27 puan) tarafından

image Ben aynı niyetle bunu almıştım. Hem şık hem spor kullanıyorum 

(397 puan) tarafından
Aynen canım bende böyle bişey arıyorum hem rahatsız etmeyecek şekilde
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kalın mi istiyorsun ince mi kalimlar hiç çıkarmadan kullanınca rahatsız ediyr ama önce çok güzel dikkatli kullanınca sorun olmuyor 
(397 puan) tarafından
Aslında dayanıklı olsun diye kalın istiyorum ama rahatsız ederse ince düşünürüm
0 oy
tarafından
Takılarını hiç bir zaman çıkarmam.

Köylülerin cok. Degsitire değiştire kullaniyorum.

Altın ince zincire bişi olmuyo. 4 senedir hepsi boynumda hiç bişi olmadı 

İnce zincirde kar tanesi kolyem var.

Orta kalınlıkta zincirde kızımın baş harfi var. Birde benim baş harfim var değiştire değiştire kullaniyorum.

İçi çeyrek dışi çiçek olan kolyem var 

Resati direk zincire takip kullanıyorum.
(397 puan) tarafından
Güle güle kullan canım benim bir tuğram var oda ancak düğünde takılıyor o yüzden ince sürekli bişey istiyorum bende
0 oy
tarafından
Dorika al canım. Hem sürekli boynunda taşıyabilirsin hem kibar görünüyor hem de her kıyafete uyuyor spora spor duruyor klasiğe klasik duruyor. 
(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım dorika modele baktım çok kibar duruyor onuda seçenek olarak aldım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 657 göst.
0 oy
3 cevap 121 göst.
26 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu

380,474 soru

11,391,893 cevap

34,900 kullanıcı

...