+2 oy
438 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım 26 aylık.  Doğduğundan beri böyleydi gerçi ama artık büyüdü diyorum. Ama neden gece sebebsiz kalkıyor. Uyanıyor beşiğinde anne anneee ağlamaya başlıyor öyle bağıra bağıra ağlamıyor ama benim duyacağım kadar ağlıyor. Hemen gidiyorum yanına, ayicigin burdaymis, şu içmek istermisin gibi şeyler söyleyip ağlamasını durdurup geri yatırıyorum. Hemen dönüyor uykuya ama sonuçta benim uykumu böluyor. Bazen hiç kalkmıyor gece. Bazende bu anlattığım sekilde 4_5 kez uyanıyor.

Sizinkiler nasıl bu aylarda oylemiydi.

Ne zaman normale dönüp hiç kalkmadan uyuyacak?

25 Cevaplar

0 oy
(1,741 puan) tarafından
Dişleri bitince cnm oğlum 2.bucuk yaşında şükür uyanmıyor artik
tarafından
Dişleri bizim çoktan bitti ama uyanıyor.
E çişini yapmiyormu sabaha kadar
(1,741 puan) tarafından
Daha tuvalet eğitimini tamamlayamadık biz malesef kakayi tuvalete yapmayı kabul etmiyor hala bezleniyoruz ama yatmadan önce cise götürüyorum sabaha kuru kalkiyo hep
tarafından
O yüzdendir işte. Bez olduğu için. Benim kız bezi birakti
(1,741 puan) tarafından
Masallah cnm darısı basimiza:(
-Reklam-
0 oy
(5,109 puan) tarafından
32 aylık oldu hâlâ öyle :) bizimki de uyanıp yanımıza geliyor :D
tarafından
Benimki oyun parkında yatıyor. O yüzden cikamiyor
0 oy
(9,710 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında kardeşi oldupundan beri böyle zaten uyku uyuyamıyorum . Dönüp geri de uyumuyor benim yanında yatmamı istiyor uyuması 1 saati buluyor böyle 2-3 kez kalktığını düşün birde küçük kız 2 aylık onu da emziriyorum yarım saat kadar 3 kez  delireceğim yakında. 
tarafından
Ya benimki geri uyuyor ama sonuçta benim uykum bölunuyor. Uyudugumdanda bişi anlamıyorum bazen

Valla bende sırf o sebeblerden çocuk istemiyorum suan
(9,710 puan) tarafından
Benimkide uyuyor ama yanında olmadığımı görünce ağlıyor. Gel yanımızda yat diyorum sen kokuyosun diyor bana kardeş kokuyosun diyor :) süt korkuyorum yani :)
tarafından
Ben yanında yatsam benimkide uyurd alıştırmak istemiyorum
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim kız 4 yaşı bitecek 1.5 yaşında gece beslenmesini kestiğimden beri sabaha kadar uyuyor çişe alıştıktan sonra uyanıp dediğin gibi ağlamaya başladı ilk başta anlamadım ama çişi gelince uyanıp ağlıyor yapınca hemen uyuyor yine,çok nadir de belki rüya görüp ağlıyor çişim yok diyor o zamanlar
tarafından
Evet işte benimkide öyle. Nasıl düzelecek bu
0 oy
tarafından

29 aylık kızım gece beslenmesini keseli aylar oldu emzikte kullanmıyorz ama hala uyanuyo gece 10 kere :(

tarafından
Aynı benimde öyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde AyseYkA (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

382,423 soru

11,449,368 cevap

35,024 kullanıcı

...