0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından
Kızlar oğluma sebamed şampuan krem güneş koruyucu kullanıyorum zaten ama kendi yüzüm için almak istiyorum sebamed olanı alsam kullanıp memnun kalan oldu mu veya şunu al pişman olmazsın dediğiniz yüzde ağırlık yapmayan güzel Bi güneş kremi öneriniz var mı bu aralar cildim inanılmaz kötü sürekli döküyor iyi bir şey almak istiyorum bide güneş lekesi olmasın diye 

8 Cevaplar

0 oy
(8,385 puan) tarafından
Kullanmadım canım ama çocuk için olanı nasıl memnun musun 
(4,171 puan) tarafından
Geçen sene tatilde aldım çocuk için olanı hem ona kullandım hem biz kullandık canım iyiydi zaten ben güneşe pek çıkarmadım o zaman daha küçük diye çok anlamadım yani
(8,385 puan) tarafından
Hımm sağol kuzum eşim sormuş eczanede sebamed iyi demişler de o yüzden sordum teşekkür ederim <3
(4,171 puan) tarafından
Rica ederim kuzum evet oğluma her şeyini doğduğundan beri sebamed kullanıyorum bende memnunum hele nemlendirici bebek kremi var harika bir kokusu var kışın ben bile elime yüzüme sürüyordum çok güzel yoğun bir krem ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sebamed kullanıyorum ben cnm cok memnunum ve hiçbir şekilde yüzde ağırlık yapmıyor pütür pütür durmuyor ben buğday tenliyim çok ama çok hafif de olsa ten rengimi açıyor
(4,171 puan) tarafından
Bu geleni mi kullanıyorsun sende canım
tarafından
Yok cnm ben Trendyol dan almıştım
0 oy
tarafından
Umrato var instada o güneş kremi çıkarmış herkes çok memnun bı bak istersen trendyoldan yorumlara falan bebekler çocuklar büyükler herkes kullaniyomus
(4,171 puan) tarafından
Yok kuzu ya ev öyle Bi kaç değişik marka ile dolu zaten geçen sene öyle önerilen kaç tane aldım kimi gözümü yaktı kimi sivilce yaptı bilindik iyi bir marka almak istiyorum
tarafından
La roke posay al pahalı ama kaliteli
(4,171 puan) tarafından
Bende bugün trendyolda ona bakıyordum kardeşim ürünlerini kullanıyor pahalı ama çok memnun olmadı ona Bi bakayım cano saol ❤️
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Bende almak istiyorum ama nasıl iyi mi bilmyrm 
(4,171 puan) tarafından
İnsallah sana da yardımcı olur post bekleyelim bakalım
0 oy
(1,939 puan) tarafından
The purest güneş kremi ben memnunum yüzümün rengini açıyor dün indirim vardi istersen bir bak
(4,171 puan) tarafından
Hiç duymadım bilindik bir marka mı ben şöyle bilindik güvenilir bi şey almak istiyorum canım
(1,939 puan) tarafından
Sarı olanınin yorumlarına bir bak onu kullanıyorum ben içine sinerse alırsın
https://ty.gl/e4u2e8ciut
(4,171 puan) tarafından
Bakayım canım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,259 puan) tarafından
https://ty.gl/yuz6lt8rrk

Ben bunu aldım henüz kullanmaya başlamadım ama kullananlar çok memnun kardeşim kullaniyor o da çok memnun. Eczacı bi hanım takip ediyorum. O önermişti içeriği çok iyi bu fiyata çok iyi ürün dedi lansmanmış pahalilanmis şuan galiba 
(4,171 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumlara bir bakayım ☺️❤️
(3,259 puan) tarafından
Merf dediklerini takip ediyorum bende. Kendisi eczacı kendi krem markası da olan biri. Herkes onu yazmış görmemiştim yorumlarda :)
(4,171 puan) tarafından
Hmm anladım canım sosyal medya kullanmadığım için bilmiyorum ama trendyolda yorumları okuyacağım mutlaka çok saol ☺️❤️
0 oy
tarafından
Ben Niveanin hassas yatıştırıcı yüz kremini kullanıyorum 50 faktörlü canım. Parfümsüz, yapis yapis bir his bırakmıyor emiliyor hemen nemlendiriyor çok guzel hafif bir krem her gün sürerim. Vücut içinde hassas anında koruma güneş spreyi var 50 faktörlü onu kullanıyorum çok memnunum. Gratiste indirimdeler şu an
(4,171 puan) tarafından
Yaa Bi bakayım canım benim de cildim kuru ama böyle yağlı olmasın terlediğinde falan yapış yapış olmasın istiyorum senin dediklerin uyuyor tercihime
tarafından
Yok canım çok guzel yumuşacık bir krem ben de çok aramıştım güzel bir güneş kremi olsun diye malum her zaman çok pahalilar insan alınca ziyan olsun istemiyor çok memnun kalırsın eminim
(4,171 puan) tarafından
İnsallah canım çok saol önerin için bakacağım mutlaka ❤️
0 oy
(6,254 puan) tarafından
La roche posay öneririm cnm çok güzel
(6,254 puan) tarafından
(4,171 puan) tarafından
Sanırım benim baktığım da buydu canım çok saol almışken iyi bir şey olsun istiyorum ortalama ne kadar gidiyor bu ürün peki sana
(6,254 puan) tarafından
Yaz boyu gidiyo cnm artiyo bile kışın da kullanıyorum zaten çok güzel az bişey sürsen bile yetiyo bitti benim bende alıcam daha almadım bu ay alırım
(4,171 puan) tarafından
Tamamdır canım çok saol
(6,254 puan) tarafından
Sende sağol kuzum ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
0 oy
7 cevap 91 göst.
1 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Deryamdmrrr (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,538 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...