0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Ya kızlar paketim bitti üçtür aşım oluyor Turkcell müşteri hizmetleri aradım kadın bana İnternet bittiği gibi kapat veri bağlantini asım olmaz dedi bende öyle yaptım sonra hediye YouTube kazandim girmek için tekrar asım oldu şaka gibi önüne gecemiyorum 

Ve faturalidan çıkmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim sözleşmeyi bir aydır imzaladım

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de öyle ne yazık ki. Sözleşmeniz bitmeden cayamazsiniz. Caydiginiz taktirde cayma bedeli ödemek zorundasınız. 
(997 puan) tarafından
Aslında var ama başka tarifeden geçince var eşime çıkıyor ama fiyat 210 TL oluyor evde türk Telekom internet olunca 170 TL oluyor. Bilmiyorum valla kuzum nasıl oldu tarifem bitti aradılar bende olur dedim hemen :D
(224 puan) tarafından
Benim de 300 den fazla geldi ya
(997 puan) tarafından
Bu kampanyadan önce benimde faturam hep 350-380--450 arası ödüyordum hep ek paketten sonra kafam rahatladı ya
(9,626 puan) tarafından
Allahin cezaları bizim  binaya alt yapı için gelmiyolar o yüzden ev interneti kullanamıyoruz her ay 600 800 arası sadece iki telefon faturası ödüyoruz tek kişi basvurunca olmuyomus kayınlarim binada onlarda hic başvurmuyo bi biz basvuruyoruz sadece bizim içinde gelmiyolar ayn binadan en az iki hanenin başvurması gerekiyomuş
(224 puan) tarafından
Zaten illa birileri sıkıntı çıkarır vallahi telefona da o kadar para vermek insanı geriyor
-Reklam-
0 oy
(993 puan) tarafından
cüzi bir miktarla aşım olacagi zaman durma özelliği oluyor vodafonede var digerlerinde de vardir böylelikle arayıp ek paket almadıkça fatura üzerine çıkmıyor. Faturali hattı kapatmak isterseniz de taahhüt yaptığınız anlaşma gereği kalan tüm faturalar için cayma bedeli ödeniyor o da aylık kullanacağız faturanın zaten kalan ayla carpimi gibi birşey 
(224 puan) tarafından
Tam bir soygun jsjsj
(993 puan) tarafından
Malesef öyle :))
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Durdurma paketi satın alabilirsiniz
(224 puan) tarafından
Pahalı mi
(6,047 puan) tarafından
Ben 19 TL ye satın aldım.
(224 puan) tarafından
Her ay vermedin dimi
(6,047 puan) tarafından
Aylık veriliyor bu. Asım olduğunda yüzlerce lira gideceğine. 20 lira gitsin aylkk daha iyi
0 oy
(1,408 puan) tarafından
En iyisi Türk Telekom ben çok memnu'num
(224 puan) tarafından
Ya öyle mi dersin kız
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Bizim evdende garip bir sekilde bimcell cekiyor ve turkcell ben daha once vodofone kullaniyordum hic paketimden fazla ödemedim ama bizim evde hic bir sekilde cekmiyordu :)
(224 puan) tarafından
Bimcell nedir kiz
(3,414 puan) tarafından
Bimin kendi hatti canim turktelekom alt yapisi paket yukluyon paketin bitince tl den gidiyor
(224 puan) tarafından
Ha güzelmiş ya
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben Vodafone a geçtim duran tarife aldım duruyor internet bitince çok işime yaradı memlekette iken evde iken internetim bitmez WiFi var ama orda yolda çocuğun eline veriyorum araç kullanırken öyle öyle bitti
(224 puan) tarafından
Valla çok yapmışsın

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 563 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 159 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu