0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
Küçük beyaz halım vardı balkonda 3 kere sabunla guzelce yikadim fırçaladım 3 kerede duruladim guzelce suyunu sıyırdım kuruttum balkonda baktığımda halım sarı sari olmus puskulleride sapsarı neden olmus olabilir başına gelen varmi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yıkamadan sonra elde yikayinca öyle oluyo geçmiyo yikasanda onu yıkamaya ver bence 
-Reklam-
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bu tarz halilari tersten yikayacaksin dibinin kiri iyice ciksin diye yoksa sarariyor
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Beyaz renkli ağır halilar öyle oluyor ne kadar yikasa da boş yikatmya ver anca öyle temizlenir
0 oy
tarafından
Hiç halı yıkama direk ver yıkamaya 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Yani bence güneş yakmış olamaz mı 
(473 puan) tarafından
Yok canim 2 kere yikadim suyu dökünce sarılık lar gidiyor
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Hâli yikamaya verdikten sonra öyle oluyor çıkmıyor ne kadar iyi yikasanda onların kimyasallari çok güçlü sıkması vs biz yikayinca hali geri kusuyor 
0 oy
(15,912 puan) tarafından
Suyunu iyice süzüp öyle aman gerekiyordu kuruması icin. 
0 oy
(4,936 puan) tarafından
Görümcem anlatrdi oda öle yapmış içinde su kalmış falan durdu yıkamaya yolladı duxeldi
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Suyunu süzüyo ya cnm. Bazi sular tam suzulmeyip dipte kalarak kurudugu icin sarariyo. Bi suyla sil cikar
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Annem yengem gil hepsi kendisi yıkadı sonra pişman oldular çünkü alt kısımları hepsi sarardı. O kadar emek boşa gitti tekrardan halı yıkamaya verdiler:))
0 oy
(330 puan) tarafından
Benimde yatak odamdaki halilar oyle ya ne kadr yikasamda illa püsküller sap sari kaliyo kuruduktan sonra yine suyla duruluyorum
0 oy
(666 puan) tarafından
Off yaa benimkilerde hep öyle oluyor saatlerce yıkasam bile 
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Önce beyaz sabunla temizce ne yıkayacaksın ondan sonra yumoş yumoş'u üzerine dökeceksin yumoştan sonra bulaşık deterjanı finish onunla da güzelcene böyle sabun gibi ovalayıp duracaksın sonra bir de suya çekeceksin sereceksinm balkona al sana mis
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bir gece işli bırakacaksın ben koca halıları beş kere yıkayıp suyunu çekiyorum on kere oluyor 3 ne kız anca ıslanıp kiri salmış bir gece beklet ara ara da islat . Sonra bir yıka of ne varsa akar gider 
0 oy
tarafından
Malesef artık halılar kusuyor.

Eski halılar yikaniyordu eldede. Şimdi hep darı oluyorlar. O yüzden ben elimde yikamiyorum. Bir kere kaynanam ben hamileyken yıkadı. Hep küstü halilar
0 oy
(40 puan) tarafından
Güzel durulama yapamadığın için 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 726 göst.
22 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (722 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 789 göst.
6 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,200 puan) tarafından soruldu

379,016 soru

11,344,978 cevap

34,808 kullanıcı

...