0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (463 puan) tarafından
Anne olduğumda anladım birisinin kendinden bile daha çok sevilebilecegini, bir küçük gülümseme için her türlü fedakarlığın yapılabileceğini ve bir kadının duyabileceği en güzel kelimenin anne olduğunu. 

38 Cevaplar

0 oy
(13,900 puan) tarafından

Annelerin kıymetini anladım☺️❤️ 

Sabaha kadar doya doya uyumanın degeri:D

(463 puan) tarafından
Bazen eşimin uykusunu kiskandigim doğrudur:)
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben asla fedakarlık yapmam en ama en iyi şekilde yetiştiririm eğer fedakarlık yaparsan o çocuk bunu anlarsa hayatı boyunca vicdan azabı duyar ileride anneme yediremedim iciremedim vb pisikolojiye girer
(463 puan) tarafından
Maddi olarak fedakarlıktan bahsetmedim kendimizden verdiğimiz ödünü kastettim dinlenmiyoruz uyumuyoruz ya onu anlatmak istemiştim
(1,763 puan) tarafından
Ben ilk 7 ay zorlandım çocuğum gece deliksiz uyurdu rahattım aşırı yaramazdi ama kendimden manen odun vermedim birlikte gezdik eglendik zevkliydi yani uyudum da bol bol
0 oy
(2,742 puan) tarafından
Ben herşeyden memenum iyimi varlar pasalarim benim anne dediklerinde dunayalar benim olduyor Anne kelimesi çok değerli bişey
(463 puan) tarafından
İsteyen herkese nasip olsun inşallah anne kelimesini duymak
(2,742 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Anne olunca aslinda bu zamana kadar oyleyim boyleyim dedigim seylerin oyle olmadigini anladim sabrin huzurun butun duygularin anlamini anne olunca anladim hatta sevginin bile....bir de anne olunca annemi cok iyi anladim 
(463 puan) tarafından
Aslında yeni bir kişiliğe bürünüyoruz anne olunca
(13,857 puan) tarafından
Kesinlikle oyle bambaska bjr hayat bambaska bir ben eski halimden eser yok:)
0 oy
tarafından
Sevginin ne demek olduğunu öğrendiğim 
(463 puan) tarafından
Onları severken gerçek sevginin ne anlama geldiğinin anlıyoruz
0 oy
(13,832 puan) tarafından
Birini dünyada kendinden daha çok sevmenin ne demek olduğunu 
(463 puan) tarafından
Bende hep bunu söylerim çocuktan önce mümkün olacağını sanmiyordum
0 oy
(1,605 puan) tarafından
Kızımdan bir saniye bile ayrı kalamayacağımı. Babannesi tarafından büyütülmüş biri olarak bunu annem ve babam nasıl yaptı önceden de anlamıyordum, anne olduktan sonra hiç anlam veremiyorum 
(463 puan) tarafından
Senin adına üzüldüm canım ama kızın çok şanslı onu ayrı kalmayacak kadar seven bir anneye sahip
(1,605 puan) tarafından
Hep hayalimdi bir kızımın olması. Annemle kuramadığım o ilişkiyi kızımla kurmak istedim hep. Allah nasip etti
(463 puan) tarafından
Ne güzel canım sen ona hayalindeki anneliği yaparsın oda sana geçmiş kötü gunlerini unutturur birlikte çok mutlu olun inşallah
(1,605 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Eskiden ne kadar da rahat bir hayatım olduğunu 
(463 puan) tarafından
Annelik en çok da rahatlıklarin tek kişilik yaşamanın sona erisi gibi
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Başkası için nasil yaşanır anne olduğumda anladım
(463 puan) tarafından
Doğru evlatlarımız için yaşıyoruz
0 oy
(156 puan) tarafından
şey anne olduğumda anladım evlat acısının nasıl bir şey olduğunu ne kadar acı verdiğini 
(463 puan) tarafından
Canım benim postum seni üzdüyse beni affet lütfen hiç aklıma gelmemişti böyle bir ihtimal acını hatırlatmak hiç istemezdim İnanki özür dilerim
(156 puan) tarafından
estağfurullah cnm unutulmuyor ki hatırlansın tekrar
(463 puan) tarafından
Sorup seni dahada üzmek istemem canım ama ne yasadiysan çok üzüldüm tarifsiz bir acı ne denir bilemedim yazımı görüp uzulduysen hakkını helal et
(156 puan) tarafından
sağol canım  helallik bir şey yok ama helal olsun yine
0 oy
(5,239 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anne olunca anladım canın nasıl yanabileceğini...onlara bisey olcak diye ödüm kopuyor rabbim tüm evlatları korusun benimkilerde icinde aminnn 
(463 puan) tarafından
Aminn rabbim evlatlarımızi korusun
0 oy
tarafından

Uykunun ne demek olduğunu anladm 

:) valla billla 29 aydır uyumuyorz

(463 puan) tarafından
Ben belli bir aydan sonra düzelir diye umuyordum ama 29 da bile uyku yoksa daha çok yolumuz var demektir
tarafından
Yok bacı yok doğduğundan beri uyumuyo gece 38 kere kalktığımı bilirim
(463 puan) tarafından
Sizinki de işi şova çevirmiş bacım 38 ne
tarafından
Kolik bebekti canm . Şimdi 29 aylık oldu gece en az 10 kez kalkıyo
(463 puan) tarafından
Kolikse normal canım zor oluyor ama illaki düzeleceği bir nokta vardır uykusunun Allah yardımcınız olsun
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Koşulsuz sevginin ne demek olduğunu anladım 
0 oy
(5,067 puan) tarafından
Annemi daha iyi anladım..
0 oy
(269 puan) tarafından

Anne olunca anladım, annemin neden benimle oynamadığım, bana sevgisini neden yeterince göstermediğini. :'(

0 oy
(4,880 puan) tarafından
Anne oldugumda anladim onun cani yandiginda can yakabilecegimi herseyim çaresizliğim goz yasim aklim fikrim ❤️ama beni çok cildirtiyor.d.d.d
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Anne olunca anladım cocuk bakmanın dünyanın en zor şeyi olduğunu hayatımızın sadece park ve avmden olusacağını 8 yaşından sonra bize alın artık hadi sizin hayatınız bitmişti artık devam edebilirsiniz dediklerini.. çünkü çocuklu aileleri sosyal aktivitelere cocuk 8 yasindaysa alıyorlar malum o saatten sonra da cocuk okulda başarılı olsun derdi başlar yine aktivite yapamayiz annelik de babalık da dünyanın en zor olayı psikojik bir savaş poncik poncik şeyler yazmaya hiç gerek yok güzel olduğunu biliyoruz zaten ama zorluğu çokkk hele de pimpirikli ise ebeveynler, yoksa çok aç kapıyı at sokağa zipirdasin da büyüsün anne babası olmak rahattır yada kendi ailenle yakın yaşıyorsan ohh hayat günlük güneşlik:D
0 oy
tarafından

:ermm:

Bedenim çürüyünce 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy