0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (591 puan) tarafından
1 haftalık bebeğim var doktor sprey vermişti göbeği için göbeği düşmek üzere ama delikte iltihap var ve koku yapıyor normal bir durum değil dimi götürsem krem falan mı verirler başına gelen var mı?

4 Cevaplar

0 oy
(6,028 puan) tarafından
Aslında bir şey sürmeyin derler göbek düşüne kadar. Yıkadınız tam kurumadı mı acaba? İltihap varsa görürün mutlaka doktora ilerlemesin enfeksiyon 
(591 puan) tarafından
Doktor sprey vermişti göbeği için onu kullanıyorduk göbek düşmek üzere ama içinde iltihap var ve kokulu ya herkes dediki çok saçma sprey verilmesi kuru kalması gerekti oranın diye
(6,028 puan) tarafından
İşte bana sprey garip geldi, 4 yeğenim var hiçbirinde görmedim, arkadaşlarımın çocuklarında görmedim. Kendi kendine kuruyup giden bir şey. Seneler önce ben daha çocuktum kuzenim doktor, kızı oldu..her gün neler neler sürüyordu o göbeğe yemin ederim 1 ayda düşmedi maksimum bir haftada düşen göbek:) fazla pimpirikti bir de niyeyse doktorun o firmayla bir gönül bağı varmış gibi geldi:) ilaç mümessili aracılığıyla:) ama gidin doktora iltihap sonuçta
tarafından
Doktor bize de sprey vermiştim ama spreyi sıktıktan sonra kuruluyorduk pamukları vardı spreyin. İyi gelmişti hiç böyle olmamıştı
-Reklam-
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Bizim oyleydi igne yaptilar krem verdiler
(7,743 puan) tarafından
Kanama falan varsa tehlikeli goturun
(591 puan) tarafından
Kanama yok şükür ama doktor sprey vermişti göbeği için onu kullanıyorduk göbek düşmek üzere ama içinde iltihap var ve kokulu ya herkes dediki çok saçma sprey verilmesi kuru kalması gerekti oranın diye
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Göbeğine hiç bir şey kullanılmaz diye biliyorum ben ama sen mutlaka doktora götür görümcemin kizinda da olmustu igne yapıldı bizde de ilk dogdugunda yapılmıştı 
0 oy
(3,686 puan) tarafından
Bizede sprey vermişti doktoru küçük mendilleride vardı kutuda bende kullandım ama herhangi bir sorun yaşamadım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
26 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 152 göst.
22 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 287 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Beyzakaran (2 puan) tarafından soruldu

380,431 soru

11,390,216 cevap

34,899 kullanıcı

...