0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kıxlsr ilk hamileleğimde çok bulantım oluyordu ilk iki ay tatlı şeyler ve salçalı şeyler yiyemedim herşey den tiksiniyordum ama bu hamileleğimde sadece bir gün çok bulantım oldu hiçbirşey yiyemedim ama şimdi hiç bulantım yok herşey yiyorum tatlıda ekşide mercimek ve muhallebi dışında herkes bence erkek diyor erkekde bulantı yok diyorlar sizce de öyle midir ilk hamileliğin kızdı 

27 Cevaplar

0 oy
(16,299 puan) tarafından
Bir alakasi var mi bilmiyorum ama benim de kızımda çok bulantim oluyordu ama kusamıyordum. Şimdi erkek bebegim olacak kızımda olduğu kadar bulantı çekmedim ama 1 2 saatlik uzun yolculuklarda falan midem bulanır kusardım. Kızımda adanaya kadar gidip geldim 8 saatlik mesafe kusmadım oğlumda 1 2 saatlik yolculukta kustum 
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
30 haftalgm ne kokudan tiskindm ne bulantm oldu yuzum tertemz lekem yok karnmda sivri erkek diyo mllet.kafaya gore ama kizm olck  hc kusmadm ama .
0 oy
(29 puan) tarafından
Yani bende öyle iki hafta bi rahatsız oldum sadece iki defa istifra oldu bide tatlı şeyler yiyemiyordum erkek bebek bekliyorum canim
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben hamileliğim boyunca bulantı nedir bilmedim, hiç midem bulanmadı, başım dönmedi. Şimdi tatlı mı tatlı bi kızım var. Ama kuzenim 9 ay bulantı çekti sadece marul ve limon yiyebildi, onun da yakışıklı bi oğlu var. Bence cinsiyet değil bünye meselesi. Rabbim sağlıcakla kavuştursun inşallah.
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Yok canım bulantı ile karın şekli ile veya yediklerin ile cinsiyetin zerre alakası yok. Bir kere midem bulunmadı. Ekşi tuzlu acı ve tatlı yedim. Bebiş kız

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 566 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 633 göst.
8 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 855 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.