0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Depremden değil insanlardan yıkılacak yakında bizim bina. Yandaki cocuklarına bagrıyo çığlık kıyamet kapılar çarpılıyo, üstteki 2 torunuyla ortalığı yıkıyo evde kapılar titriyo. Ha bire kapı çarpmalar dan dan dan Bi kur'an okuyım dedim zor bitirdim gürültüden valla bu binadan taşınmak istiyorum artık hayvanlr daha kibar 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Git uyar onları olmadı yönetici varsa onlarla konuş 
(25,224 puan) tarafından
Mal yöneticinin karısıyla gelini zaten kapıyı dan dan vuran altlı üstlüler o oana gidiyo o ona 1t dk da bir kapılar çarpılıyo valla bıktım
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Bu apartmanlarla ilgili postları okudukca apartmana tasınmaktan vwzgectim gercekten. Allah kolaylık sabır versin
(25,224 puan) tarafından
Taşınma valla
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Dallas gibi ebartman desene ..valla haklısın öyle yer de oturmak da zor çocuğu uyutsan fln hep ses şikayet edecek yer yok mu ona et yönetici fln
(25,224 puan) tarafından
Yönetici malının evinde zaten çıkıyo bu sesler polisi Arıcam az kaldı
(6,825 puan) tarafından
Hah ondan o rahatlik desene bn bile burdan sinir oldum hea
(25,224 puan) tarafından
Girişe yazı yazıp asıcam
0 oy
tarafından
Ayy ayni benim komsular hic sevmiyorum ya havalar isınsın cikacaz Burdan insallah cok giciklar ya
(25,224 puan) tarafından
Bende artık çıkmak istiyorum gerçekten
tarafından
Komsu önemli ya valla bizimkiler gece 3 bucuk cocuklar baariyo agliyo duvara vurdm esim guluyo olm bunlari hic sevmiyorm bu ne ya dedm kadini tanimiyorum balkona bi ciksa olanlar olack
0 oy
tarafından
Git uyar abla bu ne ya benim asagidada esimin amcasi gil var sabahin 8 inde takur tukur ses bisey cakiyolardi delirdim
(25,224 puan) tarafından
Anlamıyorlar canım kaç kere söylendi girişe yazı yazıcam artık
0 oy
tarafından
Bizim apartman bundan beter resmen kapı dışında bağırıp konuşuyorlar oğlum kaç kes uyandı valla 

Kapıyı vurmak nedir kaç kez kapilar değişti kirilmaktan 

En son çıkıp apartma bir bağırdm artık gina geldi aylarca

Yeter be ariyorm polisi dedm sesi de verdm hoparlöre geldi polis uyarı etti tutunak tutarım dedi gözleri bir kortu ki anlatamam daha çit yok bir aydır 
(25,224 puan) tarafından
Bende arıcam artık eşim sabır diyo
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Bazı insanlar çok hanzo anlayışsız laftan anlamazlar aslında sende aynısını yapacaksın anlayacaklar sonra 
(25,224 puan) tarafından
Kapıma yazık bozulursa bana zarar :)
(2,679 puan) tarafından
Aynen Vala :)
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sorma bizimde bina kapısını çarpıolar yazdık tutarak bırakın fln yok baö güm tam bebeğim kapının yanjnda odası irkilerek uyanıo :(( yan komşumda çocuklarını dövüo üsttekide torunu gece 3 e kadar durmuo 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Aynı alt komşum ne kadar güzel sabah bir kapı örttüler yatağın ortasına diktiler beni deprem diye 
0 oy
tarafından
allah kabul etsin canım boşver günahları onların olsun agzimiza alıp ustlenmeyelim hazır bende okuyayım biraz ya
0 oy
(174 puan) tarafından
Aynen tam suan bnde ayni durumdayim tek fark oglum tam gozunu kapiyor ustteki takur tukur yandaki dis kapisini kapatir.. Deli oldum ya.. Hele ustteki inadina gibi hergunmu o koltujlari indir kaldir yapior anlamiyorm
(25,224 puan) tarafından
Kız yoksa aynı binadamıyız :D
(174 puan) tarafından
Olur mu olurr haa
0 oy
tarafından
Sakin ol şampiyon:D dövek  miiii
(25,224 puan) tarafından
He yaaa neredeydin sen minnakım
tarafından
Konya sen istanbulmuydu :D
(25,224 puan) tarafından