0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Sütten kestikten sonra gece uyandiginda nasıl geri uyuttunuz  ben ne yapıyorum geri uyumuyor emzirme saatinde kalkıyor su veriyorum içmiyor daha öncelerde hazır sütte verdim içmedi 

6 Cevaplar

0 oy
(12,748 puan) tarafından
1 yaşında kızım kestım sutten gece beslenmeyı kesemedım daha iki kere kalkıyor 4er ölçek mama içip gerı uyuyor
(588 puan) tarafından
Benimki 15 aylık mecbur kaldığım için kesmek zorunda kaldım çok memede uyuyordu o yüzden hala uyumakta zorlanıyor gece biberon almiyo malesef
-Reklam-
0 oy
(4,710 puan) tarafından
2bucuk yasini gectik az suyla sutu isitip veriyorum
(588 puan) tarafından
Biberonla mi
(4,710 puan) tarafından
evett
(588 puan) tarafından
Benim  oğlum malesef gece biberon istemiyor
0 oy
tarafından
Ben de ilk sütten kestikten sonra normal süt kabul etmedi uykuya dalarken uyku arasi verdim bı sure öyle alıştı 
(588 puan) tarafından
Bunuda denecem canım teşekkür ederim
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Nasılsın kestiniz sütten saldırmıyor mu memeye benim 2 ye girecek hala meme saldırısına uğruyorum 
(588 puan) tarafından
Bnde çok zor olur diye düşünüyordum sandigim gibi olmadı yara olmuş pis olmuş dedim sürekli istediğinde huysuzlandiginda dikkatini başka yere çektim sonra gösterdigimde kaçtı sonra zaten görünce istiyordu pis oldu diyordum direnmiyordu sadece gece sikintiydi biraz onu halletik şimdi uyandığında geri uyumakta zorlanıyor sürekli memede uyudugu için benim oğlum biraktiysa her çocuk bırakır çok memeye düşkündü bişey yemiyordu
0 oy
(6,462 puan) tarafından
Uyanma saati bellidir o saat gelmeden vermeyi dene istersen 
(588 puan) tarafından
İyi  fikir bı öyle deneyeyim iki hafta oldu normal mi öyle uyanmasi acaba
0 oy
(6,407 puan) tarafından
Alistirarak kesmen gerekiyordu ben hala emziriyorum ama gece memeden kestim su veriyorum 
(588 puan) tarafından
Göğsüm çok kötü yara olmuştu şişmişti ucu kapanmisti emince ucu açılıyordu kanıyordu çığlık çığlığa bağırıyordum emzirdigimde yemekte yemiyordu bnde bı anda kestim haklısınız 2 yaşa kadar emzirim diye düşüyordum o yüzden plansız oldu bnde öyle yapmayı düşünüyordum
(6,407 puan) tarafından
Kantaron yağı sur canım hava alsın biraz açık birak
(588 puan) tarafından
Emzirmeyince üç günde iyileşti sık sık duşta aldım çok iyi geldi
(588 puan) tarafından
İşe yaradigini duymuştum canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu