0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (1,211 puan) tarafından
Bu gidişle bişey sahibi olacağımız yok. Bu tür ihaleleri takip etsem uygun biseyler çıkar mı acaba? Nerden takip ediliyor ki?

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Hangi icra müdürlugu ise onlarin satış sayfalarına bak. Orda hepsi yazar 
(1,211 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyle biseymi varmiski  ilk defa duydum mantkli aslinda bnde bekliym şurada :) 
(1,211 puan) tarafından
Evet mesela misari paylasamayanlar icraya veriyor devlet açık arttırma ile satıyor parasını paylaştırıyor. Veya borcunu odemeyenlere devlet haciz koyuyor ya. Oraları devlet satışa çıkarıyor
0 oy
(531 puan) tarafından
Benim bildiğim bankalar yapıyor canım mesela evinin borcunu odeyememis ihaleye koyuyorlar devlet nasıl yapıyor onu bilmiyroum 
(1,211 puan) tarafından
İcradan alıyorlar ya satıyorlar sonra
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Mesela ev birinin isi ters gtti bu yuzden evini devlet elinden aldi bunu aglayarak veren insan var sonucta sen gulerek alabilcenmi bu kafama takilir benm alamam yapamam yani nelm 
(1,211 puan) tarafından
Biliyordum böyle duyar kasacak birilerinin çıkacağını.
(1,160 puan) tarafından
Yani adam zaten borcun içine girdi mi elinde ne var ne yok gidecegini bilir. Bunun evi alanla ne alakası var ki. O da bedava almıyor sonuçta. Bilemezsin ne olduğunu. Belki senin normal beğenip alacağın ev büyülü veya ahlı çıkacak. İlla icradan olmasına gerek yok. Her yerde karşına çıkabilir.
(1,211 puan) tarafından
Canım icradan zaten kişinin tek evi varsa ve kendi oturuyorsa devlet sattirmiyor. Ben de babamın borcundan dolayı aynı şeyleri yaşadım. Kendi evimi yok pahasına sattım borç ödedim yani. Duyar kasacak bişey yok burda. Borcun var ve bu borç birsekilde ödenecek. Alacaklının hakkı ne olacak yani adam ağlıyor diye alacaklının alacağı ne olacak? Vaz mi gecicek alacağından?
(1,576 puan) tarafından
Ben alamam dedm sana alma etme demedim sordum alabilrmsin diye ben senin paranin kahyasimiyim istedgini al beni ilgilendirmez benm esim sirf bu yuzden nekqdr guzel seyler kacirdi bende oyle dusundugum icin hic baskosmadm boyle seylere yani
(1,576 puan) tarafından
Bize denk geldi miras ama kardesler arasinda anlasilamayan bi evdi 3 katli ev hepsi de 3+1 flandi kardesler kavga etmisler bu ev yuzunden kardeslrin biri dgerini bicakliyo ölüyo o kardes dgeri hapse giriyo ben boyle seylere karsiyim icradan oldgu zaman neyin nasil icraya verildgi soylenmiyo sonucta bz bu evi alsaydik icradan belki adam hapisten ciktiktan snra benim coluguma cocugma musallat olcakti o ev icin valla canimdan onemli degl normal seklde alabilrsem alirim alamazsam hic de umrumda degl

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mathselin (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 68 göst.
7 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Asel&Ezel (27 puan) tarafından soruldu

379,198 soru

11,351,103 cevap

34,821 kullanıcı

...