0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (1,883 puan) tarafından

Sabah evden çıkarken " yeter artık oğlunla ilgilendiğin bir kocan olduğundan haberin var değil mi ? Dedi şimdi de bu şarkıyı göndermiş hay Allah'ım insan karısını kendi oğlundan kıskanır mı :D<3

12 Cevaplar

+8 oy
(253 puan) tarafından
şimdi böyle bişeyi ben paylaşsaydım evim başıma yıkılır, kocamla aram alt üst olurdu. millete nazar uğramıyor bize ok misali.. Allahın dilemesi
(253 puan) tarafından
haklısın sanırım, deneyeceğim
(1,189 puan) tarafından
Ay yemin ederim bizim bı komşu var kendi bile diyor eş tarafından çok şanslıyım diye yani adam karısına öyle böyle değer vermiyor kadın sürekli instgramda falan paylaşım yapıyor dedim ona sana nazar degmiyormu dedi yok hiç bişey olmuyor ben dedim ben kahvemi atsam instaya o gün kocayla birbirimize giriyoruz niye bizde öyle ya
(2,369 puan) tarafından
Bu biz abartısız ay çok gelmiyoruz vallaha ya surkel bir gerginlikler dün biseyler paylaştım bak bugün çok huzursuzum
(935 puan) tarafından
Vallahi ben :))) ağzımı acmadan konuya daha girmeden nazara geliyoruz
(48,534 puan) tarafından
ayni biz☺️hasetlenmiyorum ama cok nazar cekiyoruz
-Reklam-
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Maşallah size :) ama şarkı açılmadı :)

(1,883 puan) tarafından
Aa neden açılmadı ama çok güzel şarkı ☺️❤️
0 oy
(499 puan) tarafından
Ay ben hamileyim esim elin hep karnında sürekli onu seviyorsun beni sevmeme başladın diye kıskanıp dizime yatiyor elimi karnimdan alıp kendi yüzüne koyuyor :)) koca bebekler yaa :)
(1,883 puan) tarafından
Aynısı aynısı vallahi ☺️
(330 puan) tarafından
1 oglum var ikinciye hamileyim yatak odasina geciyorum cagiriyorum mesajima 10 dakika sonra cevap veririr yada vermez gelene kadr ben uyuya kalirim ben kendi cocugumu sevim sevmiyim umrunda degil gelip bir gun elimi karnima koysun bir kerede hissetsin cok isterim ama nerde ilk kipirdadigi zmnlar elini aldim koydum karnima hı hi evt oynuyo dedi cekti elini cocuguna boyle adam karısına nasıl olack burda boyle sevgi dolu postlar gorunce hem mutlu oluyorum hemde cok imreniyorum
Allah muhabbetinizi arttirsin
0 oy
tarafından

Maşallah Allah nazardan korusun sizi:)

(1,883 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim cümlemizi inşallah
0 oy
(62 puan) tarafından
Kız benim ki de aynı 

Bazen şey der bana 

SEN BEBENİ BOYLE SEVİYON KOCAN OLARAK BENİM ZORUMA GİDİYOR ALLAH TA RAZİ DEGİLDİR BİL DİYO
(1,883 puan) tarafından
Aynı ya benim daha çok hakkım var ben senin kocanım diyor ☺️
(62 puan) tarafından
Koca bebekler kız valla
(1,883 puan) tarafından
Hep diyorum benim 2 tane bebeğim var ☺️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Gördüm ben bu harputluyu  kısacık bişey ಥ_ಥ
(1,883 puan) tarafından
Ahh gerçekten mi yıkıldım şuan boylu poslu duruyor kliplerde
(6,919 puan) tarafından
Cidden mi kız kap kara bişey
0 oy
(2,669 puan) tarafından

Deli bu ya benimkside öyle çocuklarıma aşkım :Dseslenirim aşkım deme kıskanıyorum diyor

(1,883 puan) tarafından
Aynen valla aşkım falan diyince aşkı bak annen çağırıyor diyor ☺️
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Şarkıda geçiyor ya henuz 3 yasında bır kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum :))) sizde de oyle olmus shjsksj
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Gecen hafta kizimiz olacagini ogrendik daha o gun bana kusura bakma kızım senden onde gelir dedi kocam olacak mömöcük :D:D bi de dogduktan sonrasini dusun eniste benim durumu gorse haline sukreder heralde

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnimkide böyle kız:))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay burda mutlu evlilik postu görmekte varmış maşallah canım ☺️☺️
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Maşallah maşallah daim olsun☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 355 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 329 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 525 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 831 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...