0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettim gelişmedi. Iki ay oldu . Ama iyiki doğmamışsın bebeğim seni yaşadığim ortamda nasil sağlıkla buyutecektim.babani cok seviyorum ama o beni ne karisi olarak görüyor nede hayat arkadaşı dayanaği. Çok doldum ıcim yaniyor. Kendi tercihim babama aileme de bisey diyemiyorum hastaliga kalirlar. Ama bittim bebeğim bende daha dayanamıyorum. Allahim benide yanina alsa diye dua ediyorum . Piskoloji vs kalmadi bende bitti vucudumda iyiki erkenden gitmissin sanada sebeb olacaktik şimdi dursan. Iyiki melek oldun yavrum

9 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaa içim cız etti yemin ederim bu nasıl çaresizlik kardeşim evladının vefat etmesine iyiki diyecek kadar..Allah ferahlık versin yüreğine cok üzüldüm 
(13,821 puan) tarafından
Ayni seyi dusundum:( Rabbim yardimcin olsun
tarafından
Aminn Allah güzel bir yol göstersin bu arkadaşa inşallah..
(13,821 puan) tarafından
Aminnnnnnn insallah
-Reklam-
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
  tutturmussunuz koca koca keşke dünyaya gelseydi de  sen baksaydin büyüteydin kocan da adam olaydı hayırlı dua etmek varken yanlış dua ediyorsun bu bakış açısından  vazgeç  yanlış yoldaşın 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun çok çok dikkatli korun artık 
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Basın sağolsun hayatını mahvetme olmuyorsa zorlama tek boşanan sen olmayacaksin sonuçta insanlar anlasamayabilir kendine eziyet etme evladınin vefatına iyiki diyebiliyorsan o evlilikten birşey olmaz 
0 oy
(7,586 puan) tarafından
İlk postunda isdenen bir bebekti esuninde isdedigi bir bebek oldugunu yazmissin neden simdi boyle yazdin 
(2,586 puan) tarafından
Naptin kiz sendin demi sutlu anne :) alıştın mı emzirmeye
(7,586 puan) tarafından
Ememiyor abla valla felaket bi haldeyim cocuk cok sancilaniyor gazina care bulamadim
(2,586 puan) tarafından
Şükür emiyor ya gaza yok zaten çare 6 ay böyle:) ne kullansan gecmes kuzum
(7,586 puan) tarafından
Emiyorda huzursuz isde 2 emdimi gazlaniyo rezene kimyon anason papatya karisimi aldim da iciyorum belki benim sutumde gaz var asiri
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Sana bunları düşündüren utansın.
0 oy
(100 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım uzulme ben bu gün annem gibi gördüğüm komsumdan yedigim kaziktan dolayi keşke olseydim annemin yanına gomselerdi dedim 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yapma bunu   kendine  Allah'a isyan etmek gibi ne demek  aıleme dıyemem diceksin  mutsuz san  soylucen  aılenı seviyorsan kendini o hayattan kurtaracak sın  yoksa senin yaşadığın açıyı annene demı yaşatmak istiyorsun 
0 oy
(565 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık versin herşeyin hayırlısını nasip etsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 233 göst.
8 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ayseoz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ayseoz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.