0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (2,107 puan) tarafından
Gecen ayki bedava olan dogalgaz faturasi ilk.zamanlarda basiyodum borc yok diyodu simdi odenecek olarak bedava olan zamanda yaktgimz fatura ckiyo bilgisi olan varmi eski evimin faturasida kayitli onunkide odenecek ckio banada arkadas bi bak dedi baktim neden boyle olduki

7 Cevaplar

+1 oy
(10,047 puan) tarafından
Suan odeme saati olmadigi icin gostermiyo ama bedavami vercekler saniyodunuzki :) tabiki geri alacaklar
(2,107 puan) tarafından
Ama haberlerde bas bas bagirdilar bedava diye itiraz etme hakkimz var
(10,047 puan) tarafından
Kiz etsen ne olacak. Ki butun almasalar bile onu kisin olan faturalara boler boler odetirler bize. Bu hukumet bize bedava bisey verirmi ya kan emici gibiler. Nerden ne alsak pesinde
(2,107 puan) tarafından
Valla insallah sadece gorunuyodur odemek zorunda deglizdir cunku millet ayaga kalkar bas bas bagrdilar bedava diye kagittada yaziyodu odenmistir diye simdi niye bu cktiki gece gece sinirlerm bozuldu valla
(10,047 puan) tarafından
Millet ayaga kalksa ne olur :) kendileri sectiler. Valla mazlumun cani yanmasin ama insallah odetirlerde gorurler. Dolar altin almis.basini gidiyo
-Reklam-
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Ay inşallah düşündüğüm şey olmasın yanlışlık olsun sistemsel
(2,107 puan) tarafından
Valla bilmiyorum gece gece icime kurdu dusurdu arkadasta  bende buraya sorayim belki bilgisi olan vardir dedim yarin ingazi aricam ama sabaha kadar icim icimi yer
(2,586 puan) tarafından
Aradiktan sonra buraya yazar misin bildirim gelsin bana da
(2,107 puan) tarafından
Tamam yazarim canm valla icim icimi yedi uykumda kacti
(2,107 puan) tarafından
Canim simdi baktim borc gorunmuyo diyor aksam belki sistemsel bise olmustur arkadaslardaki borclarda cikmiyo yok diyor
0 oy
(580 puan) tarafından
Bı bilgim yok  postun yukarı ciksin
(2,107 puan) tarafından
Sagol canm
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Sadece 25 Metreküp bedavaydi diye biliyorum ben ama emin değilim 
(2,107 puan) tarafından
Sabah arayaym bakaym ya
(328 puan) tarafından
İlk ay tamamen bedava sonrasında her ay 25 metreküp bedava
(2,107 puan) tarafından
Kiz zaten ev sicak petek yakmiyozki gecen ay bedavaydi diye havalarda serindi diye yaktik Allah var simdi yalan soyleyeemem ama fatura gelmeden bikac gun once zaten kapatmistk petekleride off gece gece icime kurt dustu
(1,737 puan) tarafından
Vallahi bizimki merkezi sistem 600-700 den fazla odedigimi bilmem evde kışın kar varken atletle dolasiliyor. Bedavasini oyuzde. Takip etmedim bize zaten bedava diye ;)
(2,107 puan) tarafından
Oyy sabah olsunda bi arayip rahatlayaym neyin nesi merak ettim valla
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Bulabilirsem bi bakacağım şuan benim de içime kurt düştü. İnşallah korktuğum başıma gelmez
(1,973 puan) tarafından
Offf gerçekten içime kurt düştü şuan. 15'ine doğru bakacağım tekrar. İnşallah öyle bir şey yoktur yaaa :(
(2,107 puan) tarafından
Yarin ben haber veririm yavrum merak etme sabah kalkayim saat 10 da falan ingazi ararimki acik olsa smdiye bin kere aramistim ☺
(1,973 puan) tarafından
Tamam canım mutlaka yaz ya nolur :)
(2,107 puan) tarafından
Canim simdi baktim borc gorunmuyo diyor aksam belki sistemsel bise olmustur arkadaslardaki borclarda cikmiyo yok diyo
(1,973 puan) tarafından
Ayyy inşallah yoktur canım ya inşallah
0 oy
(6,265 puan) tarafından

image

yok kız birşey cikmiyor
(2,107 puan) tarafından
Bizim neden ckio ya eski eviminkide ckio
(6,265 puan) tarafından
Sistemsel olabilir canım
(2,107 puan) tarafından
Ama arkadasinkide ckioms hem dukkaninin hem evinin valla bana sabah olmaz daha icime kurt dustuki
0 oy
(148 puan) tarafından
Valla canım 3 4 gün once 181 tl fatura geldi halbuki elimde mesaj da var 31mayıs a kadar ücretsizdir diye ama 16 haneyiz herkese gelmis sasirdik mi hayir ..
(2,107 puan) tarafından
Bizim fatura suan gorunmuyo belki aksam sistemsel bse olmstr arkadaslarnkide borc yok diyo 31 mayisa kadar ucretsiz degildi canim 20 nisanda basladi 20 mayista ucretsiz petek bitti 11 gunluk kuanimin gelmstir sana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.