0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Merhaba kızlar ya sizden bi akıl alcam çok huzursuzlandım. Bi uzakdan kız arkadaşım var o ülkemize geldiyinde hep görüşüp sohbetleşerdik şimdi yine gelmiş sohbetleşmek istiyordu sevgiliside gelmiş biz birlikdr bi kaş saat görüşüb zaten ayrılacakdın ama eşim izn vermedi yanlız gelse olurda sevgilisiyle olmaz. Ya ben kavka etmek istemedim bu kobuda kız arkadaşımada acil işim çıkdı gelemicem söyledim. Malum uzak ülkeden gelmiş görmeden gidcek. Şimdi eşime ne desem be yapsam çok kızıyorum çokk

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bilmiyorum herkes normal karşılamış ama bana eşinin yaptığı saçma geldi yani eşin sana guveniyorsa yılların arkadaşıymıs görüşsen ne olur ki ,benim eşim bana güvenir bilir yani huyunu karismazdi aynı şekil olsa bende ona karismazdim bence eşler birbirlerini o kadar da kısıtlamamalı
tarafından
Canım devir değişti insan ailesine güvenemiyor eşi haklı sevgilisi gelmiş huyunu suyunu bilmiyor izin vermemesi normal devir güven devri değil herkez kudurdu
(37 puan) tarafından
Ya eşim beni tanır kız arkadaşımıda tanır çocuklukdan arkadaşız. Şimdi mesafe uzayınca az görür olduk bir birimizi şimdi sevgilisini yanlız koyub benle buluşnası doğru olmaz.eşide yabancı hem. Ben olsam valla eşime izin verirdim hem eve davet ederdim
tarafından
Bence saçma ben eşim olmadan 27 yıl var olup başıma birşey gelmediyse evlendikten sonrada nerde ne yapacağımı az çok bilirim canım benim düşüncemde bu yönde , kız arkadaşı ve sevgilisi ile en fazla bir cafede otururlardı onca insan içinde kızı kaciracak halleri yok ya tamamen bana göre guvensizlikten kaynaklanan bir durum
(37 puan) tarafından
Bencede ama Sizden başka beni anlayan yok.
-Reklam-
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Eşinde gelse sizinle 
(37 puan) tarafından
Ya yokya o öyle görüşme filan sevmez hem işde bu gün o
(2,578 puan) tarafından
O zaman arkadaşının sevgilisi de gelmesin siz görüşün bence haklı bende istemem öyle kendini yerine koy sen ister misin böyle bişey
(37 puan) tarafından
Yok canım ben farklı düşünüyordum bu konuda biraz rahatım da ben eşim olsa görüşün derdim.farklı açıdan bakmam lazım
0 oy
(8,708 puan) tarafından

Bence çok normal bende eşimin arkadaşı sevgilisi ile gelse yanlarına göndermem...

İlla gidilicekse beraber gideriz oda olmuyorsa arkadaşım ile de samimiysem durumu anlatır yalnız görüşmek istediğimi söylerim 
(37 puan) tarafından
Anladım kuzum ben yanlış düşünüyorum o zaman. Ben normalde böyle şeylere takılan birisi değilimde eşim arkadaş sevgili görüşmesi olsa bi sorun çıkarmazdım o yüzden neden bana yapdı diye kızdım. Farklı açıdan bakmam lazım
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Bnm eşimde hayatda izin vermez
(37 puan) tarafından
Eşler aynı kafada zaten
0 oy
tarafından
Doğal olarak eşin haklı sevgilisi gelmiş tabi göndermez 
(37 puan) tarafından
Kendime göre eşimi haklı görmüyorum ama farklı açıdan bakcam bu konuya elbet
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bilmiyorum ama eşim aynı durum da olsa gitse izin vermezdim ama tanıyor olsaydım 2 sinide ancak öyle izin verirdim tanımıyorsam asla.
0 oy
(2,739 puan) tarafından
Kız arkadasinla açık açık deseydin benimksi izin vermez sevgilin var diye benle ayrı görüşmek istiyorum diyecektin 
0 oy
tarafından
Ben eşime bırakmadan direk kendim reddederdim arkadaşımın sevgilisi neden geliyor ki saçma 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Arkadasinla bulusurken neden esinden izin aliyosun ki bunu anlamadim. O zaman birlikte gidin çift olarak gorusursunuz. He ben gider miydim giderdim beraber daga cikmiyosunuz bi yerde bi kac saat oturcaksiniz sonucta abartmayin

İlgili bir soru bulunamadı

384,742 soru

11,508,678 cevap

35,165 kullanıcı

...