0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (489 puan) tarafından
Düzenli bir şekilde yapan varmı arkadaşlar kafasına koyan dikkat eden kac kilo verdiniz mesela

9 Cevaplar

0 oy
(1,191 puan) tarafından

Ben varim ilk doğumdan sonra 20 ikinciden sonra 19:D devam

(1,191 puan) tarafından
Kuzum kas çabuk erir yağ yavaş erir senin vucudunda ödem de yokdur o yuzden yavaş gitmiş emin ol yavaş verilen kilo daha sağlikli ben çabuk veririm cabuk alirim vucudumda sarkma olur mesela
(1,191 puan) tarafından
Bu arada ben kahve kullaniyorum forx5 oda çok etkili durumun varsa 275 tl 1 aylik
(962 puan) tarafından
Evet ben normalde de çabuk kilo almam çabuk da veremem. Malesef durumumuz prk müsait değil ayı zor getiriyoz
(1,191 puan) tarafından
Sağlik olsun kuzum veririz inşallah
(962 puan) tarafından
İnşaallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
8 ay önce doğum yaptım . Katı gıdaya geçince diyete başladım toplam 7 kg verdim yavaş ilerliyorum ama acelem yok 20 kg almıştım vericrm inşallah 
0 oy
(1,792 puan) tarafından
İstikrar diyince ben ;)) 8 Ay oldu sanırım kasımda başladım devam ediyorum 13 kilo gitti
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Bugun abartarak yedim:( misafir vardi diye. 1 aydir yspiyorum. 4 kilo verdim cnm. Emziriyorum o yuzden asiri diyet yapamiyorum. Hafta 3-4 kez sporla destekleyip verdim
0 oy
tarafından
Ben varın 2 gün yaptım oh mis hahah :)))))
(6,512 puan) tarafından
Sonrada soluğu iskembecide aldın sjsnsn
tarafından
Hahahah :)))) hem de bol sarımsaklı :D
(6,512 puan) tarafından
Sus kız ballandırıp durma ağzım sulaniyor sjsjj
tarafından
Peki peki bdbbsbbsb
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Diyet Allah belani versin 2 3 kilo vermek için açliktan ölcem
(465 puan) tarafından
:))))) ay yarıldım gülmekten hafta da yedi gün var ben iki günü kısıyorum beş günü yiyorum :D
0 oy
(16 puan) tarafından
Yaaaa ben iki çocuk doğurdum yinede kilo alamadım almaya çalışıyorum sizde bana yardım edin :)
0 oy
(210 puan) tarafından
Geçende sene çok kararlı yaptım doğumdan 7 ay sonra başladım 3 buçuk ayda 16 kilo verdim yediklerime  dikkat ettim spor yapamıyorum alışmamışım sevmiyorum ama her fırsatta bazen hergün bazen 2 3 güne bir en az 8 bin adım şekilde yürüyüş yaptım
(486 puan) tarafından
Merhaba neler yaptınız acaba biraz bilgi verip yardımcı olursaniz cok sevinirim. Bende yakında başlayacağım da
(489 puan) tarafından
Aynen canım açıklarsan sevinirim
(210 puan) tarafından
Öncelikle ben oğlumu emzirmiyordum emmeyi bırakmıştı onun için biraz çok kıstım herşeyden kendimi Aralıklı oruç şeklinde ilerledim sabah 11 de kahvaltı bazen yulaf labası bazen yumurta peynir zeytin domates felan kahvaltıdan 2 saat sonra yeşil çay yanında kayısı hurma 1 2 tane veya 1 avuç kadar kuruyemiş veya çay içmezsem az meyve fazlaya kaçmadan. En az 8 bin 10 bin adımlık yürüyüş
 akşamda en geç 6 da akşam yemeğini yemiş oluyordum oda genelde çorba salata veya sebze yemeği salata ve gün içinde de bol su ekmek çok istersem tam buğday ekmeğinden 1 2 dilim bidaha da o gün bişi yemiyordum. makarna pirinç beyaz ekmek şeker abur cubur hamur işi hiç yemedim tuttum kendimi
(486 puan) tarafından
Teşekkür ederim emzirdigim icin zor olacak
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim bugün 5. Günüm hiç şekerli bişey yemedim 1 kilo gitti bile 
(489 puan) tarafından
Başka neler yapıyorsun açıklarmısın rica etsem canım
(1,236 puan) tarafından
Canım sabah kalkınca tarçınlı kakaolu kahve içiyorum 100 tane ip atlıyorum yarım saat sonra leslie yapıyorum kahvaltı da 2 haşlanmış yumurta ve 1 dilim kepekli ekmek zeytin peynir salatalık domates falan yiyorum yeşil çay içiyorum 3-4 e kadar aç durup 1 kase çorba ve salata yiyorum onun dışında acıkırsam 1 kase yoğurt yiyorum aç değilsem yemiyorum kahve içip leslie yapıyorum yine yatarken de yeşil çay içip 100  ip atlayıp  yatıyorum Tabi aralarda bol su içiyorum uzun oldu biraz :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 582 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
20 Ekim 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

379,821 soru

11,369,819 cevap

34,853 kullanıcı

...