+1 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından

Niye böyle oluyor anlamıyorum. Evlenmeden önce çok iyiler evlendikten sonra gerçek yüzleri mi ortaya çıkıyor ?

Ailesini bir çay icirmeye götürmez para gitmesin diye anasına babasına para yedirir. Eve bir kuruş para bırakmaz, zorbalik desen var küfür desen var tiktokta çıplak kari videoları izler her türlü pislik mevcut.. nerde yanlış yaptım nasıl gizledi bu kadar kendini bilmiyorum

17 Cevaplar

0 oy
(9,504 puan) tarafından
Evlenmeddn önce de çok kavga ediyorduk evlendik hala ediyoruz şükür değişiklik yok 
(211 puan) tarafından
O zmn evlenmem işte sekerim demek istediğim şey o.. bazıları hakkatten iyi rol kesiyor evlenmeden önce onu anlatmaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(7,906 puan) tarafından

Evlenmeden önce çok kavga edip evlendikten sonra etmeyenlerdeniz canım tabi ufak tefek oluyor :P

tarafından
Kız aynısını yazacaktım bende de aynısını oldu çok şükür:)
0 oy
tarafından
Benn varım adamın kahvesi yoktur sadece insta kullanır instada bi b.k yese ağzına edeceğimi çok iyi bilir ama nedense her gün kavga gürültü ve bu kavga ufacık bi sıkıntıdan dolayı büyütüyorda büyütüyor asla ne benimle ne bebekle birsey yapmak istemez zor bela dışarı yürümeye çıkarız simdi desem hadi ailenle piknik yapalım adam tüm hazırlıkları yapar ama gel biz tek yapalım desem her türlü bahane üretir bizim için bir plan yapmak istememesi beni çok üzüyor şimdi bayram geliyor kendim dedim bak buralarda tatil evleri var 1 2 günlüğüne gidelim izinli olmuşken güzel bir anı olur keyif yaparız bak bende sana para veririm yarı yarı öderiz dedim tmm dedi hadi ara sor yer ayır diyorum bosver ne gerek var evde duralım diyor biliyorum bayram günü bol bol kardeşiyle vakit geçirecek hop sonra iş başı şimdi ben bu adama ne yapayım daha ramazan bayramını burnumdan getirdi şimdide bu bayram tek başıma bıraksa giderim ama onada izin vermiyor baya çirkinleşiyor tek çıkacağım diye :((
tarafından
Neyy ciddi misin
(62 puan) tarafından
Tabiki şaka  çok yakın olmak iyi değil tabiki  evlenince bir olmayı ogrenmeyen o kadar adam var ya sende aileme yakın ev istiyorum desen olmaz der hep kendi tarafları olacak
tarafından
Hee bi an gerçek sandım bunu dedim ve şu cevabı verdi uzak olunca değer daha çok oluyor dedi ailenin yanında olsak değerimiz pek bilinmez dedi yaa kardesi durmadan yüzüne der abi yanliz kalmak istiyorum fln ama eşim umurunda değil illa gelecen diyip zorluyor yani ne kadar yüzüne vurulsada umursamaz biri:/
(62 puan) tarafından
Eşini sopayla dayak Atacan kusura bakma iyi bir ders ver çocuğunuz mu o sizin
tarafından
En sonunda o olacak gına geldi çünkü
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Evlenmeden önce daha çok kavga ederdik anlamazdık birbirimizi şimdi ufak tartışmalar var arada bi ama senin eşin tuhafmış indan yuvasına para harcamaktan kacar mı ay
0 oy
tarafından
Neden böyle oluyor. Çünkü sen onu ev haliyle tanımıyorsun sadece yanında nasılsa öyle biliyorsun sevgiliyken. Evde yapıcağını yapar senin yanına geldiğinde gayet naif kibar beyefendi biri olabilir. Bir insanı tanımak için ev halini iyi bilmen gerekir. Şükür bu konu da şanslıydım. Eşimin ev halini bilirdim birlikte kaldık sürekli onlardaydık. Evde olduğu zamanlar neler yapar alışkanlıkları neler hepsini görüpte bilerek evlendim. Evlendiğim gün kayınvalidem dedi bak ev halini gördün biliyorsun neyi nasıl yapar alışkanlıkları ne herşeyi 3 sene gördün yaşadın biliyorsun evlendikten sonra gelip bana oğlunu böyle mi yetiştirmişsin böyle böyle yapıyor diye şikayet etme hakkın yok demişti. Ve hiç bir zamanda şikayet etmedim. Eve gelir ya tvye bakar ya telefona. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bizde tam tersi nisanliyken kedi köpek. gibiydik evlendik ikimizde kedi olduk :D sürekli kavga ederdik ama eşim hep iyi huyluydu yani ve cok sabirliydi ben daha fenaydim 9 ay boyunca kavgasız günümüz yoktu halimizi görenler bizden umudu kesmişti ama cok şükür kendimize göre herseyimiz 4 4lük

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Cok sukur benimki tiktok falan kullanmiyo ama evlenmeden omce hic tartismazdik cocuk olduktan sonra cocuk icin tartisiyoruz sadece onun disinda baska bisey icintartismiyoruz ama seninkine senbi ayar vermen lazim nasil tahammulediyorsun esino tiktoka girip o vodeolari izlemesine
(211 puan) tarafından
Sadece o mu.. anneler günü hediyesi almışti bana bir fritoz. dün diyor çok konuşma kafanda kırarım fritozu.. 1. evlilik yildonumunde de kavga çıktı atarım seni balkondan aşağı diye tehdit ediyordu
(1,271 puan) tarafından
Cok kolaysa gel kir kafamda 1 tokat atarsan 1 saniye durmama bu evde  sikayet ederim hapislerde surundururum  deseydin ben olsaydim oyle derdim
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bu biraz kader kısmet işi ya aynı evde yaşamaya benzemez ne kadar zaman sevgili nisanli vs olursan ol. Allah hidayet nasip etsin ben cekemezdim heralde
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Baktım kavga etmiyrz gözünün üzerinde niden kas var diyip ediyrm kavga jdkdjsjksj
0 oy
(645 puan) tarafından
Evlenmeden önce kavga etmezdik evlendik bir kaç ay olmadan kavgalar başladı bu ara oyun oynuyor gece  de uyumuyor uyusa da salonda gündüz zaten yok bende saldım artık ne halt yerse yesin hiç bir kimsenin yanına gitme yok bi faaliyet yok evdeyz sürekli bir gün çok büyük patlak verecek de bilmym ne zaman beklym oyle
(211 puan) tarafından
Aynen bizde öyle evleneli 1.5 sene oldu dışarı çıkma diye birsey yok market harici.. insan ailesiyle zaman geçirmek istemez mi rezalet
(645 puan) tarafından
Aynen oyle suanki aklım olsa evlenmezdm diyorum  madem evlendm salaklığıma tescil olarak çocuk yapmazdm
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Benimki de para bırakmaz babasının ağzına bakar onun yüzünden araba bile alamadık af edersin bk gibi yaşıyoruz sürekli bişeyler pahalı diye şikayetlenir durur kötü alışkanlığı yok ama cimrilik yapar babasının ağzına bakar nefret ediyorum bu huylarından evlenmeden önce de kavga ederdik şimdi de ederiz 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Kavgamız olur maalesef bazen en ufak şeylerden çıkıyor ona şaşırıyorum 
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Fragmanı çok güzel olan berbat bir film izliyorum 
0 oy
tarafından
Çünkü hiç bir adamı aynı evde yaşamadan bilemezsin 
0 oy
(531 puan) tarafından
Biz evlenmeden önce 3 sene sevgiliydik hep kavga ettik evlendik yan yana hiç kavga etmedik ama telefonda hala aynı kavgalar devam 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Var ben boşandık sayilir mahkemeyi bekliyorum gerçekten eve girmeden ne olduğu anlaşılmıyor 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Değişen birşeyi çok olmadı sadece önceden çok kısıtlamaya çalışırdı onu yendim çok şükür başka da birşey yok evet kavgamız oluyo hemde 2 3 kere ayrılmaya kadar gittiydi sonra çok şükür duzeldik Rabbim herkesin yuvasına hayırlı geçim düzen mutluluk huzur versin 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 964 göst.
0 oy
39 cevap 854 göst.
4 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 539 göst.
+1 oy
47 cevap 532 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

378,384 soru