0 oy
334 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Oglum yedi bucuk aylik ve bsy yemitor mamayida cok az iciyor .muz cicibebe yogurt yarstieiyprum iki kasik aliyo birakiyor pirinc pnu yapiyprum az bisi yiyip birakiyor bira yapiyprum 120 cc bitirdigi cok cadir oluyor 30 30 cc iciyor zorlaya zorlaya 60 cc yi zor iciriyorum corba copiyprum muhallebi yapiyorum sabahlari yumurta haslayip sarisini ypgurtla yada suyla sulandiriyorum yok ne yapsam yemek istemiyor .peynir yumurta pekmez mama corba muhallebi cildirmak uzereyim .pekmez hic himiyor icine koydugum keyleride yemiyor kasik kasisi denedim blki onu guzel yer diye onuda yemedi cok kilosu yedi aylikken 9600 dü .sekiz aylik olmasina on gunu var kac kilo simdi bilmiyorum ama zayifladi galiba bana bi akil akil verin napicam bn uc aylikken basladi disleri disleya alti tane cikardi alt damagida kabais ama gorunen dis yok daha iki taneden haric 

3 Cevaplar

0 oy
(650 puan) tarafından
Doktora götürdün mü? Doktorla anlatıp ayarla bence.. 
(887 puan) tarafından
Goturdum cnm sbah kahvalti oglen yemek aksan yemek arada da bi yada iki defa mama dedi ama hic birini yemiyor azcik azcik yiyor dis cikardiginida biliyor jel le granulde kullandim agri yapmasin disleri diye
(650 puan) tarafından
İştahsızlıktan götürdün mü?
(887 puan) tarafından
Yok cnm ama gttigizde sylemim yemiyor diye ac kalirsa yer dedi
(650 puan) tarafından
Hastanenin doktoruna mı götürdün yoksa aile hekimine mı? Hangisine götürdüysen şimdi diğerine götür.. bence
(887 puan) tarafından
Hastaneye goturdum cnm yarin bide saglik ocaginagoturcem bakalim
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bunlari sana verseler yer misin canim cocuga bulamac yapip yedirme hepsinden azar azar

Tarif bilmiyosan al internetten bu cocuk ac kitabini miss gibi ayina uygun yemekler yedir.

Pirinc unu yapip yedirme cocuga
(887 puan) tarafından
Tmmcnm alicam
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Cocuk konusunda en cok zorlandığım sey ek gida. Ne hamilelik ne dogum ne uykusuzluk hic bu kdar zorlamamisti beni kizim 11 aylik olana kdar yemedi hicbisey oturur beraber aglardik cesit cesit yapardim hepsi çöp olurdu gunluk 2 3 cesit yapardim birini yemezse digerini yer diye.

İlk yedigi sey kabak irmikti

Kabagi rendele hasla pisince irmik koy az dha pişir blenderdan cek biberona koy bnm kiz kasik sevmiyodu belki seninkide sevmiyodur.

2. Semizotu smdi yok onun yerine ispanak dene 

İyice hasla blend et icine 1 2 kasik kaşık mama koy biberonla ver

3. Un çorbası 2 YK zeytinyağı 1 yk un kavur 1 1.5 bardak su koy pisir sogugunca pekmez koy biberonla ver.

Kasikla verince en fazla 3 kasik yiyodu biberonla 250 cc ye kdar iciyo. Bi bunu dene ekmekle vermeyi dene yemek sularina ekmek ban. Kasikla veriyorm almiyo ekmekle veriyorm yiyo degisik çocuk. Kasik mamasini bile sulandirip veriyodum düşün
(2,484 puan) tarafından
Kaaigi degistir boyutunu falan benim oglumda kucuk kasikla degil buyuk kasikla yer
Bu sekilli desenli kasiklar oluyo
(2,931 puan) tarafından
Ooo neler yapmadimki boyutunu cinsini herşeyi degistirdim baharatligin içine koydugumz kaşıkları bile denedim yok almiyo catalla veriyorm onu aliyo anasina cekmis bende kasik sevmiyorm :) corba hariç herseyde catal kullaniyorm
(887 puan) tarafından
Tmm cnm cok sagoldeniycm hunlari

İlgili bir soru bulunamadı

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...