0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (255 puan) tarafından
Kizlar ben cildirmak uzereyim. 4 yasina gircek oglum 3 ay sonra 10 gündur falan bnm cocugum gitti baska biri geldi sanki. O kdr huysuz hurcin ki cocuk herseye sinirleniyor, herseye agliyor bagiriyo cagiriyo. Bna  nefes aldirmiyor. Hicbiryere salmiyor gitme diyo.  Bende sakin kalamiyorum artik o kdr bunaldim ki.. oyuncak oynuyo biseyi yapamiyor sinirlejiyo firlatiyo sizi sevmiyorum diye bagiriyo. Yanijna gittim oglum bi cozum bulalim yeniden yapalim dedim bulma git diye yirtindi. Sanki ergen. Valla dayak atmak istemiyorum bagiriyorum dayanamiyorum artik ama boyle giderse dayak ta yiyecek. Cok uzuluyorum. Sizin cocuklar nasil? Yine lanet bir sendrom mu bu ne zikkim duzelsin artik oglum :(

21 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sinirli agresif ağlıyor hep ağlıyor herşeye ağlıyor bize vuruyor istediğini yapmadigim zaman seni sevmiyorum diyor neler neler tükendim bende artık ne yapacağımızı bilemiyoruz eşim melek gibidir sinirlenmez kızmaz sakin biridir normalde onu bile çileden çıkarıyor 
(255 puan) tarafından
Yaa gercekten cok zor annelik. Sabrimiz tükenmiyor iyiki.. ama boyle devam ederse ben aklimi kaybedecegim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 193 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 362 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 637 göst.
12 Mart 2019 Aile kategorisinde Ilgin2017 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy