0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (3,084 puan) tarafından
Yemeğine damlatsam olur mu görünce kaçıyor almak istemiyor ağzını kilitliyor nasıl verebilirim 

7 Cevaplar

+1 oy
(48,695 puan) tarafından
suyuna koy bardagin dibinde su koy
-Reklam-
0 oy
(6,008 puan) tarafından
Devit ekmeğe damlatılıyordu, siz de elinizdekini ekmeğe damlatın. Yemeğin sıcaklığı vitamini için iyi olmayabilir
(3,084 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet başka biri de aynısını yazdim öyle yaparım
0 oy
tarafından
Doktor tavsiye etti sanırım biz kullanmıyoruz meyve sebze herşeyi yiyor zaten gereken vitaminleri alıyor yemeye damlatırsan özelliğini kaybedebilir lohusayken bana da verdiler yemeğe vs damlatma dedı suya karıştırabilirsin dedi doktor beğenmedim kullanmadım 
tarafından
Evet Antalya İzmir  gbı çok sıcak bölgede yaşayanlara doktor d vitamini vermiyor güneşe çıkar d vitamini alır diyor
tarafından
Yoo Antalya olmasına gerek yok Banada corumdaki doktor demişti.
(10,046 puan) tarafından
Kiz d vitaminini yemeklerden almiyo malesef. Oglum 33 aylik masallahi var 17.600 suan kilosu. D vitaminini birakmistik tahlil yaptirdik herseyi cok guzel d vitamini dusuk cikti ki surekli disardayiz yani yine basladij
tarafından
Benımki de 2 buçuk yaşında 15 kilo herşeyi tam d vitaminine gerek yokki güneş varken ☺️
(10,046 puan) tarafından
Yok iste eksik olabiliyo diyorum. B3nimki yiyo surekli disarda ama d vitamini 3ksik cikti onu demek istedim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben suya damlatıp içiriyorum az koyuyorum suyu 1 kerede içiyor 
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Olur suya damlatabılırsın yemege ekmege damlatılabilir
0 oy
tarafından
Doktor mu verdi canım D vitaminini ya bizim vermediler doktordan test yaptırıp mi aldınız canım bebeğin için 
(10,046 puan) tarafından
Teste cok gerek yok aslinda canim kullanabilirsin. Ama cocuk doktorundan kan tahlilide isteyebilirsiniz
tarafından
Ben bir doktoruma danışayım canım teşekkürler d vitamini yazidrayim hani o ne verirse
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben bir kasik meyve suyuna damlatip veriyodu.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Cancazmihram (3,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...