0 oy
1,180 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

kaç kere böyle oldu birşey demedim boşverdim ama pes artık yani okdr kişide birsye bilmiyorsa birşey diyemeyeck kadar tecrübesiz bilgisiz iseniz maşallah size  ;)))

21 Cevaplar

+7 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen tecrübeli bilgili olda sorma ne saçma bebek için odanın kaç derece olacağını bilmiyo musun
(2,423 puan) tarafından
Hahhajjjjjjajjajj:DDad disko disko partizaniiiiiii:D
(3,446 puan) tarafından
Çok pis canım sıkılıyor evi topladım duş alıp uyurum dedim duş aldım uykum kaçtı :sfsjgsjsjs
(2,423 puan) tarafından
Bnmde kiz  dia çıkardı  kaç gecedir uykusuzum allahım bi saat uyuyim diyodum şimdi kız uyuyo beim  gözler açık ne tuhaf:DD
(3,446 puan) tarafından
Vücut artık kendini imha etmeye hazırlanıyor bence kızları uyuturken uyumamak için kendimi zor tutuyorum şimdide uyuyamıyorum :)
(12,777 puan) tarafından
Maşallah hocam maşallah
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Maşaallah hepimizeee, bunun için çabalıyoruz.. 

Uygulamadaki herkeseee birden trip atmak level atlıyorsunuz artık.

Benimde var azıcık cevaplı postlarım yazmayanların hepsine küsüyorum artık o vakit! Enteresan.. 
tarafından
Verdiğiniz artıları geri almayın tatlışlar :D bildirim gelip duruyor gelen bildirim 5, artı sayısı 2 hahhaha benimse benim kalsın, değilse sizde :)
(10,046 puan) tarafından
Ben artı verdim :)) geri artı almak nedir ya, yapan var mı harbiden bunu:D
+2 oy
(29 puan) tarafından
Evde elektirikli soba bulundur o zaman yada dogalgazi kapatmadan gitseydin neden millete atar yapiyorsun burda afran tafran kime yani kimse burda senin kocan değil nazini gudecek herkesin cocugu var işi gücü varki sana cevap vermeye vakit bulamamis Allah Allah ya 
(9,325 puan) tarafından
Bu arkadaş hep böyle tripkolik :D
(29 puan) tarafından
Fazla evhamli sakindigin göze çöp batar demiş atalar eskiler nasıl büyütmüş bizleri ya amann onları düşününce valla atalarin hiç bir sözü yabana atılacak değil valla
+2 oy
(1,347 puan) tarafından
Benim daha ilk hamileliğim ne diye bilirim ki :D
tarafından
Bilmek ve cevap vermek zorundasın ☺☺
(1,347 puan) tarafından
Kız keşke bilsem de cvp verseydim bu sorunun geleceğini bilseydim daha erken çocuk yapar doğururdum :D
tarafından
Bi günleri.dusunup erken doğursaydın  asdfgasdfg
(1,347 puan) tarafından
Ahahaha ancak yaptım ne yapım kolay değil :D
+1 oy
(1,374 puan) tarafından
Canım sen atalı 1 saat olmuş soğuğu kırılmıştır evin.Hem üşüse bile ne yapabilirsin mecbur bekliycen :)
+1 oy
(3,187 puan) tarafından
Vermicemmmm vermicemmm.. benim değil mi vermicemmm :D 

İsinmistir insalllah kuzucuk :))
+1 oy
(747 puan) tarafından

O kadar sey giydirmissin nasil uşüsün :)

+1 oy
tarafından
Ne demek tecrübesiz bilgisiz ya madem sen çok tecrubelisin de sorma buraya da uygula 
+1 oy
tarafından

Daha önce attığın postu görmedim o yzden yazmasim.haliyle. bu postu gördüm artk hic yazasim gelmedi. Oyle girdim vw çıkıyorum :D

(6,725 puan) tarafından
☺☺☺hahahh☺☺☺
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Bİ ŞEY DİYEMEYECEK KADAR TECRÜBESİZ VS BİLGİSİZ DİYE HAKARET EDİP GENE BURAYA SORMAN ÇOK IRONI
(3,769 puan) tarafından
Sorduktan sonra bu paylaşımım oldu hatırlatıyım da;)
(12,777 puan) tarafından
Sor veya sorma haaakret etmen çok yanlış üsluba dikkat etmez sen mesela böyle dedin diye diğer paylaşımına hiç cvb veresim bile gelmez
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Canim vucudu sicaksa sorun yok elleri oda sicak olsada soguk oluyo bizimki oyle yani battaniyeskne sarr guzelce 
0 oy
(536 puan) tarafından
Canım valla şimdi gördüm okudum.. Hiç bir şey olmaz Allahın izniyle sıkma canını 
0 oy
(437 puan) tarafından

• Valla anca gördüm ben bu mesajı üşümez canım çok da soğuk değilmiş herşeyi de giydirmissin :) bazen oluyor böyle görüp cevap yazmanalar takma sen 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
E şimdi ınsanların o konu hakkında bir fikri yok sa çünkü orada olan  ve içerideki ısıyı bilen sensin ilk defa  giydirdiği kıyafeti tarif ve evin isisini  yazıp iyi mi napabilirim diyen sorann ilk sensin bence iki kat daha giydir nediyelim
tarafından
Olur mu anlamalıyız, koklamalıyız havayı :D maşaallah bizeeee :)
+1
(1,424 puan) tarafından
Aynen canım maaşallah bize  :D bir ton insan yazdı şimdi tavsiyelere uysun bakalım
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben gormedim canım görsem anında yazarım.simdi gördüm bunu 

Oda sıcaklığı kışın 23 24 derece olacak .ama sen uzun kollu citcitlu zıbın külotlu çorap uzun kol pijama takımı ve ince bir yelek giydiren yeterli kombi sabaha karşı odasını 22 derece yapar zaten baya.kalin giydirme eli ve ayağı normal soğuk olması önemli olan sırtının ve goğusunun  ilik olmasi
0 oy
tarafından
Çok düşük değil ama düşük tabi. Güzelce giydirmissin bişey olacagini sanmam. Ayrıca diger postlarini görmedim hiç. 
0 oy
tarafından
Biliyorsun bende bebek yok o yüzden bilemeyeceğim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle bir şey sorduguna göre sen tecrübesiz ve bilgisiz olmayasın. Hangi posta cevap vericeğmizi sana mı sorucaz? 
0 oy
tarafından
olmamış bu post  tecrübesiz bilgisiz olmaksa mesele o zaman bu soruyu soran senin tecrübe ve bilgini sorgularim 

cevap vermeme meselesine gelince bak canım burası haftasonları sakin oluyor insanların pek vakti olamayabiliyor buraya girmeye onlardan biri de bendim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 849 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Elf drms (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 517 göst.
27 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 446 göst.