+1 oy
209 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3,004 puan) tarafından

Merhaba Hanımlar 26 aylik kızım  ile bu sene ilk tatil deneyimimizi yaşayacağız genel olarak suyu seven bir çocuk ama hatalı bir tercih yapıp deniz veya havuz korkusu olsun  istemiyorum  yada 3-5 gunluk tatilde krizleri min indirmek istiyorum diyelim :)) deneyimli anneler tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun  olurum.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım 1 buçuk yaşında iken gitmiştik biz denizden korktu ama havuzu sevdi biz hem simit hem kolluk aldık ikiside rahat olmadı en son üzerine oturup ayağı suya değen bi şişme bişey var ondan aldık havuzda onu sevmişti sadece
(3,004 puan) tarafından
Nasıl bir şey tarif ettiğiniz resmi var mı acaba
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bu simitlerin oturmalisi varya adı tam ne bilmiyorum o güzel bence kolluk felan sıkıntı biraz 
(3,004 puan) tarafından
Kolluktan korkabilir basini ve vücudunun kendi ayarlaması gerekecek gölgelik simit bende düşündüm ama onlarda öne biraz ağırlık verilince ter döndüğüne dair çok yorum okudum tedirgin oldum can yeleği ide daha önce kendim kullandım  öne ağırlık vermezsen surekli sırt üstü yatırıyor insanı (gerçi açık denizde deneyimlemistim ben akintidan da olmuş olabilir) valla kafam çok karıştı hepsini de ayni anda alamayacağım için deneyimlerinizi son derece önemli benim için.
(1,334 puan) tarafından
Benim dediğim şeyin adı gölgelik simitse eğer ben kızıma onu kullandım çok rahat ettim yani hep yanında tuttuğum için öne ya da arkaya yamulma olmadı yeleği bilmiyorum ama koltukta hiç rahat etmedi denizden korktu ama otekinde çok rahattı
(3,004 puan) tarafından
Evet başka bir anne daha tavsiye etmiş sanırım bende alicam teşekkür ederim
0 oy
(48,591 puan) tarafından
simitle rahat ediyoruz biz
(3,004 puan) tarafından
Bende simit alicam artık ☺️
(48,591 puan) tarafından
bak bugun girdik cok rahat ettik büyüdu gerci benimki 4.5 yasinda
(3,004 puan) tarafından
Ayy ne güzel ya ,bizim ilk deneyim korkutmak istemiyorum aldim bir tane yeni sipariş verdim buralardaysan resmini atayım bir bak
(48,591 puan) tarafından
at canim
(3,004 puan) tarafından
Attım cnm
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Ben böyle bunlardan aldım.oglumunki de inekti :) çok rahat 

(2,587 puan) tarafından
Geldiğinde yazarsin tekrar foto eklerim Google düşmesin çocuğum
(3,004 puan) tarafından
Geldim ☺️Merak ettim nasil birsey
0 oy
tarafından

Buna benzer canım benim bahsettiğim yoruma foto ekleyemedim

image

(3,004 puan) tarafından
Çok güzelmiş teşekkür ederim
0 oy
(3,004 puan) tarafından

image

image

Tam oturmalı alacaktım ben aşağıda bir resim var onun gibi eşim bunu alalım dedi bunu sipariş ettik inşallah kullanabilir

(48,591 puan) tarafından
kullanir canim guzelmis gule gule eglensin minnos
(3,004 puan) tarafından
Ayy inşallah yaa kullanamaz diye korkuyorum teşekkür ederim
(48,591 puan) tarafından
bu sene kullanamazsa seneye kullanir mutlaka birden sokmayin.suya korkmasin once ayaklarini falan sokun
(3,004 puan) tarafından
Tamam öyle yaparız aklımızda bulunsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
26 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 219 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Harvass (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
4 cevap 141 göst.
16 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde ozlem4141 (223 puan) tarafından soruldu

378,698 soru

11,335,497 cevap

34,798 kullanıcı

...