+1 oy
953 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nefes alamıyorum kızlar çok kötüyüz resmen ruhum cekiliyor eşimi öyle gördükçe bittiyirum bir yandan üç çocuğa yetisiyorum diğer yandan eşime kosuyorum  pazartesi Adana'ya randevu aldik gidecek eşim evde yanlız kalacam ben gidemiyorum çocuklardan dolayı eşim nirmalde çok güçlü biri ama şuan o benden beter durumda ben ona yansitmayip morel vermeye çalışıyorum oda bana elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor çok sesizlesti nerdeyse hiç konuşmuyor benle altını aldığımda ağlıyor sessizce ben onun ağladığı i gördükçe daha beter oluyorum içimden birşeyler eriyip gidiyor üzülmesin diye aglayamaiyorum çocuklara yansıtmamaya çalışıyorum hep içime atiyorum uyuyaıyorum yiyemiyorum içemiyorum tansiyonum düşüp duruyor başım dönüyor artık içime atmaktan artık yoruldum kimseye anlatamıyorum çünkü hepimiz bittik durumyiz annem destek olacağı yerde abuk sabuk konuşuyor köstek oluyor ne yapacağım bilmiyorum lütfen dua edin bize eşim nasıl kendi ayaklariyla çıktıysa evden yine öyle dönsün evine duanızı bizden eksik etmeyin uzun oldu kusura bakmayın ama cidden bittik durumdayım 

24 Cevaplar

+2 oy
(2,587 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah yardımcın olsun canım.  Bu dönemde iyi gelmeyen kim olursa olsun görüşme bence. Rabbim şifa versin can sağlığı versin 
(7,036 puan) tarafından
Amin canım amin isyan etmek istemiyorum binada şükür diyirum ama bazen tak ediyir sonra beterin beteri var diyorum susuyorum
(2,587 puan) tarafından
Kimse kimsenin yaşadığını bilemez . Ben şu an ne desem boş seni hiç birsey motive etmez sen yaşıyorsun bu durumu çünkü.  Ama kimsenin de demoralize etmesine izin verme . Hersey Allahtan . Kimse böyle bisey yaşamak istemez kuldan gelse bile Rabbim o kula izin vermese gelmezdi musibet . Dua et birde mesela her gün için 1 TL at sadaka kutusuna . Biriknce ihtiyaç sahibi birine verirsin. Rabbim dualar ve sadakalar hürmetine şifa verecek inşallah ❤ Rabbim yardımcın olsun
(7,036 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Rabbim şifa versin eşine çok zor bir durum 
(7,036 puan) tarafından
Evet heleki çocuklar onu o halde görünce daha çok çöküyor geçen üstü açılmış mutfaktaydim oğlum yanındaydı bezini görmüş oğlum mutfağa yanıma geldi anne babam neden bez bağlamış dedi eşin duydu ağlamaya başladı çok agrina gidiyor
(3,131 puan) tarafından
Rabbimin izniyle bugünler geçici Rabbim büyük dua edin herkesin imtihanı farklı oluyor sizinki de böyleymiş Rabbim yardımcınız olsun canım
(7,036 puan) tarafından
Amin canım amin yukumle gittim rahimin kapısına inşallah yükümü hafifletir de imtahanimi kolaylaştırır
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah canim çok zor ama Allahin izniyle her seyi atlatacaksiniz sen güçlü bir annesin bunu unutma 
(7,036 puan) tarafından
Çocuklar soru sordukca güç küvet kalmıyor geçen üstü açılmış eşimin oğlum görmüş kısa koşa geldi yanıma anne babam neden bez takıyor dedi o an dünyam yıkıldı başıma sanki babamız hasta olmuş ondan bez takıyor dedim o zaman babamı opelim iglesin dedi
0 oy
(8,567 puan) tarafından
Ayakları icin doktor birsey dedimi ilerisi icin :( üzülme rabbim feraha çıkarsın inşallah canmm :( zor durum
(7,036 puan) tarafından
Yurt içi yurt dışı aramadik dokktor bırakmadık yurt dışındakiler önceliği iz yurt içi olasun diyor yurt içindeki kimi doktor olumlu diyor kimisi olumsuz duyir işte Adana'da vir doktor getirin girelim demiş bakalım eğer olumlu görürse tedaviye başlayacak ama olumsuz derse Ankara'ya götürecekler
0 oy
(48,534 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canim yigeni olacak adi yakalandı mi
(7,036 puan) tarafından
Yakalandı canım ama polislerle konuştuk en fazla 16 yıl ceza alır dedi
(48,534 puan) tarafından
kendi basini yesin pislik
(1,196 puan) tarafından
Allah'ım eski güzel sağlıklı günlerinize döndürsün inşAllah. Yeğen durumu nedir . Daha önce hiç görmemiştim
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım eski postlarına baktımda göremedim eşinin nesi var? 
(7,036 puan) tarafından
Silahlı saldırıyla uğradı şuan omur ilik felci canım
(8,277 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım tekrar yürüme ihtimali söz konusu mu?
(7,036 puan) tarafından
Doktorların bazı imkansız diyor bazı ise sıkı bir fizik tedavi ile mümkün diyor
(392 puan) tarafından
Çok üzüldüm rabbim şifalar versin inşallah tez zamanda saglıgına kavuşsun eşin.
(8,277 puan) tarafından
İnşallah sıkı bir tedavi ile yoluna girer. Ama imtihanınız ağır canım rabbim ikinizi de birbirinizle imtihan etmesin.
0 oy
(553 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Allah eşine acil şifalar versin canım güçlü ol 

Durumunuz var ise eşin için kurban kesmeni tavsiye ederim Babam için kanser demişlerdi ben net bilmiyorum kaç tane kestiler annem ne dua okudu ama babam iyileşti annem kestikleri kurbana ettiği dualara yoruyor doktorlar şaşırmıştı durumuna

Yada her gün eşin için sadaka at bu bir lirada olur yüz lirada fark etmez ay sonunda toplanan para ile bir ihtiyaç sahibinin ihtiyacını gör bir hocamız para olarak vermeyin ihtiyacını görün der yetim çocuk emziren anne dul kadın öğrenci bunlar önceliklidir. Tekrar Allah yardımcın olsun 
(7,036 puan) tarafından
Kurbanlarını hastaneden çıktığı gün kestik canım sadaka zaten hergun yaptığım şeydir Allah'ın cezası o gün vermedim sadece o günde başımıza bu olay geldi normalde sadakaya con aşırı inanırım ve her sabah erkenden kalkar ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarına ekmek ve çocuklar için çikolata asarım o gün aksatim üşendim ***** gibi
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni canım durumunu biliyorum ne diyo doktorlar 
(7,036 puan) tarafından
Umut var diyende var yok diyende canım ama Allah'tan umut kesilmez içimde öyle bir umut var ki ona tutunuyorum sadece ayag kalakcak diyorum sonra bir doktoru ariyip gorusyorum umudum gidiyor sonra başka bir doktorla konusyorum umut var diyor ve tekrar yeşeriyor umutlarım
(6,864 puan) tarafından
Eşini düşün bi de o ne haldedir seninen azından elin ayağın tutuyo biseyler yapiyosun evet üstünde çok sorumluluk var çok büyük bi yuk ama ya eşin napsin sık dişini brn hep dua ediyorum sana ve bütün şifa brkleyenlere
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kurban olurum sana ben :( ağlattın beni :(( 

Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah sen güçlü kadınsın bunlarında üstesinden gelirsin. Çocukların için eşin için her zaman güçlü ol. İçine atma attıkça sen gucsuzlesirsin. Herkesin sana ihtiyacı var Allah'ım büyük. Rabbim taşıyacağı yük vermezmis kuluna. Çocuklar uyuyunca oturnagla rahatla ama içine atma . ❤️ Allah'a emanet olun 
(7,036 puan) tarafından
Kuzum ağlaya bilsem ağlayacak ciddenn ruhen çok yorgunum ama nenolursa olsun mecburum dik durmaya eşim ve evlatlarım için rahimden asla umudumu kesmem o bizim için hayırlı iki kapıdan birini açsın inşallah
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Yorumlarda gördüm yiğeni eşini mi vurdu:( çok geçmiş olsun umudunuzu kesmeyin inşallah düzelir yarabbim güzel kapılar açsın dize
(7,036 puan) tarafından
Yeğeni değil canım kuzeni  amin kuzum amin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Rabbım tez vakitte acil.sifalar versin. Sana çocuklarına bağışlasın.  Zor imtihan ne desem boş başına gelmeyen bilemez dilerim Allah'm en kısa zaman da feraha çıkarsın sizi. Çok güçlü bir kadın eş.ve annesin. Herkes kaldiramayabilir. Ara sıra ağlama dayanamama gelebilir üzülürsün çok normal.  Ama yaşadığın çok ağır. Ama geçeceğine inan. 
(7,036 puan) tarafından
Gececgine sonuna kadar inanıyorum daha ilk felç kaldı dediklerinde bile dediğim tek şey nefes aliyrmu alıyor onada şükür ayklari olmasada olur ben onun ayaklarında olurum elleride gözlerinde herşeyi ben ölürüm yeterki evine dönsun cocuklarinin ya ında dursun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Konuyu hiç bilmiyorum ama Rabbim ne derdinz varsa şifa versin inşallah 
(7,036 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı lsun
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Eşinizin durumu nedir..
(7,036 puan) tarafından
Silahlı saldırıyla uğradı ve felç kaldı
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Bakanada zor yasayanada hem zor hem ağır rabbim kimseyi ağır imtihandan gecirmesin şafi ismiyle şifa versin birde şifa kurbanı verin canım 60 parçaya bölünüyor kan akitin
(7,036 puan) tarafından
Tamam canım şükür kurbanı kesildi 3 tane küçük bas doktora gidip hayırlı haber gelirse onuda yapacağız
(7,036 puan) tarafından
Bakmak cidden hiç zor gelmiyor 3 tane bebeğim var oda onlar gibi benim için şuan bana muhtaç ama işte onu o halde görünce içim eriyor
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Eşine ne oldu canım hiç görmedim postları 
(7,036 puan) tarafından
Silahlı saldırıyla uğradı omur ilikte hasar var felç kaldı
(14,020 puan) tarafından
Yarabbimmmm sen şifa ver inanamıyorum yorumları okudum gerçekten gözlerim doldu Rabbim en hayırlı zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin. Hiç umut var mı peki felç kalıcı mı. Yemin ediyorum çok üzüldüm ya Allah'ım eşine de yardım etsin onun açısından da çok zor bir durum.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Canım benim Rabbım yardımcın olsun inşallah yükün ağır seni anlıyorum ben eşim ameliyat oldu agir bir ameliyatti aynı şeyi bende yaşadım çok zor çok bunaltıcı ama  geçiyor sabırlı ol canim
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum hepsi geçiyorda unutulmuyor işte eşim öyle gördükçe içim kanıyor
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım eşinle konuş anlıyodur o seni kendi yerime koydum şimdi ben seni ben onla konuşurdim iyi günde kötü günde söz vermedikmi ona hiç birşeyi belli etme hep güler yüzlü ol hep dua et eşinden yanami psikolojin bozuldu ne için tam anlamadim ona göre yazım sana ama sen daha iyi bilirsin zor olan şey nedir canım 
(7,036 puan) tarafından
Eşime bakmak konusunda hiç sorun yaşamadım hep güler yüzlüyüm incinmesin diye altını alıyorum temizliğini yapıyorum bir günde yüzümü eksitmetim incinmesin diye ilk bir kaç gün çok zordu eşim için beni kesinlikle yanına yaklastirmiyordu altını alacağım zaman kızıyordu beni bu halde görmeni istemiyorum diyordu sonra konuştum ben senin eşinin ben bu halde olsam sen beni brakirmiydin dedim hayır dedi o zaman brak yanında kalıp sana destek olayım dedim öyle sakinleşti biraz ama işte bakıyorum gün geçtikçe eriyor gözlerimin önünde bir oturuşta iki tabak yiyen adam en fazla 5 kaşık yemek yer oldu sürekli dışarı bakıp düşünüyor bazen ağlıyor onu öyle üzgün gördükçe ben daha beter oluyorum
(196 puan) tarafından
Ayy canım ya çok üzüldüm gerçekten onu bu hale getirenleri Allah daha beter etsin inşallah psikolojik destek alsa tedavi falan yokmu canım
0 oy
(49 puan) tarafından
Kayseri ile Bi post açmışınız eşiniz için miydi acaba? 
(7,036 puan) tarafından
Evet canım
(49 puan) tarafından
Eğer kayseriyi düşünüyorsanız annem ilik kanseri nedeniyle yürüyemez olmuştu Bi kaç yıldır doktorlar bu yürümez demişlerdi ve omurilik ameliyatına hiç yaklaşmadılar tek bir doktor yaparım dedi hamdolsun annem o ameliyattan sonra yürümeye başladı tabi bizim hızlı yürümesi yok hem yaştan hem de hastalığından ama yürüyemez diyen doktorlar varken önce Allah sonra Ahmet menkü sayesinde annem yürüdü omurilik ameliyatı oldu kendisi profesör eğer durumunuz varsa kesinlikle bu doktoru öneririm Allah şifa versin
(7,036 puan) tarafından
Var canım şuan arastirhorum hemen
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Canım benim yaaa rabbim yâr ve yardımcın olsun inşallah bol bol dua et 

Rabbim ne dileğin varsa kabul etsin inşallah 
(7,036 puan) tarafından
Amin inşallah canım eşim sagligina kavuşsun başkada bir dileğim yok daha
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşin vurulmuş tu galiba   Allâh yardımcınız olsun inşallah  çok zor   bir durum  ne dicemi bilemedim  belden aşağı tutmuyormu
(7,036 puan) tarafından
Göğsünden asahisi tutmuyor canım şuan bir kolunda da his kaybı başladı
(6,919 puan) tarafından
Allah'ım sabır versin inşallah  en çok ta sana     fızık tedavi görse düzelme yokmu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 389 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 758 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu

378,444 soru

11,327,882 cevap