0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (791 puan) tarafından
Kizlaf eşim ise gitti televizyonu kapatalı 5 saat oldu ve tam uyurken televizyon kendi kendine açıldı aklım gitti hemen kapatmaya gittim kapanmadi kumanda yastığın kenarında kalmış tvye ters Bi yerde şalteri indirdim öyle kapandı elektrikler mi gidip geldi diye modeme baktım elektrikler de gitmemiş bizim elektrikler gidince modeme çok geç int geliyo da ilk aklıma orası geldi böyle Bi şey neden olur başına gelen var mı uykum kaçtı korkudan 

11 Cevaplar

0 oy
(388 puan) tarafından
Markası Vestel mi canım
(791 puan) tarafından
Hayır arcelik
(388 puan) tarafından
Hmm bizim televizyon da iki kere kendiliğinden açılmıştı ama lambayı yakınca olmuştu odaya film izlemeye girdi eşim lambayı yakar yakmaz televizyon açılmıştı
(999 puan) tarafından
Musallat bulaşmıştır :D :D hiç korkmam böyle şeylerden :D
-Reklam-
0 oy
(332 puan) tarafından
Canım kumanda yastığın altında diyorsun belki çarpmış olabilirsin.. ve ya saat ayarı var mı TV de ona bak 
(791 puan) tarafından
Saat ayarına yarın bakicam ama kapatmak için gittiğimde kumanda çalışmadı hix Bi şekilde şalteri indirdim öyle kapattım televizyonu ve kumanda televizyonu hic görmeyecek yerde yani oedan bassak bile açılmaz saat ayarına sabah bakicam bakalım
0 oy
(64 puan) tarafından
Amann hiç korkma. Bizim evde hep oluyor. Temassizlik olabilir pil yeri ariza veriyor olabilir. Cinlerin işi gücü yok gelip televizyon izleyesi tutacak değil ya :) bizim odada da kamera var. Yav surekli bildirim geliyor hareket algilandi falan bende salondayim diyorum odada kimse yok neyin hareketi bu. Kamera insan görünce kişi algılandı , insan dışı nesne vs gorunce hareket algilandi diyor kayıt aliyor. Bende bi korktum kayıtları falaj inceliyorum megersem ışığı algiliyormus. Koridorun isigi kapı altindan yansiyinca onu hareket olarak görüyormus. Teknoloj biraz yoruyo insani. Felak nas ayetel kursi oku uyu
(791 puan) tarafından
Ay ne biliyim aslında öyle şeylere hiç kafa yormam bu zamana kadar doğumdan sonra insanların deyişiyle kaç kere karabasan geldi ama onda bile uyku apnesi diye aldırış etmedim de tam uyurken Bi anda açılınca aklım çıktı evde de yanlizim :D
(64 puan) tarafından
Valla esim doğumdan sonra 20. Günde gitti. Asker doguda görev yapıyor. Ben tek kaldim. Sadece bir kez kabus gördüm. O da bence yatakta kek yedigim icin oldu. Sen korktukcs beynin sana oyun oynar olmayan seyi varmis gibi gosterir. Bi anda olmasi korkutmustur elbet. Ben biri böh dese korkarim sicrarim. Ama bu tarz konular fıs. Bizim mutfak prizi yanmisti sartelden baglanti yerleri farklıymis diger her yer calisiyordu. Belki oranin bagltanti yeri de farklıdır orasi takilmistir sonucta sartelden kapatip açınca duzelmis
0 oy
tarafından
Kendi kendine açılmamistir o fark etmeden basmissinizdir
(791 puan) tarafından
Hayır gece 4e kadar uyumadım zaten 4den sorna açıldı kapatmaya çalıştığım zaman da kumanda çalışmadı
0 oy
tarafından
Bizmki hep açılıyor gece ne zaman odaya girsen hemen açılıyor valla bazı televizyonlar yapıyor canım korkma artık neden oluyor bilmiyorum ama bizim televizyon hergun yapıyor ,kumandadan kapatıyorum 
0 oy
(869 puan) tarafından
Bizim televizyonun canı isterse acılıyor kendı kendine kapanıyor acılıyor aldımız gunden beri anlamadm bırsey esım dıyr guncelemedır kesın yada kumandadan dolayıdır belkı bende dedm kumandanın haberı yok acıp kattıgından onla alakası yoktr bence bulaödk nedeninı ama korkmam bn
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Fişini cikariyorum ben bazen elektrige yakin olunca kendi kendine geri aciliyo :) takilma bacim bosver saat ayari falan varsa bak kaldir baktin devam ediiii servisine bi sorarsin 
0 oy
(740 puan) tarafından
Hahha kusura bakma ama şuan kendime güldüm. Şahsen bu olay benim başımdan geçecek sadece bugün değil artık hergun yatamam aklıma elli tane şey getiririm:D 
(791 puan) tarafından
Valla benimde olay 4se başıma geldi evde tek başınaydim 5e doğru uyumuş kalmışım :D
(740 puan) tarafından
Sen iyi uyuyup kalmışsın:D ben evde eşim olmasına rağmen sabaha kadar yatamıyorum heleki bu başıma gelecek hiç yatamam herhalde :))
0 oy
(487 puan) tarafından
Bizimde Arçelik böyle acliyor ama 5 saat arayla değil Mesela kapattım gittim mutfağa sonr birden açılıyor.Simdi biraz bekliyoruz kapatınca başında sonr agidiyoruz yada kökten çözüm fişi çekip geri takınca açılmıyor.Ama kumandadan kapatınca açılıyor bilgin olsun .
0 oy
(1,817 puan) tarafından
Bizim de açılıyor bazen kendi kendine. Uzun süre kapalı kalsın herhangi bir seste açılıyor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 175 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sarakurak (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.