0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (352 puan) tarafından
kizlar oglum 1 kizim 13 aylik aylik alisveris yaparim surekli sorun bende mi acaba yoksa sizde mi alirsiniz her yer ☺️ ve soyle birsey var asla kimseden hediye gelmedi bebeklere cunku cevrem yok

27 Cevaplar

+1 oy
(706 puan) tarafından
Uygun beğendiğim şeyler görünce alıyorum ama ihtiyacım yoksa büyük alıyorum ilerleyen zamanlarda kullanmak için 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok kirletiyor yıkanmakdan eskiyor kıyafetler 3 ayda falan bir alıyorum 5 takim falan..zaten sürekli eksiği çıkıyor zibin yelek derken aradada onlari alıyorum abilerinin küçülenleride var genelde onlarla idare ettim ilk zamanlar
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Beğendiğimi alıyorum ama artık fazla almamaya karar verdim oğlumun 3 etiketli sweeti duruyor kızımın da öyle 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Belirli bi sıklığı yok ihtiyaç duydukça hoşuma giden birsey gördükçe alırım 
0 oy
(40 puan) tarafından
Benim de hiç hediye gelmedi ama görümcemin oğlunun kıyafetlerini giydiriyorum yani ilk doğduğunda bı özenip takım aldim çorap alıyoruz ve şapka aldık o kadar ayakkabı terlik bile görümcemin oğlunun
(2,438 puan) tarafından
Böyle denk gelmesi çok iyi ya:) Bizim ilk çocuk ailede. Ablamında kızları var. Çoğu kıyafet yeni kalıyor çünkü
(40 puan) tarafından
Olmayınca mecburen alcan
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben ogluma mevsim gecislerinde aliyorum
0 oy
tarafından
İhtiyacı oldukça alırım yada çok beğendiğim bir kıyafet olursa 
0 oy
(12,560 puan) tarafından
İhtiyacım oldukça arada gözüme takılan rahat kullanışlı kıyafete denk geldikçe alıyorum 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben toplu alırım canım iki üç ayda bir dört -bes  takım yada alt üst alıyorum rengi solmuşlari evde girdiriyorum ama şimdi bebeğin yaşı ile de alakali benimki biraz büyüdü 21 aylık ,ya genelde çok kıyafeti oluyor çünkü yıkayınca hemen kurulmuyor günde 4-5 kere üst değiştiriyorum kirletiyor yada terliyor kosturmaktan sana inanirmisin 30 tane falan atleti vardır iki gün gitmiyor bazen o atletler falan,bakıyorum atlet yok üst kalmamış şaşırıyorum ya , iki güne bir makine çalışıyor 
(352 puan) tarafından
toplu daha iyi asko bence
tarafından
Aynen canım kafam rahat oluyor
0 oy
(96 puan) tarafından
Ben çok aşırı alıyorum bazen haddinden çok alıyorum hep almicam diyorum e bebek görünce dayanamıyorum kocamda artık yeter diyip duruyor bizede hiç hediye gelmedi hep ben aldım seviyorum oğluma almayı kendime asla almam sürekli ona alıyorum 
(352 puan) tarafından
bende cok alirim asko
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Gördüğümü begendigimi alıyorum eşi benden daha çok alıyo çocuklara :D Ben kiyafetsiz bırakırım o bırakmaz,çevre olarak sadece ilk olarak hediye alan vardi ama kimseden kiyafet almadım iğneden ipliğe herseylerini kendim aldım ama annemler ablamlar her gidip gelmelerinde  ben gittigimde sürekli kiyafet alırlar cok şükür ihtiyaçları yok ama beğendiğim olursa bidahaki sene için alıyorum şuan 2 valiz etiketli giyilmemis kıyafetleri var çoraplarına varana kadar 

(352 puan) tarafından
ben bi leke icin hep aliyorum kiz
(9,626 puan) tarafından
Kumaşı kaliteli olunca leke sorunu pek olmuyo bizde çok azdır lekeli kıyafetleri ama yine de dolapları dolu cok şükür nasipliler o konuda
(352 puan) tarafından
civilden e bebekden aliyorum asko bilmiyorum ya cikmiyor lekeler e oylede insan icine cikaramam takintim war
0 oy
(3,326 puan) tarafından
Ihtiyacimiz dogrultusunda aliyorum ben genelde buyuk alirim 12 18 giymesi gerekiyor mesela 18 24 aliyorum ben salaş duruyor ama beni idare ediyor 
(352 puan) tarafından
lekeler cikmiyor bende ya sorun o
(3,326 puan) tarafından
Baby me var canım leke cıkarıcı ben faydasini gordum yeni giydirdin beyaz solapetine kirmzi erik yaptı cikardi ama hemen elimde citileyip makineye attim
(3,022 puan) tarafından
Leke cikaricilar var. Birde bazı lekeleri bekletmeden yikiyacaksin misal salça lekeleri
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Allah afetsin annemin orda bı mağaza var ya hem çok uygun hem çok güzel Allah var bnde tutamıyorum kendimi alıyorum hatta anneme size daha glmyrm gelince kendimi orda bulyrm diyordum :D

Evlatlarmdan başka kimim varki alsın babası ne için çalışıyor   

(352 puan) tarafından
dimi kiz
0 oy
(486 puan) tarafından
Yazın ve kışın büyük alırım baya gider beden olarak öyle hemen yıpranmıyorda zaten bir giydiğini gelicek kışa yaza giymiyor o zaman tekrar alınıyor çok nadirdir beğenip şunuda alalım dediğim 
0 oy
(12,456 puan) tarafından
kizim 1 yaşinda 

ben kolay kolay kiyafet almam çünkü gerek kalkmıyor haftada iki uç kere ya babaannesi ya halası kiyafet alıyor ilk torun
(352 puan) tarafından
oo super zewklerini begeniyor musun peki bende begenmedigim seyi giydirmiyorum cocuklarima  yaa
(12,456 puan) tarafından
zevkimiz ayni habersız bile baksak ayni şeyı beğenirız
0 oy
(7,634 puan) tarafından
1 yaşında kızım her ay mutlaka kıyafet alışverişimiz oluyor toplu şekilde bazen İnternetten ay içinde söylediğim Bike oluyor yani ve giydiremediğim etiketi üzerinde kalan çok kıyafetimiz kaldı ikincinin cinsiyeti belli olsun erkek olursa dağıtıcam artık hepsini koymaya yer yok 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
gunde 3 kez bazem 4 kez giyim degisiyoz haliyle cok cok lazim ☺️
0 oy
(3,022 puan) tarafından

Belirli bir sıklık yok ihtiyaç duyuldukça hatta hep önden alırım sezon dışı daha uyguna geliyor. Kızım 20 aylık seneye kış giyeceği 2 mont 1 ayakkabı komple asofman kıyafet bere hepsi hazır. Bu yaz giydikleri t-shirtleri hep geçen seneye aldım 20 30 en pahalisi 40tlydi şuan lcde en uygun t-shirt 80tl.

Daha tuvalet eğitimine bile baslamadik ama iç çamaşırı bile hazır . bazıları bedeni nasıl tutturuyorsun diye soruyor her şeyi lc den alırım kalıpları da tam. 

0 oy
(10,740 puan) tarafından
Vallaha sağolsun o işi annemle kardeşim hallediyor.artik almayın diye yapvariyorum
0 oy
(2,558 puan) tarafından
4 yaşına gelene kadar bayramlık dışında bişey almayan ben :D

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 328 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Irmakcann (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 419 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 549 göst.