0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Böyle bir post açmak galiba bana iyi gelecek kızlar eşimin elinde hiçbir değerim yok hiçbir saygım yok 3 gün iyiysek iki gün kötüyüm iki haftada bir rahat dövmeleri var bir geçen vurduğunda burnumdan kan aktı bugün de kahvaltı hazırlamayacağım dediğim için koluma bir tane vurdu hem de oğlumun yanında onun da psikolojisi bozmuş artık sinir hastası ruh hastasının teki iki üç haftada bir vuruyor gitmeli miyim sizce gerçekten bugün hayatımla alakalı büyük bir karar vereceğim

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Valla cocuksunuz ama yasiniz 30 geçsin anlayacaksiniz kendinizin ne kadar değerli olduğunu kafasına bir tava indireversene
-Reklam-
+2 oy
(3,283 puan) tarafından
Ben hayatımda ne annemden ne babamdan dayak yemedim kaldı eşimden eşim bana dayak attığı  gün bütün ipleri koparırım asla katlanmam milletin ne deyişine  bakmam çünkü  bir kere dayak atan hep atar sadece onla  vakit geçer ömür geçmez 
+1 oy
(196 puan) tarafından
Sizde ona karşılık verin baktınız olucagi yok polis çağırın gizli gizli arayın kapınıza geldiginizde eşinizi o sırada tehdit edin korkutmaya çalış canım yoksa bu böyle gitmez ezdirme kendini 
(600 puan) tarafından
Kardeşimi aradim gidicem artık
(1,022 puan) tarafından
Karşılık ı versin saçmalık sakın öyle Bişey yapma kadını öldürmek mi istiyorsun kadın adama vursa erkek daha çok sinirlenip daha kötü şeyler yapabilir  bence en iyisi güvenli yere gitmesi
(196 puan) tarafından
Saçmalamayin isterseniz ne öldürtmesi bee sadece kendini koruması için dedim ben karşılık vermeyince daha çok üstüme gelmişti bende üstüne yürüdüm bıçak falanla korkuttum  gözümün döndüğünu çok iyi biliyor o gün bugündür hiç yaklaşmaz kavga ederiz tartışırız ama öyle eskisi gibi elini kaldırmaz diyorum meslea bı telefonla seni yedi düvele rezil ederim bunu yapicagimi çok iyi biliyosun o yüzden daha eskisi gibi kabarmıyo
(1,022 puan) tarafından
Ama işte kadının karakterini erkeğin yapabileceği şeyleri hayatlarını yaşantıları bilmiyoruz oyüzden sizde işe yarayan başkasında yaramayabilir
+1 oy
(40 puan) tarafından
Birini bir şeyleri bırakıp gitmek bazen çok zoroluyor çocuk var diyorsun su bu var diyorsun bırakamıyorsun ama sana şiddet gösteren gün gelir oğluna da evladınıza şiddet gösterir kızına da şiddet gösterir eğer arkanda olan birileri varsa eğer kendine güveniyorsan gidebilirim bunu başarabilirim ondan ayrılabilirim diyorsan buna katlanmak zorunda değilsin bence
+1 oy
(292 puan) tarafından
Hiç sabretmem gidin şikayet edin. Direk koruma kararı aldırın. Şiddet varsa hiçbişey bidaha güzel olmuyor.  Ezdirmeyin kendinizi. Kimsenin kimseye el kaldırma hakkı yok olamazda. Ailenizden falan yardım isteyin ama sakın bu şekilde katlanmayın. Çünkü daha kötü sonuçlar görüyoruz ne yazıkki 
+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Elleri kırılsın sana muhtaç olsun inşallah elin 5 kuruş etmez adamları gül gibi kızları yıpratıyor ne kdr ağrıma gidiyor 
0 oy
(10,394 puan) tarafından

Gitmen için ne yapmasını bekliyorsun cnm çık git düzelmiyorsa 

Allah yardımcın olsun 
0 oy
(706 puan) tarafından
Siddet varsa dozu arta arta gider bugün dayak yarın kol bacak kırılır Allah korusun oburgun daha beteri olur şiddet varsa bırak susmayın 
0 oy
(600 puan) tarafından
Kardeşim gelip alacak beni şimdi 
(9,626 puan) tarafından
Kesinlikle geri dönme senin geri dönüşün şiddetin dozunun artması olur gitmeni kendine yedirmez döndükten sonra seni de öldürmeden bırakmaz,çocuğuna yazık günah bunları çekmek zorunda değil kendini düsünmüyosan onu da düşü öyle bi babanın yanında büyüyen çocuk yarın öbürgün onun gibi şiddete eğilim mi olur kocandan farkı kalmaz sağlıklı büyütmek istiyosan eşin gibi olmaması için gayret et öyle büyüt ve ayrıl o evden
0 oy
(6,170 puan) tarafından
Kendin için değilse bile çocuğunun gerçekteki kişiliği için gitmelisin. Babası gibi biri olmasını istemezsin dimi? 
0 oy
(999 puan) tarafından
Sende çaksana ağzının ortasına bir tane . Gücün neye yetiyorsa yak yani canını . Ve hâlâ daha o p.cin yanında mi duruyorsun bide bize gitmeli miyim diye soruyorsun durma bacım 
0 oy
(936 puan) tarafından
Bı gün cinnet geçirirsin ve o sinirle adamı perişan edersin bence. Erkekler karşısında sustukça bence daha çok cesaret buluyor. O vurunca sen de küfürler ederek yeter artık sus sus nereye kadar valla cinnet geçirecem gırtlağını sıkıp atacam delirtmr beni de. 
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Tehdit et polisi ararım de susma canm 
0 oy
(245 puan) tarafından
Eli kırılsın inşallah oğlun varmış oğlunu öyle babada büyütme sonra çocuklarımız büyüdümu babalarını böyle görünce ne eşe saygı ne sevgiyi ne kadının kıymetini ogrenmedin en yanlış örneklerle büyüyor sonra da oğlunu da evliliği sorunlu olacaktir o yüzden al oğlunu babaya verilmeden kadın eliyle vijdaniyla senle büyüsün ve de kendine kendin değer vermelisin senin gururunu senin kendine olan sevgini yok etmesine izin verme kendi pisliginde kendisi bogulsun inşallah 
0 oy
(575 puan) tarafından
Şiddetin affı olmaz tekrarı olur.. bir kere alttan aldıysan bu hep devam edecektir. Daha sana ilk elini kaldırmaya teşebbüs ettiğinde birakip gidecektin herşeyi geç bile kalmışsın. Ailenin yanına sığın ve birdaha sakın o adama dönme. Mümkünse şikayetçi de ol. 
0 oy
tarafından
Guzel bir dayak atmasını falan mı bekliyorsunuz canınızın hiç mi kıymeti yok güzel bir tehdit  et bakalım o el bir daha kalkıyor mu elleriniz taş toplamiyor hanımlar az bi kendinize gelin 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,131 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Koala (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 708 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 515 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 830 göst.