0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Hanımlar biz de şimdi kavga etmiştik bayağı bir önce işte kavganın çıkış nedeni beni kullanması bana yalan söylemesi insanların içinde beni rencide etmeseydi hani beni memlekete götürecekti ben de gitmek istiyordum sonra ailesinin yanında götürmeyeceğim boş boş konuşma ben seninle dalga geçtim gibi böyle laflar etti biz de kavga ettik yani ben bayağı böyle büyüttüm artık çünkü hani sadece bir kere olan bir şey değildi bu boşanmaya kadar gitti ve ben daha sonra hani bayağı ailem işte arıyordum gitmek için sonra işte dediler kızım bir şans daha ver kızım bırak bir şans daha ver birlikte tekrar bir düzen oturtmaya çalışın tamam dedim kabul ettim hani herkes böyle bir aramızı yapmaya çalıştı tamam dedim şimdi de benim mutlu olmaya çalışıyorum eşimle gittik işte parka birlikte vakit geçirdik Piknik yaptık çocuğumuz da böyle eğlendik görümcem aramış daha sonra ee ne var senin karın annem aramış telefonu açmamış babam gelmiş kapıya bakmamış ya uyuyordum çocuğumla yatıyordum uyumuşum duymamışım sonra işte içeri geldim eltim aradı işte kayınvalidemler seni aramış falan dedi dedim ben de uyuyordum duymadım zaten dakikam yok geri aramaya dedim böyle böyle ben uyuyordum bunu gitmiş kayınvalidem kızını anlatmış o da gelmiş eşime anlatıyor ya ben orada eğleniyorum mutluyum niye madem barışmamı istiyordunuz şimdi niye aramı bozmaya çalışıyorsunuz eşimle benim niye eşimle beni kavga ettirmeye çalışıyorsunuz derdiniz ne hani iyi olun diyordunuz ne oldu �yi olduğumuz zamanda çekemiyorlar ben anlamıyorum artık gerçekten bıktım artık görümceme mesaj attım dedim niye böyle yapıyorsunuz bir derdiniz varsa gelip bana söylesenize abin ne karıştırıyorsun dedim bana anlatsanıza dedim hani bana söyleyin derdiniz neyse mesajıma bile bakmamış ya eşim de diyor ki sen onunla konuşmuyorsun ya ben seni kardeşine niye konuşmayayım benim ne derdim var onunla

3 Cevaplar

+2 oy
(2,098 puan) tarafından
Hani kelimesini okumaktan gına geldi bana. Eşinde adam olmaz olacak oğlak bokundan belli olur demişler. Artık naparsın bilemiyorum ama. 
(40 puan) tarafından
Ay sürekli hani yazmışım :)))
Evet ailesine çok düşkün gerçek yüzlerini gormuyo ya ben onları kotulemedim bi kez olsun ama kavga ettik diye her lafimda bişey arıyor yoruldum artık ne kadar sabrederim bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(168 puan) tarafından
Rabbim yuva bozmaya çalışan kenafirleri uzak etsin hayatımızdan hayallerimizin herseyimizden nefret ediyorum gerçekten ya Allah tez günde hayirlisiyla eşinle cocuklarinla dahautlu olacağınız yere tasinmanizi nasip etsin eğer yakinsNiz hep bunlar olur uzaklık en guzeli
(40 puan) tarafından
Evet canım yakın oturuyoruz sürekli gelin bize diye ariyo eşimi ben göndermiyor musum ya eşim kendi gitmiyo bana söylemiyorlar ama kayın peder anlaticam bunları ne yaparlarsa yapsınlar kavga edicem artık yeter ben sustukça tepema ciktiklar
(168 puan) tarafından
Aynen sessiz kalınca ne oldu ki konuş hakkını savun ama güzelce savun hakliyken haksız duruma dusme
(40 puan) tarafından
İnşallah canım zaten biraz  tatlı dille anlaticam anlamazlar da cirkeflsirim yani tutamam kendimi çünkü yani görümcem İstanbul'da burdaki her şeyden haberi var ya bıktım artık
0 oy
(999 puan) tarafından
Şu olayı ben yaşamış olsaydım topunun ağzına scrdm net. Sonra otururlardı aşağı . Baktım devam mı ediyorlar bine bin katar ortalığı karıştırırdım gene sen iyi dayanıyorsun
(40 puan) tarafından
Evet ya sabretmeye çalışıyorum ama akşam gidicem köye kayınvalideme iyi azar cekicem kayinpederede anlaticam ne varsa yeter ben uğraşamam artık evde kuş ucsa kızına anlatiyo yeter ya
(999 puan) tarafından
Gevşek ağızlı . Valla benim kaynanamdan Allah razı olsun anne gibi . Herşeyimi anlatırım dertlesiriz asla kimselere anlatmaz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 411 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 473 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 381 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,046 göst.