0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim telefonum ,robot süpürgem ev aletlerime bağlı olduğu için Bluetooth'un hep açık oluyordu eskiden ,robot süpürgeme bağlı ,neyse bir gün gece arka arkaya istek gelmeye başladı gecenin 3 'ünde ben önce yanlışlıkla olmuştur diye düşündüm neyse en az 5 kere arka arkaya attı komşudan istek kim attığını bilmiyorum,sonra bende kapattım Bluetooth'mu yattım uyudum eşimde dedim gece böyle birşey oldu diye eşimde biri aranıyordur dedi , Bluetooth üzerinden ne yapilirki birbirine bağlanıp şarkı vs mi atacak yada ne yapacağını , kafam sarmadı o günden sonra işim bitince kapatıyorum ama yine arada hala istek geliyor ev işi yaparken falan haftada iki kere falan denk geliyor bir insana , sürekli niye Bluetooth isteği atar telefonunu bağlamak için kim yaptığını bilmiyorum ben anlam veremedim sizler ne düşünürdünüz bu durumda  sebebi ne sizce 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,782 puan) tarafından
Resim atabilir yani uygunsuz bi resim aklıma o geldi direkt bence de aranıyor o komşun kimse
tarafından
Eşimde aynısını dedi ya liseli çocuklar falan var onlar yapıyordur dedi
(1,001 puan) tarafından
Aklınıza neden Kötü birşey geliyor ki benim üst komşum defalarca kez bağlanmaya çalıştı telefonuma televizyonuma aradım söyledim "Ablam vallaha televizyona bağlanmaya çalışıyorduk farkında değiliz" diye cevap verdi ki bizde aynı şekilde eşimle çok böyle hataya düştük hatta Allah Allah istek gelmiyor diye defalarca istek attık aynı şekilde komşumda öyle oldu. Ara ara böyle şeyler olabiliyor kötüye yormamak gerek herşeyi
(2,782 puan) tarafından
Bağlanmadan önce isime bakıyoruz çünkü genelde karambole ilk gördüğümüz ağa bağlanmıyoruz o yüzden de başkasıda aynı şekilde davranıyordur diye düşünüyorum. Ondan kötü şey geldi ilk aklıma.
tarafından
Canım  televizyon olabilir o da oldu da birden kayinvaldemler yan komşuyla ortak kullanıyor internetti birden onların  Tv'de video açıldı :D neyse yani gecenin üçünde beşinde  arka arkaya sürekli olunca ondan yoksa gündüz olsa takilmam uykudan uyandım ,kapatıyorum artık yani biz uyuyoruz diye millet uyumak zorunda değil de sürekli arka arkaya olunca öyle bende anlam veremedim kapatıyorum artık Bluetooth'umu
(1,001 puan) tarafından
Her insan bilinçli olmayabilir cahil insanlarda olabilir ya :D dalgınlığına gelmiştir biz çok yaptık komşumuzla birbirimize :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Otomatik yakın bulunca bağlanıyor olabilir
tarafından
Olabilirmi acaba ya gecenin üçünde mesela birden  telefon titriyor insan rahatsız oluyor bende kapatıyorum artık anlam veremedim sürekli istek gelince yani gece kalkıp Bluetooth'umu açıyor çok anlamsız
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Yani hersey olabilir bilemedim
tarafından
Bende anlam veremiyorum canım şimdi robot süpürge çalıştırmak için yine Bluetooth açınca bir aklıma geldi sorayim dedim artık kapatıyorum yani
(1,450 puan) tarafından
Yani eskiden wp yokken bluetooth dan gonderiliyordu hersey
tarafından
Evet rahatsız edici bir durum ama mesela  açık unutunca gecenin üçünde birden telefon arka arkaya titriyor red ediyorum yine atıyor yine yine yani neyse dikkat ediyorum artık da yani ev aletlerim bağlı açmak zorundayım süpürge için falan
(1,450 puan) tarafından
Adini degistir bulamasin bide oyle dene
tarafından
Kız telefonun kendi adı oppo yazıyor , ama yinede değiştireyim sağol
0 oy
(98 puan) tarafından
Uygunsuz fotoğraflar videolar atabilir aklıma bu geldi sadece adını değiştirmeyi denediniz mi belki öyle bulamaz 
tarafından
Oppo adı telefon adı canım degistireyim yinede, memleketin türlü türlü sapigi varya insanın nerden aklına gelir dimi
(98 puan) tarafından
Sen başka bir isimle değiştir bakim ne olacak valla öyle canım kim bilir daha neler duyacağız benim 40 yıl düşünsem aklıma gelmez yani okuyunca saçma gelmişti dünyanın çivisi çıktı artık her yer sapık dolu
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Yanlışlıkla oluyor diyeceğim ama sürekli olması da mantıklı değil. Telefon ismiyle falan Bluetooth adını değiştirin. Kendi isminiz falan olmasın tabi. Bir de cidden hiç belli olmaz. Sağlık çok maalesef 
tarafından
düzenlendi
Bluetooth adım oppoydu da onu bir erkek adı yapayım o aklıma gelmemisti daha önce ismi değiştirmek , Abdullah, Hamza ,Ramazan gibi birşeyler yapayım belki bir daha gelmez sağolun kızlar
(1,023 puan) tarafından
Bence eşinin adını yaz sonra eşin bu isim kim demesin :))
tarafından
Yok yok demez söylerim canim eşime yaparken eşimle karar veririz erkek ismine
(5,038 puan) tarafından
Ahmetin telefonu falan gibi bir isim koyun bence. Engelleme var mı diye baktım da göremedim
tarafından
Öyle yapacağım artık sağol canım baktigin için
0 oy
(240 puan) tarafından
Otomatikman o canim
(240 puan) tarafından
Sen genede erkek isim  yapiver
tarafından
Tamam sağol canım otamatik de olabilir işte ben pek Bluetoothdan anlamıyorum o yüzden buraya sorayım dedim anlamsız geldi çünkü olay yinede erkek ismine çevireceğiz sağol
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Yaa birisi birisine bişey atacaktir seninki açık olunca seninkini bulmuştur. Yanlışlıkla olmuştur yani. Bu kadar anlam yüklemeyin 
tarafından
düzenlendi
Gecenin üçünde neyse 4-5 kez arka arkaya hadi o yanlışlıkla oldu da insan uykusundan uyanıyor canım titriyor telefon Bluetooth isteği gelince ama , gündüz süpürge açınca aciyorum mecbur robot süpürge telefona bağlı , Bluetooth'a artık dikkat ediyorum işim bitince kapatıyorum ama ne zaman açsam , haftada iki üç kere olurmu aynı olay  ne zaman açık kalsa istek geliyor kısacası, o yüzden açık birakmiyorum, belki telefon otamatik atiyordur anlamak için buraya sorayım dedim canım
(1,211 puan) tarafından
O zaman demekki otomatik bağlanıyor olabilir

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 136 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 56 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
27 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslsmyr (800 puan) tarafından soruldu

374,720 soru

11,208,644 cevap

34,515 kullanıcı

...