0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,184 puan) tarafından
Anneler coraspin ilacını doktor.kacinci harftada bırakdı ve bıraktırdan  sonra onun yerine iğne filan kullandınız  mi ben 32 harftada bırak dedi birakdim ama bazı arkadaşlar o ilacın yerine iğne kullanıyormuş   ilk kez duydum grupta bana  erken biraktirdi  sanki kan pirtilasmasina sebebiyet  vermez mi doğuma kadar acaba ya da bebeğe  gelişimini etkilemez mi ilk  bebeğim  biraz tedirginim 

7 Cevaplar

0 oy
(7,445 puan) tarafından
Ben coraspini iki doğum arası yakın diye kullandım doktorum o yüzden verdi 32 de başladım 35 te bıraktım doğumdan sonra da on gün iğne kullandım o kadar 
(3,184 puan) tarafından
Normal dogum mu sezaryan mi oldu sanki bana cok  erke  biraktirdi gibi bebeğime bir zararı olurmu
(7,445 puan) tarafından
Sezeryan dediğim gibi üç hafta kullandım sadece herhangi bir zararı olmadı bu sefer kanama vs durmaz diye bıraktırdı
(3,184 puan) tarafından
Ha anladim cnm çok saol
(7,445 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(978 puan) tarafından
38+2 de doğum yaptım 36 haftalıkken bıraktırdı 
0 oy
(2,305 puan) tarafından
36 haftalıkken bıraktım doktor bana eğer kan pıhtılaşma bozukluğu varsa coraspin hiçbir işe yaramaz demişti iğne kullanman lazım demişti yani önlem olarak coraspin kullanılıyo
(3,184 puan) tarafından
Benim bir düşüğüm oldu  coraspin kullandim cnm şimdii 32 harftada bırak dedi çok  mu erken bıraktirdi  acaba bebeğime  bir zararı olur  mu hiç bilmiyorum
(2,305 puan) tarafından
Birşey olmaz Allah'ın izniyle
(3,184 puan) tarafından
Ne bileyim cnm ilk bebeğim birşey bilmiyorum  bazı arkadaşlar ilacı bırakınca iğneye başladık dedi benim doktor  ozel olduğu  halde  pek bilgi vermiyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Normalde 32 de bırakılıyor ama benim tansiyon sorunum olduğu için hala kullanıyorum doğum yaptım mesela 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Pıhtılaşma sorunu varsa bırakmanız erkenden cok saçma. Ama eğer tedbir amaçlı kullandiysaniz pıhtılaşma sorunu yoksa sıkıntı yapmayın. 
(3,184 puan) tarafından
Bir düşüğüm  oldu doktor coraspin  verdi hamileliğim  başından beri 32 harftada  biraktirdi şimdi  de çok korkuyorum bebeğime bir zararı olur mu diye sonuçta  erken biraktirdi
(1,003 puan) tarafından
Pıhtılaşma testi vermediniz sanırım. Bunu öğrenebilirsiniz aslında. Dahiliyeye gidip bir kan testi verirseniz hem içiniz rahat etmiş olur hem pıhtılaşma olup olmadığını anlamış olursunuz. Üniversite hastaneleri bu testi yapıyor. Dahiliye yapıyor mu bilmiyorum. Testin ismi protrombin zamanı. Gün içinde çıkıyor zaten. İçiniz rahat etmiş olur en azından. Bu şüpheyle yaşanmaz çünkü. Yaşayan bilir
(3,184 puan) tarafından
Yok vermedim  cnm sadece öylesine kan verdim o zaman bütün değerler normaldi
0 oy
tarafından
Ben hiç kullanmadım post yukarı 
0 oy
(14,482 puan) tarafından
Coraspin hamilelikte ne için kullanılıyor. Herkes mi kullaniyor belli bir problemi olan mi. İlk defa duyuyorum 
(3,184 puan) tarafından
Kan sulandırıcı ilaç cnm düşüğü  olan kan pıhtılaşması olan kişiler kullanıyor
(14,482 puan) tarafından
Hmm anladım. Bana hiç vermediler de ben de burda bı çok.kisi kullanınca şaşırdım. Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,390 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,231 cevap

34,513 kullanıcı

...