0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Kan testinde troid olduğumu söylediler 6 haftalık hamileyim 

11 Cevaplar

+1 oy
(48,392 puan) tarafından
evet zararlı ilacını ihmal etme
-Reklam-
0 oy
(2,341 puan) tarafından
Gebelik boyunca takip edilmesi gerekiyor ve ilaç veriliyor kullanman gerekiyor. Kuzenim öyle oldu ilaç kullandi doğuma kadar 
0 oy
tarafından
Kaç çıktı değerin ilaç veriyor doktor kullanınca yine kan ver genelde düzeliyor ilaçla
0 oy
(944 puan) tarafından
Hamileligim boyunca tiroid icin hap kullandim. Hatta sonlara dogru dozunu arttirdi.Doktor dogumdan sonra da bi süre kullanirsin demisti ama normale dönmüs dogumdan sonra biraktim yani. Önemli bence dahiliyeyi git normal degerler icinde tutman lazim her ay iki ayda bi neyse kontrole gidiyordum ihmal etme canim
0 oy
(195 puan) tarafından
Bende en başta ogrendim bayads yüksekti ilaç kullandım dogurana kdr kullanmazsan beyinsel skntilar oluşur vs demislersi yanlış hatırlamıyorsam. Bı an önce doktora git ilaç yazdir
0 oy
(3,639 puan) tarafından
Evet önemli bebeğin zeka gelişimini etkiliyor diye hatırlıyorum o yüzden doktora gitmelisin hapla düzenliyor merak etme 
0 oy
(1,519 puan) tarafından
Ilacini duzenli kullanmazsan bebege zarari olur. Kullanirsan bi sıkıntı yasamazsin cnm. Bende yillardir guatr hastasiyim 12 yildir duzenli ilac kullaniyorum. 3 hamilelik gecirdim. Cocuklarimda bi sıkıntı yasamadim. Biraz dozu arttti sadece hamilelikte
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Kesinlikle ilaç kullanmalısın. Annedeki tiroid bebeğin zekasını etkiliyor demişti doktorum. 
0 oy
(14,837 puan) tarafından
Zekasını etkiliyormus.diye.duydum. ben de ilaç kullaniyorum
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benimde gebelikte cikmişti doguma kadar ilac kullandim canim 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İlaç içersen bişey olmaz   ben hasımoto  var   öncesinde düşük yaptım  

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 109 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duygu ..35 (4 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...