0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar kendi paramı kazanmayı çok istiyorum iki çocuğum var evden çıkamam instegramda denk geliyor bazen paketleme falan ama önce kapora istiyor güvenilir olur mu acaba dekont falan paylaşıyorlar takipçisi de çok hesapların 

2 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
Sakın onlara bulaşma dolandırıcı evden iş ben *acebook dan bı çok fazla üyeli bı yer buldum evden iş diye hiç birşey istemediler kapora istemediler TC istemediler hiç birşey yani  ve ertesi gün getirdi kuryesi yaptım boncuk işleri var etiket işleri var gözlük tespih büsuru şeyler vardı yani 
(194 puan) tarafından
Veriyorlar canım işin değişikliğine göre ben ilk başta taş dizme işi aldım parası güzel diye ama yapamadım isi zordu birde çocuk olunca daha kolay işler aldım kendime yapıyorum etiket işi gibi
(636 puan) tarafından
Dediğin yere beni de üye yapabilir misin canım
(636 puan) tarafından
Gerçekten para kazanmaya ihtiyacım var
(194 puan) tarafından
Canım benim ben Facebook kullanmıyorum ama annemin hesabından üye oldum daha sonra numaraları var WhatsApptan oo şekilde iletişim kurdum Facebookdan EVLERE İŞ VERENLER BURAYA yaz çıkar karşına üye ol bak yakınında hangi işler var konuş
(148 puan) tarafından
Merhabalar benimde çok acil işe ihtiyacım var çocuguma bakicak kimse olmadigindan calisamiyorum evden iş ariyorum facebook instagram yok watsapp numara atarmısınız
-Reklam-
0 oy
(401 puan) tarafından
Onlar dolandırıcı arkadaşım hiç bulaşma derim iş veren kapora istemiyor ki zaten 
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 313 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu