0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 7 aylık ilk 3 ay baya hızlı kilo aldı anne sütü içiyor başından beri kıştı malum  kat kat giydiriyodum ay her gören ay çok kilolu çok tonton baya önde gidiyor diye vıdı vıdı ediyorlardı şimdi yaz geldi çocuk boya gitti şort tişört giydirdim eşimin halaları ayy çok zayıflamış erimiş çocuk ya sizene diyesim geliyor anne sütü ve ek gıda alıyor doktor mama taraftarı değil 6 aylık 8 kiloydu gayet iyi anne sütüne devam ek gıda da yicek iyi herşeyi diyor bunlar laf olsun torba dolsun çocuğu kucaklarına alıyorlar bana gelmek istiyor ay bütün gün senden başkasını görmüyor ya o yüzden annesinş istiyor diyorlar e tabi beni görücek hava güzelken çıkardık hep parka daha yeni yeni ısınıyor burda havalar şimdi sık sık çıkarıcam konuşuyor mu diyorlar hadi baba ver hav hav gibi kelimeler diyor dedim aa o kadar mı diyorlar sanki ne diyecek 7 aylık bebek Allahım sabır hiç görüşmek istemiyorum kucaklarına alsın dahi istemiyorum çocuğumu laf yapmayın sizene yani ay içimi döktüm uzun oldu hakkınızı helal edin kusura bakmayın

7 Cevaplar

+1 oy
(7,751 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ne istiyorlar 20 kilo mu olsun bu bebek

Benimki 11 aylık 9. 5 kiloydum en son olsa olsa şimdi 11 olsun millet bu işte ağzı olan konuşuyor 
(128 puan) tarafından
Önemli olan sağlıklı olsun zaten anne sütü içiyor ya yetmiyor gözüyle bakıyorlar hee benim evladım aç bırakıyorum Allahım yarabbim günde kaç kes ek gıda yapıyorum azıcık yiyor o kadar napıyım zorlanıyorum her öğün teklif ediyorum onlara kalsa ben bişey beceremiyorum evdeki halimizi onlar nerden bilecek gayette iyi bakıyorum çocuğuma tek başıma büyüttüm desteksiz gerekli eğitimi oyun ilgi alaka hepsi bende ama millete göre bişey yapmıyor oluyorsun
(7,751 puan) tarafından
Malasef öyle canım bizim daha hamileyken başladı karnım yok diye fare kadar çıkartıcaksın o çocuğu demeler

Zannedersin herkes profesyonel anne herşeyi onlar biliyor :)
(128 puan) tarafından
Ah ah saygısızlıkta etmek istemiyorum ama sustukça tepemize çıkıyorlar :) Allah akıl fikir versin ne diyelim
(7,751 puan) tarafından
Artık he he deyip geçiyorum kafamı ağrıtamam ben nasıl ilgilendiğimden eminim o yüzden onlar ne derse desin
(128 puan) tarafından
Aynen canım Allah bebişlerimize sağlık versin gerisi boş :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet 7 aylık şakır şakır konuşması hatta İngilizceye baslamasi bile lazımdı değilmi iki kere tersle daha ağız acamazlar benim kızım 3 yaş olacak hala kimseye gitmez yabancının kucağında yanında asla Durmaz annanesi bile öpmek için 40 takla atar banada diyorlar bende veriyorum cevaplarını 
(128 puan) tarafından
Aslında ters cevap vericem de zır tutuyorum kendimi sustukça tepemize çıkıyorlar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
7 aylık bebekten ne bekliyolar ay boşver gitsin duyma hiç
(128 puan) tarafından
Daha 4 aylıktı baba diyor mu dedi hayır dedim nerden duyacak çocuk gel oğlum sen babaa de baba diyodu eşimin halası :D
(2,651 puan) tarafından
Kendi çocuğu heralde doğar doğmaz ördek misali konuşup yüzmüş ☺️☺️☺️
0 oy
(128 puan) tarafından
Yazdım ya rahatladım biraz içimi kimseye açamafım
0 oy
(12,688 puan) tarafından
Yedi aylık bebeğin konuşmasını bekleyen ruh hastasıdır gitsin tedavi olsun 
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Benim kayınvalidem kızımı dogunca gördü bir hafta sonra geri geldi bu ne böyle hiç buyumemis dedi. Sonra bir süre mama verdik çünkü beni sütüm olmadigina inandırdı ve o zaman baya kiloluydu, sonra emekleme yürüme ve mama kesmenin etkisiyle kilo alımı azaldı ve istisnasız her gördüğünde çocuğumu zayiflatmjssiniz diyordu artık cinnet geçirecek seviyeye geldim. Yani kadına bakarsak kızımın eksilere düşmesi gerekiyordu. Sonra ben bı ara baya sert çıktım başka konularda da eşim de dedi sanırım. Artık hiç kilo lafı etmiyor.5 aylıkken de kardeşinin torunu anne diyormuş güya bizimki niye demiyor diye dertleniyordu.
0 oy
(99 puan) tarafından
Aman canım boşver kafana takma bende aynı durumdayım çocuğu gören zayıf diyor en son tersledim benim çocuğuma ikiye bir zayıf demeyin zayıf değil dedim bide başkasıyla karşılaştırma yapıyorlar filanin çocuğu kilolu diye kayinbabam da yatma saatlerine karışır ona ayrı bir sinir olurum erken yatiriyormuşum uykusundan uyandirmiyormuşum her kafadan bir ses geliyor ama kimse iç durumunu bilmiyorum boşver ağzı olan konuşuyor işte çocuğun kilosu da iyi yani doktor zayıf olsa der zaten kimseye laf anlatamazsin zaten 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 394 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 361 göst.