0 oy
546 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,798 puan) tarafından

Doğum için almayı düşünüyorum ama sonrasında ne ise yarar acaba 

image

28 Cevaplar

+1 oy
(12,537 puan) tarafından
doğumdan önce almiştım hala eşya kouıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bilmiyorum böyle şeylere para vermedim beğendiysen al ama küçük küçük bir işe yaramaz ki bacım sen zaten ayarliyaksin hemşire doğum yaklaşınca diyorki refakatçi ya bebeğin kıyafetlerini hazırlayın biz küçük beşik varya battaniyeye sarılı koyduk içine ordan giydirdiler 
(1,798 puan) tarafından
Doğru diyorsun ya şu reklamlar varya ordan gördüm 2 gün kullanmadan sonra işe yaramayacak bişeyse almak mantıklı olmaz elbetteki
(2,369 puan) tarafından
Yok canım ha bişey alacaksan bu paraya 101 falan müslim örtü geliyor gece emzirirken sararain çok kullanışlı oluyor
(1,798 puan) tarafından
Bakayım canım sağolasın
(2,369 puan) tarafından
Bak canım internetten de getittire bilirsin ölçülerini büyük olsun çekme yapıyor
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Kuzum pek işe yariyacagini sanmıyorum zaten doğum yaptığın gibi bitane hastane çıkışı istiyorlar bataneye bez başka bişey istemiyorlar yani  bebek cantasina bebek kiyageti koyman yeterli olacaktır okadad kalabalık olur sana bitaneden bir küçük boy posot köy oda kirlenen elbisenizi koyarsınız
(1,798 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ediyorum
(2,669 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Mesela küçülen kıyafetleri sonra bunlara hurclayip kaldırabilirsiniz ve ya başka eşyaları tatile filan giderken ayrı ayrı biseyler koymak isterseniz de koyarsınız:)
(1,798 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Baza içine koyabilirsin bebeğinin kuculenlerini kaldırabilirsiniz anca o şekil kullanılır saklama amaçlı 
(1,798 puan) tarafından
Aslında sonrası için bu fikir mantıklı ama çok küçükse yer işgal edebilir sanırım bende orta boyda topluyorum
(11,166 puan) tarafından
Boyutlarına bakarak alabilirsin canım ama bana vakumlu hurc daha mantıklı geliyor baza altı için bide hastane cantasi tek seferlik bisi her şeyi süsler hale getirmişler bebegin ilk gideceklerini kundagina bogca yap en üste koy istersen üstüne iğneyle kağıt tuttur yani hiç böyle şeylere ihtiyaç duymadım ben
(1,798 puan) tarafından
Bende duymamıştım diğer 2sinde gün geçtikce daha albenili yapıyorlar herşeyi alınsın diye
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Sonradan kullanılır ama ben kilitli buz dolabı poşeti almıştım 
(1,798 puan) tarafından
Evet sanki o daha mantıklı
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Kız doğum ve hurç ne alaka :D ben takım takım küçük sefaf poşetlere koydum üzerine yazdım ne olduğunu sezeryan olacağım için içinde ne var ne Yok görsünler hepsini dokmesinler diye 
(1,798 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ki sürekli reklamlardan önüne düşüyor böyle şeyler
0 oy
(4,613 puan) tarafından
asiri derece gereksiz ben cirtcirtli buzdolabi poseti almistim tek tek kullandim.d
(1,798 puan) tarafından
Bende öyle yapacağım sanirsam
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Tatile filan giderken valizin içine koyarsın ne güzel. Yani ihtiyacın varsa al.
(1,798 puan) tarafından
Aslında hiç yok canım valla
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Doğum çantası için mi canım dusunuyorsun?
(1,798 puan) tarafından
Ya onun için kullaniliyormus  bende merak ettim ne kadar iş görür diye size sorayım dedim
(10,784 puan) tarafından
Canım hevesin var ise al.sakin hevesinden.geri kalma bence.ben buzdolabı posetlerine yaptım ayrı ayri
(1,798 puan) tarafından
Bende diğer 2 cocugumda öyle yapmıştım baya sitede olumlu yorum gördüm heveslendim galiba
(703 puan) tarafından
2 cocukta yapmadın da bunda heveslendıysen yap ıcınde kalmasın tatlım ımkan varken ınsan heveslerını yasamalı
0 oy
tarafından
Kesinlikle kullanışlı 
(1,798 puan) tarafından
Ilk kez olumlu bir yorum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız ben bundan aldım trendyoldan ama daha uyvundu zam gelmiş ama benim bayağı işime yaradı bavul içine herşeyi ayırıp koyuyorum düzenli oluyo. Yada yazlık kışlık kızımın küçülenlerini falan hep bunların en büyüğüyle düzenleyip kaldırıyorum birindede iç çamaşırlarımı koyup yıkıyorum :D
(1,798 puan) tarafından
Sanki bende bi ara gördüğümde 50 tl yazıyordu zam gelmemesi mümkün değil şu zamanda sagol canım verdiğin bilgiler için
0 oy
tarafından
Fazla eşyani koy baza altına 
(1,798 puan) tarafından
Büyük hurckarda topluyorum fazlalıkları daha düzenli oluyo
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben aldım bebek çantasında kıyafetlerini bezlerini koymak için hala kullanıyorum 
(1,798 puan) tarafından
Nelerde kullanıyorsun canım
(3,830 puan) tarafından
Birine bebek bezini ve ıslak mendil koyuyorum dışarı çıkarken birine yedek kıyafet evde de ağız mendillerini koydum dolapta kirlenmesin ve rahat bulmak için hatta birini kendim için kullandım pedlerimi koydum
(1,798 puan) tarafından
Evet baya mantıklı arada kaldım
0 oy
(625 puan) tarafından
Ben iki dogumumda da kullandım çok işimi gördü.tatile giderken de kullanıyorum.en küçüklere tokası çorabı feln koyuyorum.buyuk boya kıyafetlerini orta boylara da iç çamaşır tarzı koyuyorum.ben çok memnun kaldim.ben bime gelmişti oradan aldim
(1,798 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Ben kilitli buzdolabı poşeti kullanmıştım hep kullanırım dersen al ama sadece hastane içinse gereksiz bence 
(1,798 puan) tarafından
Ya sonrası için düşündüm ama çok olumlu yorum alamadığım için vazgeçtim açıkçası
0 oy
(933 puan) tarafından
Super bişey hastane çantası için aldım şimdi bebek bakım çantasında da kullanıyorum dağınıklığı önlüyor 
(1,798 puan) tarafından
Tesekur ederim yorumun için
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bende almıştım bundan.

Bine gelmişti.

Doğum çantası da kullandım. 

Sonrasında şu en büyük olana kızımın bezlerini koydum. Poşette durmasını sevmediğimden.

Bir kucugunede oturma odası için bez ıslak mendil pişik kremi koydum. Elimin altında dursun diye.

Fermuarlilara gelecek olursak annemgil ve kaynanamgil memlekette.

Onlara kalmaya gittiğimizde en küçüğüne diş fırçası macunu koydum.

Onun bir büyüğüne yazma eşarplarimi koydum 

Diğerinede çamaşırlarınızı koydum.

Sende bebek çantasına organize olarakta kullanabilirsin
(1,798 puan) tarafından
Maşallah kız hepsini ne güzel ayarlamışsın teşekkürler
tarafından
Aynen çok kullanışlı bence
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ay evet cok guzel kesin al dogum için sonrasindada çocukların hatıralarını koydum duruyor hastane çıkışı falan ama küçük canta olanları bez islak mendil koyup çantaya atıyordum onlarda çok iyi 
(1,798 puan) tarafından
Ilk başta o.kadar yorum okudum ki vazgeçtim olumlu yorumlar görünce nedense heveslendim sagol  canım
(5,240 puan) tarafından
Rica ederim illaki bir işe yarıyor sonrasinada merak etme
0 oy
(320 puan) tarafından
Ben kullanıyorum büyük bu arada çok küçük değil hastaneye giderken lazım olan eşyaları bunlara koydum hep
(1,798 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
29 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fadik (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
4 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nil-1! (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (46 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...