0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar, kaynananız annenize sürekli laf etse hata arasa siz konuşmayıp görüşmeseniz, annenizin de hatası olmasa ve bu denilenler size dokunsa, bir süre sonra kaynananız evinize gelmek istese görüşmek istese kabul eder miydiniz ?

10 Cevaplar

+1 oy
(5,933 puan) tarafından
Konuşup görüşmemek yerine arar annem sana naptıda bunları söylüyorsun hayırdır derim açıkçası.. Sonra görüşmem gelmek istiyorum diye ararsa birdaha ailem hakkında hiçbiyerde yorum yapmazsan buyur gel derim. 
-Reklam-
0 oy
(12,946 puan) tarafından
kaynanam annemi tanımıyor hiç görüşmediler doğumda gelecek annem yine sorun var bi birlerını anlayamazlar jfdsgkşiövvnö
(6,712 puan) tarafından
Düğünde görmediler mi birbirlerini
(13,347 puan) tarafından
Düğünde nikahta da öı görmediler :)
(12,946 puan) tarafından
ikisinide karşiydık da israr kıyamet yildırım nikahi kıydık eşimin doğum gününde :)
bklm doğuma gelecek annem
0 oy
(701 puan) tarafından
Ben beklemem olay bırıktırmem. bırsey mı duydum arar sorarım boyle boyle demıssın neden nıye noldu vs olayı cozer gerekenı derım bıter olay o yuzden hatası olan evıme gelecek yuzu de bulamaz hatası yoksa sıkıntı yok buyurur gelır
(145 puan) tarafından
Benimle muhattap olmak yerine eşimi arıyor
(701 puan) tarafından
sen onu arayacaksın annene bırsey dedıgınde ve sen bunu annenden duydugum da arayıp hesabını soracaksın
(145 puan) tarafından
Gelinleriyle muhatap olmuyor oğullarıyla oluyor, aramam doğru olur mu sence
(701 puan) tarafından
Tatlım hal hatır sormaya aramayacaksın gelınle muhatap olmuyorsa annesını de arayamaz kusura bakmasın arayıorsa ne annemın ne benım canımı sıkamaz arayıp dedıklerınım hesabını sorup kapatacaksın
(145 puan) tarafından
Annemi arayıp demedi, annemin arkasından konuşur genelde, eşime anlatıyor eşimde bana söylüyor o şekilde duyuyorum, kendi hataları yok gibi annemi hedef almışlar, annemin sırf sesi çıkıyor iki yüzlülük yapmıyor açık sözlü diye uğraşıyorlar
0 oy
(531 puan) tarafından
Anneme kesinlikle tek bir kelime dahi ettirmem karşılık veririm yani bidaha da muhatap olmam kimsenin hakkı yok yani ailemden herhangi birine laf etmeye 
0 oy
(13,878 puan) tarafından
Benimle muhatap olmuyorsa evime de gelmesin gelirse de gerekmedikçe bende onla muhatap olmam 
0 oy
(4,613 puan) tarafından
valla yapmam etmem deyince malesefki öyle olmuyor mecbur eş hatrına nelere katlanıyorsun basıma bır kez geldı cevabını aldı oturdu
0 oy
(993 puan) tarafından
Anamla derdi olanın benimle vardır,benimle derdi olanında hayatımda yeri yoktur.Allah göstermesin ve bu tarz şeyler yaşatmasın ama annem için herşeyi yapar herkesi karşıma alırım. 
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Annem hakkında bir kere kaynanam laf etti kayınper ve eşimde vardı yerin dibine soktum hiçbiri ağzını açamadı. Bence susmak yerine ara ve annen hakkında neden konuştuğunu sor. 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Kaynanam benimle her tartışmaya girer yani o günleri atlattık ama anneme tek kelime ettiği an burnundan getiririm onun ağzına bile alamaz annemin adını. İmasını dahi edemez. Başta büyük tepkilerimi gördü şuan duygu düşüncesi ne bilemem ama ağzını açamaz. Ki annemin ona karşı bi saygısızlığı olması yanlışı olmadı kendi kıskançlığından. Senle niye görüşmek istiyo ki kaynanan ayağına mı gelecek. Bunu fırsata çevirebilirsin yani o konuları mı konuşmaya gelecek başka şeyler mi. Konu açılırsa ciddi bi dille uyarabilirsin tekrarı olmaması için vs. 
0 oy
(13,347 puan) tarafından
Eve davet eder evde sorarım anneme neden böyle böyle dedin diye  

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.