0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Tuvalet eğitime başladık bugün 4. Gün en son öğlen iki de çiş yaptı xok uzun tutuyor kafana çok takıyorum daha önceden de denedim böyle uzun uzun tuttuğu için beze dönmüştüm iki gün gelip yapıyordu ama şuan yine tutuyor çişini kakasını kafayı yicem artık bu çocuğun birşeyi de kolay olsin bıktım artık 

4 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Önüne lazimligi tut yaptır hasta olmasin
(790 puan) tarafından
Oturmak istemiyor
(1,763 puan) tarafından
Ayakta yaptır
-Reklam-
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Çok su içir mecbur yapar. 6 saat nasıl tutuyor çişini karnı ağrır 
(3,240 puan) tarafından
Bez bağlamasaydın keşke kararlı olduğunu anlasaydı. Konuşsan anlatsan mesela olmuyor mu. Bi de 2 gün yaptı bugün neden öyle oldu bişry mi oldu korktu mu tuvalette falan acabaa
(790 puan) tarafından
Yok kabız olduğu için yaptı kakasıni ama ağlamadi güzelce yaptı ondan sonra tutmaya başladı işte
(3,240 puan) tarafından
Bence sakin ol yarın güzelce konuş oyuncaklarını götür sevdiği hediyelerden ver markette bez bitmiş vs de. Bak benim oğlum da aşırı inattır kaç kez denedim ama olmadı aynı ben de depresyona girmiştim. En son 1 ay denedim hiç oralı değildi söylemiyordu. 15 gün oldu tekrar başladık bu sefer daha iyi anlıyor çişini
(790 puan) tarafından
Denedim canım üstüne düşünce iyice kendini geri çekiyor bende şaştım kaldım senin kaç aylık bebeğin olmazsa ertleyeyim yine daha beter olmasından korkuyorum çünkü
(3,240 puan) tarafından
Ayın 19 da 3 yaşına girecek. Ben de 2 yaşından beri aralıklarla denedim. Kendini çok rahat ifade ediyor diye güvendim ama asla öyle olmuyor her çocuk bir değil. Sen erteleyince arada sürekli işte büyüdün artık markette sana bez kalmamış abla oldun bak bu seni rahatsız ediyor herkes tuvalete yapıyor çok keyifli şarkılarla vs bilinç altına yerleştirin. Benim oğlum da gözümün içine baka baka yapardı çok zorladı beni inadından
0 oy
(12,492 puan) tarafından
İlk günler oluyor öyle korkma 
(790 puan) tarafından
Aradan 8 saat geçti hâlâ yapmadi canım aşırı sıkkın
(12,492 puan) tarafından
Sen götür oturt yine ama bişi olacağını sanmıyorum
(790 puan) tarafından
Zorlayınca iyice beter oluyor ondan zorlamak istemedim bez bağladım mecburen bezi hemen doldurdu hem çiş hem kakasını yaptı ne yapcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Kızım 3 yaşında 8 ay önce bezi bıraktı 4 saat 5 saat yapmadığı oluyor çünkü su içmiyor ikindin yapmıştı en son biraz daha biraz önce gitti tuvalete oda azıcık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
0 oy
1 cevap 231 göst.
14 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Siiiiiiiii (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 451 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,655 soru

11,364,951 cevap

34,841 kullanıcı

...