0 oy
41 göst.
Diğer kategorisinde (307 puan) tarafından

Hanimlar 2 bucuk yasina geldi kizlarim nerdeyse ama halaa geceleri surekli kalkiyo uykusuzluktan ve bas agrisindan bunalima gircem.stresten bunaldim biri nasilsin dese oturup aglayacagim oderece bunaldim :( benim gibi olan varmi yoksa benim kizlarim mi anormal anlamis degilim. ( dertlesecegim konusacagim kimsem yok kusura bakmayin )

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm kızımda 2.5 yaşında aynı durumdayz cnm . Bütün gün ev işinden onunla ilgilenmekten 5 dk bile oturamıyorm bide üstüne gece 10 kere kalkıyo sinirlerim iyice harab oldu oturdm bugün ağladm 
(307 puan) tarafından
aynen bende oyleyim canim dinlenmeye hic vakit bulamiyorum bian önce buyuselerdi diyorum artik. Allah tan sabir dileye dileye bi hal oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı durumdayım canım biliyor musun? 21aylık benim de kızım. Gece terörü başladı 18.aydan itibaren ve uyusa bile yanında biri yatmayınca tek başına uyumuyor. Babasına çok abartılı düşkün bütün ihtiyaçlarını ona yaptırıyor bütün ilgiyi ondan bekliyor sadece onunla uyuyup onunla uyanıyor. Uyandı kalktı geldi odasından yattı aramıza beni itti. Salonda pinekliyorum şimdi. Gitsem uyanıp yine itecek beni yataktan. Ama uyumamış babasına eziyet ediyor şimdi. Çok yıpratıcı bir süreç ama yapacak bir şey yok. Biz güçlü olacağız ki onlarla sağlam mücadele edebilelim:)
(307 puan) tarafından
keske benimkilerde az babaya yapsada dinlensem. senin anlattigin seyleri kizlarda bana yapiyor 1 dkkamiz ayri gecmiyor uyutuyum az kafa dinleyim desem ev isleri yemek falan hersey beni bekliyo :( Allah yardimcimiz olsun hayirlisiyla bu gunler bi gecseydi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,869 soru

11,371,293 cevap