+1 oy
341 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar anlayamadım bu gün arada bir biden su gibi, az, kokulu bi akıntı var yani akıntı demek ne kadar doğru bilmiyorum, böyle su dökülür, yada kendini salıverir, onun gibi birden az, su gibi, kokulu halde geliveriyor, şuan belirli aralıklarla, 2 defa oldu, bu durum nedir, yasayan varmi, normal mi?

Not : ilk gebelik

33. Haftam 

23 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Şimdi canım kasılmalarin varmı korkma sakin ol suyun gelişi böyle bacaklarından dökülmesi lazım seninki naisl 
(196 puan) tarafından
Bide canım böyle içerde toplanıp böyle hissedersin bı yerde taş gibi olup.tekrar düzeliyomu
tarafından
Karnim genelde oyle oluyor :)
(196 puan) tarafından
Kuzum korkma sen şimdi yavaş yavaş çantanı hazırla doktorun numarası varsa ara anlat olanları ama çok sakin ol korkma ama doğumun yaklaşmış yarın sabah hemen git doktora suyuna baktır zaten özele sevk ederler eğer normal doğum yapamazssn
tarafından
Inanirmisin önce doğum çantamı hazırladim, sonra onun ardından başıma bu geldi
(196 puan) tarafından
Bende şaka yapmıştım herkese doğumum var diye sabahında doğuma gittim millet şaşırdi şaka mı gerçekmi diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tutamiyosan şudur cisi tutarsın 
tarafından
Kendini sıktığın zamanda akıyor mu
tarafından
Birden oluyor az geliyor bitiyor, evet galiba tutulacak birsey degil, elinde olmadam geliyor
0 oy
tarafından
Cnm altına kaçırıyo olabilirmisin farkında olmadan
tarafından
Hayır cok farklı bi kokusu var, idrar gibi degil, elimde olmadan birden salıveriyor az sonra duruyor
0 oy
tarafından
Bana su gibi geldi biraz daha takip et devam ederse hastaneye git 
tarafından
Azlığı yada çokluğu önemli mi, tamam inşallah takip edeceğim
tarafından
İlk az gelir tabi sızıntı gibi ama yine korkutma kendini dediģim takip et belki devam etmezde. Sağlıcakla al kucağına
0 oy
(196 puan) tarafından
Evet kokusu oluyo zaten anliycan suyunun geldiğini of ya daha varms bende o hafta da suyum gelmişti şimdi bana neler olduğunu anlat yardımcı olucam sana
(196 puan) tarafından
Canım bol bol su iç ve ihmal etme direk git görün bence ama su iç şimdiden
(196 puan) tarafından
Böyle benimki afedersiniz eşimin sperm kokusu gibiydi ılıkti su ay ayağıma kadar öyle bı su geldiki kesilip kesilip akiyodu
tarafından
Tamam canım
(6,919 puan) tarafından
Sıcaktı    bonyada  kirli çamaşır koyduğumu bılıyom    sırık sıklam oldular eşime dıyom suyum geldi  diye yok diyor çiş tır o ay Allah'ım ne geceydı ya ( ⚈̥̥̥̥̥́⌢⚈̥̥̥̥̥̀)
tarafından
Subhanallah
0 oy
tarafından
Canım selamünaleyküm. İki g3beliğimde de benzer durumlar yaşadım özellikle son haftalarda ama ya akıntı fazlalşıyor ya da baskıdan dolayı idrar kaçak yapıyor. Sen sabah erkenden git ne olur olmaz. Su kaçağı olsa bile az az da olsa sık sık gelir. Ama ne olur ne olmaz tedbir amaçlı bir kontrol ettir. Ya da eczaneden turnusol kağıdı al. Mor ya da mavi renk görürsen su kaçağıdor o zaman gidersin ama riske atma hastanede yaparlar zaten ya da direk ultrasondan bakarlar azalma var mı suda diye.
tarafından
Çok çok teşekkür ederim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
rahatlama hissettinmk canim anlattigin gibi oldu bende de peki bebek hareketlerini hissediyor musun 
tarafından
Benim bebek cok hareketli değil bacım o aradada hissetmedim, suandada hissediyorum, bilmiyorum rahatlamadan çok ister istemez tedirgin oldum, ilk kez yaşıyorum sonuçta
(4,698 puan) tarafından
canim yine de git istersen benim saat 4gibi gelmisti 7bucuk gibi de cis yaptim sandim uzandim rahatlama hissi vardı annrm geldi sordu yorgunum bacagim agriyor dedi suyun gelmis dedi bebegin hareketlerini hisseidiyorum dedim hastaneye gkttik 7.41de megersem suyum gelmis doguma aldilar
tarafından
Yaa, ama doğum icin erken :(
(4,698 puan) tarafından
canim erken bence bir git belkide akintidir
tarafından
Tamam inşallah
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Olabilir belki. Benim suyum öyle şakır şakır boşalmadi. Altına kacirdigimi zannettim az az. Ter falan zannettim. Bence bı doktora git kontrol ettir hemen. Ultrasonla anlasiliyor
tarafından
Pazarteside kontrolüm vardı ama yarın eczane açık olur mu, turnosol kağıdı alim, olmadı nöbetçi eczane, yada saglik ocağı ilgilenir mi
(15,272 puan) tarafından
Nöbetçi eczaneden turnusol kağıdı alabilirsin sanirim. Ama sağlık ocağınin anlayacağını zannnetmem. Acile gitsen daha iyi
tarafından
Tamam inşallah
(15,272 puan) tarafından
Suyun bittiyse doğuma alinman lazım acil. Ben ilk dogumumu o sebeple yaptım. Daha küçük biraz daha içerde dursun deme çocuk susuz yaşayamaz. Allah korusun bişey olmasın. Sen daha önce de böyle bı post açtın. O zaman gitmemiştin heralde doktora. Nolur nolmaz benden söylemesi. Sen tedbirini al
tarafından
O zaman da gittim suyuma baktılar, tam dediler, sıkıntı yok dediler
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım sızıntı olabilir dediğin sızıntı da oluyor kasik ağrılarında varsa bir acilde görün istersen
tarafından
Kasık ağrım, yada bi yerimde ağrım yok
(1,937 puan) tarafından
Ne yaptın canım
tarafından
Elhamdülillah bu gün sabah gittim, sonuçlar temiz, kan, idrar , nts, ultrason, alttan muayene, hepsini yaptılar temiz çıktı, sıkıntı yokmuş, elhamdülillah :))
(1,937 puan) tarafından
İyi gözün aydın canım sevindim senin adına
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Su  gelse çeşme gibi şakir şakır akar engel olamazsın  baya sürer   koku felan yoktur bildiğin su gibi
(6,919 puan) tarafından
Yinede suyun olabilir  Doktor'a git bende o haftamda doğum yaptım
tarafından
Yaa ama çok erken :((
(6,919 puan) tarafından
Şuan 3 yaşına girecek    o zaman zordu    ama  Rabbim sabır verıyor doktora git  ihmal etme  hatta acıle gıt
tarafından
Tamam canım
(2,562 puan) tarafından
Bence direk acile git tetbir amacli
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım son günlerde sık sık idrara çıkiyomuydun 
tarafından
Evet, ama bu gelen idrar değildi, kokusu çok farklı idi
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Hayırlı geceler canım merak ettim sabah hayırlı haberlerini yazarsın insllah
tarafından
Elhamdülillah bi gün sabah gittim, sonuçlar temiz, kan, idrar , nts, ultrason, alttan muayene, hepsini yaptılar temiz çıktı, sıkıntı yokmuş, elhamdülillah :))
(2,618 puan) tarafından
İyi ya çok şükür canim
0 oy
tarafından
Suyun olabilir doktora git canım acile bir muayne ol Allah korusun öyle susuz kalır bebeğin benimde çok az gelmişti 37 ci haftada muayeneye gittim bende bilemedim azıcık kaçırdım sanmıştım öyle şakır şakır gelmedi benim suyumda  , eşim ne olur olmaz gidelim demisti iyikide gitmişim suyum sızıyormuş doğuma girdim 
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Kız hastaneye git hemen benimde 33 haftada suyum geldi. Biraz erken gibi bakarlar belki durdururlar doğumsa
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Naptin canm ne durumdasın
tarafından
Elhamdülillah bi gün sabah gittim, sonuçlar temiz, kan, idrar , nts, ultrason, alttan muayene, hepsini yaptılar temiz çıktı, sıkıntı yokmuş, elhamdülillah :))
(13,887 puan) tarafından
İyi çok şükür canm hamilelikte akıntı çok oluyor insan karıştırıyor
0 oy
tarafından
Suyun siziyor olabilir ilk firsatta doktora gidip bebegin suyunu kontrol ettirmeni tavsiye ederim .insaellah saglikla kolayca kavusursunuz yavrunla en guzel vakitte
0 oy
(895 puan) tarafından
Canım bilgin olsun eczanelerde su mu yoksa normal mi olduğunu gösteren bir kağıt gibi sanırım birşey varmış bir sor istersen
0 oy
tarafından
Elhamdülillah bu gün sabah gittim, sonuçlar temiz, kan, idrar , nts, ultrason, alttan muayene, hepsini yaptılar temiz çıktı, sıkıntı yokmuş, elhamdülillah :))
0 oy
(119,458 puan) tarafından
son ay akimti artar su gelse anlarsin idrar yapiyo gibi olur ama tutamazsin kendiligimden akar
0 oy
(774 puan) tarafından

Benim suyum geldiğinde koşarak nasıl wc ye yetişeceğimi bilememiştim... Çiş olsa tutulur ama suyu asla tutamıyosun ben wc ye gidene kadar taytım göl olmuştu valla :)) bide hemen sonrasında bi sancı girdi öyle böyle değil 39+5 haftalıktım ben. gittik doğuma alındım o gün ilk hamilelikte insan pek bişey anlayamıyor bence hemen bi doktora git canım baksınlar suyuna falan 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
6 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bebsiimin annesiyim (13 puan) tarafından soruldu

380,953 soru

11,405,146 cevap

34,943 kullanıcı

...