0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (455 puan) tarafından
Gerçekten bu ağrı nasıl Bir şeydir? 

Sabah mutfakta iş yaparken bir anda karnıma bıçak saplanır gibi ağrı girdi ama öyle böyle değil doğum sancısını arattı. Gaz desem gaz değil bide ağrıya acıya dayanıklı biriyim kolay kolay ağrım var demem. Çok kötü oldum ağrıdan adım atamadım, midem bulandı neyse hemen doktora gittim ama doktor hiç ilgilenmedi idrarda enfeksiyon olabilir dedi oda temiz çıktı ağrı kesici iğne yaptı iğnenin etkisi geçti ağrım tekrarlamaya başladı. Apandist ten şüpheleniyorum ama bilmiyorum değişik bir ağrı acı içindeyim:(

3 Cevaplar

0 oy
(12,598 puan) tarafından
adet ağrısı gibi ben adet olacağım sanip ağrı kesıcı içmişim patlamıştı
(455 puan) tarafından
Bende içtim evden gitmeden, doktorda ağrı kesici yaptılar ağrı hafifledi ama hafiften hafiften artmaya başladı korkuyorum doktor muayede etmedi:(
(12,598 puan) tarafından
dikkat edın patlaması sıkıntı oluyor geçmiş olsun
(455 puan) tarafından
Tşk ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltimun kizida oyoe oldu gecen
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Hamilelikte sürekli sancı olurdu düşük tehlikesi vs diyerek hastanelerde yattım evdede full yattım sonra bir gün doğuma 5 gün kala falan bildiğin doğum sancısı ama öyle böyle değil nefes alamıyorum hareket edemiyorum imkansız  apar topar eşim dopuruyorum diye hastaneye götürdü ki normal doğum bana yasaktı daha sonrasında nstde sancı çıkmadı ve eve gönderdiler daha sonra doğurdum ve gögsüm Bişey atıyordu nefes alamıyorum ağrım hiç dinmiyordu yürüyemiyorum 3 gün acile gittim ağrı kesici iğne vurundum geçmek bilmedi ertesi gün yine gittim doktor bunun normal olmadığını söyledi Allahıma bin şükür o doktor karşıma çıktı beni apar topar tomografiye aldılar ve doktor acil ameliyat patlamak üzere dedi ki bana bir sancı tuttu yine ama nefes almak hareket etmek eğilmek mümkün değil o apandistin oradaki iltihap kemiklerim atıyordu hastaneye ayağa kaldırdım apandisit ameliyatı öncesi testler yapılana denk normal yataktan ameliyat yatağına bile 4 5 kişi herbiyerimden tutarak kaldırdı felç olmuş gibiydim hayatımda böyle bir acı yaşamadım 

Ama tabi başlangıç olarak benimki kadar olmaz acı çünki benim apandistim şişmesi 4 aya falan dayanıyor yatmamış sayesinde patlamamış Allah o doktordan bin kere razı olsun eğer şğphelenio bakmasaydı Bi yarım saate ölürdüm herelde 
(1,022 puan) tarafından
Birde benim gögsüm de ağrı batma olmasının sebebi apandistim gebeliğe başlı gögsüm çıkmış olması senin eğer öyle Bişey varsa sağ kasık üstü gibi ağrı olur eğer şüphelenitorsan acile git Bi baksınlar
(455 puan) tarafından
Gittim ama bakmadılar kadın doğuma git dedi, bende Perşembe gününe randevu aldım. Ağrım hafifledi ama Zaman zaman vuruyor ve sağ taraftan kasıktan vuruyor
(1,022 puan) tarafından
Valla biliyorum şüphelniyorsan tekrar git ve apandisit olabilir mi diye özellikle sor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneadayi90 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
2 cevap 41 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tugce_nur09 (8 puan) tarafından soruldu

379,417 soru