0 oy
177 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (292 puan) tarafından
Kızlar mantar kurabiye yaptım ama yediğimde genizde hafif yanma oluyor. İçine sanki hafif acı biber atılmış gibi.acaba bana mı öyle geldi dedim eşim de aynı şeyi söyledi. Neyini fazla koydum da böyle oldu yahu tövbe estağfurullah :D:D:D:ermm:

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ununun paketini ne zmaan açmıştn unun bayatlamış
tarafından
Eminmisin ? Böceklenen acıyan bayat bozulan un hiç görmedin heralde . Senin yorumda çok saçma bilip bilmeden yazıyosn .
tarafından
Firinda çalıştım böcekli uçları bile eleyip ekmek oluyordu:)) şikayete gelen olmadı
tarafından
Eti ürünlerinin muhasebesini tuttum gıda teknikerleri arkadaşım olur böyle bir ürün kullanılmaz o sizin prbleminiz . Ayrıca geçen gün pizza yaptm hamuru acı oldu ununa bi baktmki böceklenmiş direk ıslatıp kuşlara attım o kadar malzeleli olan ürünü. Ürün böceklenmişse bozulmuşsa düketilmez sizin tükettiğinix yetmiyomuş gbi bide halka kullandırdım şikayet olmadı die böbürleniyosunuz çok komiksiniz
tarafından
Undan ölen olmaz :)
tarafından
Ölen olur demedimki zaten :)
-Reklam-
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Kakaosu mu fazla geldi acaba . 
(292 puan) tarafından
Az yaptım canım onuda
0 oy
(985 puan) tarafından
Yağ çöz sıkıp veya kimyasal mı kullandın ? Oda yapıyor canım kabartma tozu da yapar 2 paket se tarihi geçmişse ve birde şok bim a101 in kendi markasında acı oluyor ben almıyorum artık
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Kabartma tozunu yarım paket kullan canım :)  ben hiç bir kurabiye de 1 paket kullanmam acı oluyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 422 göst.
16 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 20 göst.
8 saat önce Yemek-Tarifler kategorisinde Ilknur17 (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
19 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu

379,305 soru

11,353,639 cevap

34,827 kullanıcı

...