0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (684 puan) tarafından
Şimdi instagramda gezerken gördüm de kadına karın germe ameliyatı yapmışlar nerden nereye kesmişler ya lan ben iki sezaryen oldum da bı yağmur yagicagi zaman olsun ayaklarimi usuttugum zaman olsun ağrıdan duramıyorum bir de o kadar kestircem direk boğazı kessinler daha iyi :D sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında:D

2 Cevaplar

0 oy
(6,313 puan) tarafından
Böyle aşırı kilo verenler var, mide küçültme ameliyatı olanlar 70-80 kilo verenler onlar da ne kadar uğraşsalar da deriyi toplamak çok zor olur, yağ aldırma falan yapıyorlar genelde ama ne bileyim zorunda değilsem kolay kolay bıçak altına yatmam gibi
(684 puan) tarafından
Allah'ıma büyük konuşmak istemiyorum en iyisini Rabbim bilir ama çok zor yanı zamaninda dur demezsen boğazına sonra daha çok sıkıntı oluyor insana. Kız kardeşinden biliyorum daha 18 yaşında değil g.t göbek ayrı gidiyor yapılı birde aklı başına geldiğinden beri yemeklerine düzen oluşturmuş ama beden alışmış yani kilo veremez bence artikv
(6,313 puan) tarafından
Yani çok dikkat etmek lazım. Herkes filinta gibi olmak zorunda değil ama sınır konulmalı. Bende büyük konuşmak istemiyorum şu an hamileyim diye kilo alıyorum ama canımı çok sıkıyor doğum sonrası bir şekilde gidecek o kilolar. Diyet yapamam belki ama spor vs olacak. İlerde çocuğuma da dikkat edeceğim. Öyle herkes kilolu çocuk över ya asla. Sağlıklı olsun kiloyu çok almasın yeter.
(684 puan) tarafından
Benim oğlum 20 aylık şuan 12.300 du en son kızım da 6 yaşında 20 kilo vallaha biz anne baba olarak 65 hiç görmedik ben ki ikinci sezaryenden sonra ilkkez 53 oldum kaldim düşün eşim 64 den yukariyi görmedi hiç çok kilolu çocuk beklemiyorum açıkçası bizden
(6,313 puan) tarafından
Okul hayatları başlayınca hatta asıl liseye falan gidince dikkat etmek lazım. Dışarıda yemeye alışırlarsa fastfood a alışırlarsa feci. Büyüdüğüm sehirde Burgerking, mc Donalds yoktu. Üniversiteye gittiğimde oturup çift menü falan yemeye başladım. Birden 2kilo falan aldım ama 10 kilo almışım gibi şişmiştim. Dedim gözde kendine gel tamam sevdin, alışkanlık yapıyor kendi kendimi kurtardım. Gebelik dışında maksimum 56 kiloyu gördüm. Umarım çocuklarınız benim düştüğüm hataya düşmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim sezaryan ağrım çok olmadı yani gobegim sarkık değil ama ihtiyaç duysam yaptirirdim 
(684 puan) tarafından
Benimde ilkinden sonra sardım hiç olmadı ikincide mallık yapıp sarmadim şuan kaldı
tarafından
Ben birşey yapmadım canım ne çatlak oldu ne sarkık sadece hindistan cevizi yağı kullandım
(684 puan) tarafından
Ohh ne kadar güzel vallaha bende hiç bişey kullanmadım Türkiye haritası gibi oldu :D tek nemlendirici Krem kullanmıştım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu

382,624 soru

11,455,303 cevap

35,031 kullanıcı