0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Kızım Eylül'de 3 yaşına girecek. Artık o kadar bunaltiyor daraltıyor ki. Önceki hallerini mumla arar oldum. Herşeye aşırı itiraz ediyor. Kendi yapmak istiyor herşeyi . Ama yapmadiginda aşırı sinirleniyor nizirdaniyor gün içinde hep böyle. Dışarı çıkarıyorum girip çıkmadığı delik yok. Baş edemiyirim vallaha psikolojik olarak çökertti beni. Herşeye ama herşeye itiraz ediyor. Diyelim ki onun yastığına yattım sen niye yastığıma yattın diye tepiniyor. Güzelce anlatıyorum yok. Sonra bı bağırıyorum pişman da oluyorum sonrasında. Ama sakın kalamiyorum. Yada bana diyor ki anne surata otur top atcam. Oturuyorum bu sefer topu elime aliyorum oynayalım diye . Bana diyo sen niye oturdun yaaaaa... Tepiniyor. Valla anlatırken saçma gibi ama zaten normal bı durumu yok ki sürekli bı bağırırken buluykrjm kendimi. Tahammulumu yitirdim vallahi. Bı an önce aksam olsun uyusun diye bekliyorum. Sabah olmasın diyorum. Ev işleri yemek bulaşık camssir vallahi hepsini hızlıca yapıyorum nerden bere yetiscemi şaşıyorum. Gündüz zaten uyumuyor valla artık bütün günün ayni gecmesinden bunaldım ya 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Topu alıp oturmayın. Top yüzüme gelirse acır doktor uf yapar kan gelir bu tehlikeli oyun olur o yüzden gel yerde oynalayim tabi annem yerden olunca güvenli olur diyin mesela hem daha çok kelime duyar hemde neden sonuç ilişkisi kurar yapmak istediğiniz şeyi direk söylerseniz hircinlasir 
(1,091 puan) tarafından
Canim zaten yerde oynuyoruz ve inan ki neden sonuç ilişkisini çok iyi bilen bı çocuk. Onun problemi topunu almam :D
tarafından
Alma sende kızın topunu aaa :Dddd
(1,091 puan) tarafından
Almayınca da tepki alıyorum kız :D niye topu almıyosun shshaha
tarafından
Hahshshshs senin kızın 3 yaş sendromuna girmiş o vakit :D
(1,091 puan) tarafından
Hay sendromlarina ne zaman bitecek bu sendrom ahshah
-Reklam-
0 oy
(156 puan) tarafından
Anaaam sanki benim kızın gelecekti hali gibi 
(1,091 puan) tarafından
Kız inan ki o iyi günleri şuan çok fena Cook. 11 aylık hallerini hatirkiyorim da böyle değildi ya. Ama o zmaanda diyordum zorlanıyordum diye. Ama şimdiki bambaşka bi zorlanma
(156 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacım aklı vermezken ayrı zor erince ayrı zor demek ki
(1,091 puan) tarafından
Aynen öyle. Aklı erince çok daha zor biliyor çünkü ve üstüne gidiyo i seyin. Valla okul çağı gelsin diye şafak sayiyorim.
(156 puan) tarafından
Seneye yakın Bi kreşe verirsin biraz rahatlarsın belki
(1,091 puan) tarafından
Vallahi düşünüyorum vermeyi
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Allah ikimizinde yardımcısı olsun benimkide kasımda 3 olcak kafayı yemek üzereyim gerçekten yaşamayan bilemez 
(1,091 puan) tarafından
Seninki nasil
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Bugün 3 yaşına girdi minik kelebeğim.  Salsam benimki de tepinir yaptı da bir ara. Benimle böyle konusamazsin , böyle yaptığında çok üzülüyorum, seni anlamiyorum ve böyle devam edersen seninle oynayamam, konuşup ilgilenmem vs vs duruma göre söyleyip uzaklaştım. Sakinleşince konuşuruz dedim birkaç gün sonra kesildi.  Şimdi kardesi ağlayınca sakinleş diyor :D 

Çocuklar çok güzel kullanıyor özellikle anneyi . Biraz sınırları olması lazım.  

(1,091 puan) tarafından
İnan ki aynılarını diyorum. Asla duymuyor :D diyorum en son noktası bağırıyorum önce güzelce anlatıyorum. Sonra bakıyorum gene aynı. Bırakıyorum kendi haline. Sakinelsince kendi geliyor yanıma ama bundan ders aldığımız yok. Aynı durim tekrarlaninca yine aynı şeyler oluyor
(2,587 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bırakıyor bir zaman sonra.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
4 cevap 203 göst.
22 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 258 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mother.00 (350 puan) tarafından soruldu

379,220 soru

11,351,764 cevap

34,822 kullanıcı

...