0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (960 puan) tarafından
Cocugu ruzgarda birakmisim yok cok gezdirmisim hasta etmisim kulak enfeksiyonu dedi dr. Esim cok yikiyosun ondan oldu dedi bide bunla ugrasiyom zaten cocuga uzuluyom yiyo bitiriyo beni derler ya o cinsten bide dikkat ediyorum yani kolluyprum cocugu rahat biride degilim

18 Cevaplar

+1 oy
(2,481 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendi baksin 
(960 puan) tarafından
Evet bakiyor anca lafla lafa gelince kimse önune gecemez
(880 puan) tarafından
Canm belırtıler neydi bnm kızımda sureklı eli kulagında ve o kadr cok dokunyrkı kanatyr kulqgını bırde bnm esımde oyle sen cocuga bakyrsn ılgılenmyrsn ıs yapyrsn yok yemek yapyrsn karı gıbı konusup beynımı yemıs artk ya bırde bnm 1 bucuk yasında kızım 9 aylık kızı. Var ikisşne ragmen  basa cıkmaya calsyrm ve cok yorgun ve uykusuzm bak 5 de kalkmalar daha yatmamslar
(960 puan) tarafından
Valla canim cok oksuruyodu gotrdum bogaz ve kulak enfeksiyonu dedi agumentn verdi sukur o iyi geldi
-Reklam-
0 oy
(2,653 puan) tarafından
Ben kendim bakamıyorum psikolojisine giriyorum o saçmalama cocuk bu diyor.  Düşmeleri hastalıkları huzursuzluklari vs hiç birseyde şimdiye kadar tek kelime etmedi.  Zaten anneyiz yeterince yetersiz hissimiz var bir cogumuzun sacmalamasa keşke esin de 
(960 puan) tarafından
Cocuk düssun ozamanda bagriyo dusmucek dikkat etcem hep pesinde olcam oglm2bck yasnda bu araada
(2,653 puan) tarafından
Kendi baksın bir zahmet . Benim 2 ve 3 yasindalar canım.  Düşe kalka büyüyorlar cocuk gözümün önünde düşüyor ne yapayım ışınlanayim mi tutmak için
(3,638 puan) tarafından
Sen çocuğun bakicisi değil annesisin o da babasi kaldiracak bı yerini o da bakacak o da ilgilenecek ben ağzıma geleni soylerim daha da yapamaz
0 oy
tarafından
İşitmiyorum. Benmi hastalandiriyorum.
(960 puan) tarafından
Oyle bizimki o cinsten gene mi hasta ettin diye soyleniyor hngi anne ister ya
0 oy
(629 puan) tarafından
Aynısı bende de var maalesef bir çözüm bulamadım ben şuan 1 buçuk yaşında yerinde durmuyor düşmesin diye hep peşindeyim düştüğü zaman bağırma çağırma çocuğun ağlama sesini bile duymuyorum bazen Allah yardımcımız olsun çok zor
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Yok bişey demez canım olan olmuş iyleşsin diye uğraşıyoz 
0 oy
(5,301 puan) tarafından
bu konuda ben cok yuzsuzum esim ben istemeden goreve gitti gecen ben hasta ettim esimi aradim sen gitmeseydin ben yorulmazdim cocuk hasta olmazdi diye.d.d
0 oy
(19 puan) tarafından
Olmaz mı ya. Benimki 4 aylık. Neler neler diyo. Çocuk bu aglicak her ağladığinda çocuğu aç birakiyosun. Bı yerimi aciyo. Sanki ben çocuğa gizli gizli zarar veriyomusum gibi davraniyo. Anası da ayrı alem ne zaman aşağı indirse gözünde bişey mi var orası ***** mu cart curt. 
0 oy
tarafından
Yok asla demez ama çok panik oluyor kızım hasta olunca asabileşiyor birden 
0 oy
(13,299 puan) tarafından
ne münasebet 
0 oy
tarafından
Kendi baksin o zaman at çocuğu başına görsün anyayi konyayi
0 oy
tarafından
Karı gibi tonla laf sayar eşim nefret ediyorum bu huyundan 
0 oy
(148 puan) tarafından
çok biliyorlar, kendileri baksa ya biraz da o zaman da biz kötü anne oluruz.
0 oy
(56 puan) tarafından
Cok sukur oyle birisi degil hasta olunca daha destek olur cocuklar konusunda 
0 oy
(6,535 puan) tarafından
Evet kızar bı çocuğa bakamıyosunuz der bende çok biliyosan işe gitme bak derim 
0 oy
(982 puan) tarafından
Yok demedi hiç bir zaman hasta olur çocuk bu der hatta ben hasta olucak sanırım derim iyileşir der ben hasta olmasın diye çok uğraşırım . Dışarı çıkarken çok dikkat ederim hava durumuna bakıp çıkarım ama ne yazikki üstüne düşmeme rağmen oluyor hasta
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bizim ilk çocukta öyleydi birsey olsa senin yüzünden sen yaptın yok böyle diyordu çok kavga ettik 2ci oldu simdi birsey olsa sesi çıkmıyor canım anlat ona o çocuk hasta olacak hasta ol sa sorun çünkü mikrop larla savasmali bagisligi güçlenmesi lazım 
(960 puan) tarafından
Anlatsam buraya yaşadiklarimi destan olur cocuk aglardi bana bagrrdi ben aglatiyomşm diye beceriksiz derdi
0 oy
tarafından
He anam bide o var dimi. Bakarken niye bukadar yorumluyorsunuz demezler hasta olunca senden bilirler. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 380 göst.
0 oy
8 cevap 274 göst.
0 oy
8 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 158 göst.

397,320 soru

11,883,471 cevap

36,003 kullanıcı