0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Belirtisiniz var miydi kizlar

14 Cevaplar

0 oy
(2,694 puan) tarafından
10 gün geçince :D o da belirti falan yoktu adetim gelmedi diye yaptım :D
tarafından
Baya rahatmissin:)))
(2,694 puan) tarafından
Kiz rahat olmasam napcam durmadan kendimi oldu mu olmadı mı bunalıma sokmak istemiyorum :D
-Reklam-
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Daha yeni oluştuğu için bebek adet geçmeden pek bı belirti olmaz. Olsa bile bazı belirtiler adet belirtisiyle aynı olduğu için anlaşılmaz. Ben hiç adetim geçmeden yapmadım test bı kere yaptım adet günümde negatif çıktı boşuna adet günüm gelmeden var mı yok mu diye kendimi strese sokmadim. Eğer ki çocuk düşünülüyorsa zaten buda hiç iyi bişey değil stres 
tarafından
Adete 10 gun var belirtim yok hic oglumda adete 10 gun kala kasik agrim baslamisti ya
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ben 5 gün kala kaset test ile öğrendim erken gebelik testi de değildi o ay hiç umudum yoktu çünkü önceki aydaki gibi sık ilişki yumurtlama takvimi vs hiç dikkat etmedim çalıştığım yoğun geçen bir aydı ama nedense banyoya girerken acaba yapsam mı diye içime Bi istek geldi yaptım direk ikinci çizgi çıktı ben şok şimdi 16 aylık bir minik adam o çizgi ☺️❤️
tarafından
Belirtiniz varmiydi peki
(4,146 puan) tarafından
Yoo o zamanlar hiç bir belirtim yoktu daha hisse dayalı yaptım tamamen ertesi gün de kan verdim 345 çıkmıştı sanırım adet döneminden hemen sonra hamile kalmışım diye düşündüm bende değer de yüksek olunca
0 oy
(92 puan) tarafından
Hiç belirti yoktu ama 1 hafta sonra bakmıştım evde pozitif çıktı 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
İlki 5 gün önce, ikinci 8 gün önce =)))) benimkiler planli hamilelikti o yüzden heyecanlı oluyordum. Belirti de en çok goguslerim hemen şişer benim bi de gerilemiyor um istediğim gibi kasıkların parçalanacak gibi oluyor anlıyorum hamile olduğumu 
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben 8 gün kala öğrendim 
tarafından
Idrarda mi
(290 puan) tarafından
Evet hem de normal gebelik testi
0 oy
(999 puan) tarafından

Planlı gebelikti benim canım . Adetten 1 hafta önce kaset test ile çift çizgiyi görünce hemen hastaneye gidip kan verdim 18,75 ile hamile olduğumu öğrendim , hiç bir belirtim yoktu  . şuan 33+4 kızımı bekliyorum <3

tarafından
Insallah benimde olur oglum var bi tane 4 yasinda kardesi olmasini cok.istiyorum
(999 puan) tarafından
Kız bir taneyi buldun yeter  :D şaka bir yana  inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın canım sağlıkla kucağına alırsın ❤️
tarafından
Amin insallah sagolun
0 oy
tarafından
Benim bugün adet görmem lazm ama belirti pek yok sadece sivilcelerim çıktı inşallah hamile değilim 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bende heyecanlıyım bu ay geçerse olmassam hamileyim dur 

Erken gebelik testi yaptım acile gittim dedim çıkmadı oda ola bilir teste güvenme 
tarafından
Adete kac gun varken test yaptin
(2,369 puan) tarafından
6 ama çıkmadı adetim geçerse test yapacağım tekrar kaset
tarafından
Insallah vardir seninde   belirtin var mi benim 10.gun belirtim yok hic arada kasik agrim oluyo sanki psikolojk de olabilir ama
(2,369 puan) tarafından
Canım miydem bulanıyor
Sadece
Bilmiyorum varmı korunmuyrouz folik asit alacağım
0 oy
(7,903 puan) tarafından
Adet olacak gibi belirtiler yaşıyordum 3 gün geçti test yaptım pozitifti şaşırdım canım :) 
0 oy
(710 puan) tarafından

İlki 8 gün kala :D o dış gebelikti 

İkincisi 6 gün kala öğrendim tesadüfen 
tarafından
Idrar testi mi yaptin birde adet kac gunde bir oluyosun:)
(710 puan) tarafından
28 günde bir oluyorum ben dedemin cenazesine gitmistim orda halsizlik kusma falan vardı hastayım diye gittim ilac verecekler diye emin olmak için kan aldılar kan da çıktı ben eve gelince test alıp yaptım heyecandan onda da çıktı:)
0 oy
(995 puan) tarafından
Önce hiç yapmadım 5 gün geçince yaptım 
0 oy
(6,244 puan) tarafından
1 hafta vardı kanda çıktı. Hiçbir belirtim yoktu beklenen biseydi zaten. 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Sık idrara cıkmıştım birde sabahları sürekli bireyler yemek istiyordum birde yüzüm sabsarıydı encok ondan şüphelendim bu belirtilerde adetten bir hafta önceydi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 71 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.