0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bunları aldim benimki 350 tl tuttu oglumunkide bedava aldım 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(2,725 puan) tarafından
Mağazam mi aldın canim
tarafından
Evet önceki postum anlaşılmadı
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Güle güle giyinin :) Aslında kampanya falan yok sadece tek ayakkabının fiyatını şişirip ikinciyi bedava veriyorlarmış gibi oluyo aslında zaten ayakkabının teki normalinde 100 150 lira 
(9,626 puan) tarafından
Fotoğrafını attım canim bakabilirsin
tarafından
Metehanin annesi ben birdan magazadan baktim kendime 300 tldi oda kaliteli degildi oglumunkide fiyati 400 tl normalde yani bana gore coj uygun
(9,626 puan) tarafından
Canim mağaza fiyatlarına gire internet fiyatları zaten uygundur ben senelerdir insternettwn alışveriş yapıyorum eşime lcw'de mağazada 1100 liraya beğendiğimiz montu sitesinden 600 liraya aldık,dün oğlana e bebekten külot alicaktim internet sitesinde 3 tanesi 70 lira falandi mağazada 3 tanesi 150 lira yani her yerde mağaza ve sitesindeki fiyatlar farklıdır
tarafından
Ams int te bi alana bi bedava yokki bide benim oldugum sehirde tek benimkinin fiyati 300 tl oglumjnkinide bedava olmasaydi alsmazdimki  polonun yanına bile yaklasmazdim
tarafından
Evet bazen magazada indirim daha cok oluyo int uygun ama magazanin kampanyaları cok oluyor.bugin gitmeseydik kaçırıyorduk zaten bisey kalmamıştı bitirmislerdi
0 oy
tarafından
Mağazadanmı aldın ve her mağaza içinmi gecerli 

Hayırlı olsun sizede güle güle kullanın
tarafından
Valla bilmiyorum  heryerde gecerlimi .teşekkür ederim
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Hepimizin ayakkabısı yeni valla hatta eşimin birinde sıkıntı çıkınca onu degisime gönderdi bı tane daha almak durumunda kaldı değişim yapılınca yedek yenisi bile var olmasa değerlendirdim bunu 
tarafından
Evet  kaynimda aldi oglumunki bile 400 tldi tek fiyati
(7,250 puan) tarafından
Ramazan Bayramı'ndan önce aldım eşimle oglanda bayramda aldılar aynen oglumunki 300 kusurdu benimkide kaç ay öncesi bide
tarafından
Aynen benimki 350 tldi oglumunda bedava oldi o da marka bide burdan almaya kalksam 600e alirdim bide hayatımda hic 350ye ayakkabi almadim
0 oy
(636 puan) tarafından
Nerden aldın cnm
tarafından
Flodan bi alana bi bedava vardi kadin ve çocuklar icin erkeklerede yuzde 50 indirim
(636 puan) tarafından
Mağaza mi internet sitesi mi
tarafından
Mağazasında var orda varsa bi bakın
0 oy
(119,321 puan) tarafından
kac gun gecerli
tarafından
Bilmiyorum valla
(119,321 puan) tarafından
terliklerdede gecerlimi
tarafından
Evet kadin terliklerindede gecerli

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
7 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.
14 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 258 göst.
12 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,096 cevap

34,854 kullanıcı

...