0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (1,816 puan) tarafından

Çok şükür doğurup hikayemi paylaşmak bana da nasip oldu❤

Cumartesi günü sabah saat 8'de lavaboya gittim çok hafif bi lekelenme vardı eşimi çağırdım nişandır diye düşünmüştüm ama bi ayağa kalktım ve heryerim kan oldu hemen hastaneye gittim nst de hiç sancım çıkmadı ve 1 parmak açıklık vardı doktor ne istediğimi sordu sezeryan dedim ve ameliyata alındım beni zorlıyan tek şey anestezi oldu oturma şekli zor onun dışında ameliyatım çok güzel geçti şarkıda söyledim içerde dedikoduda yaptım:D güldüm eğlendim ameliyathaneden çıkıncada kapının önünde kimse yok diye dert yanarken hemşirelerin yasak demesi beni rahatlattı odaya girdim bi baktım herkes bebekle ilgileniyor derken bebek kenarda uyuyo annem kaynanamlarda oturmuş dedikodu yapıyo:D eşim desen farklı bir alemde dışarda hemşirelere felan para çikolata dağıtıyo meğersem ben gelmeden bebeği çok sevmiş uyuyuncada bırakmış hemen emzirdim bebeyimi şükür sütüm hemen geldi humana çayınıda tavsiye ediyorum baya çoğaltı sütümü ilk 2 gün yürümekte felan çok zorlandım ama şuan evdeyim kalkıp yürüyüp oturabiliyorum ama tam değil 1 hafta daha zamana ihtiyacım var gibi neyse kızlar  uzun oldu k.bkmayın burda herkese dua ettim bebek istiyenlere bebeyi olanlara herkesee :)) ❤❤❤❤

18 Cevaplar

+1 oy
(1,065 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne kadar  mükemmel bir duygu  demi    anlatırken   o acısı bile ne kadarda çok seviyorsun seve seve anlatıyorsun  sanki onca acıyı sen çekmemiisin gibi bebeğini kucagına aldıgında hersey geçip gidiyo 

Allah bağışlasın  uzun ömürlü  olsun bebeğin  

Rabbim evlat isteyenlere hayırlı evlatlar  nasip etsin 

Hamile olanlarada sağ salim kucaklarına almayı  nasip etsin bebeklerini
(1,816 puan) tarafından
Evet canım gerçekten öyle evlat bambaşka bişeymiş amin inşallahh ❤❤❤
(1,755 puan) tarafından
Canimmm ozelden yazmak istedim ama gitmedi olmadi aklima simdi geldi boyle yapmak nasil oldun kiz  canimin ici bebis nasil eve ciktinizmi
(1,816 puan) tarafından
Valla oldu işte iyi çok şükür evet ertesi günü geldik eve özel mesaja kapatmışım canım çünkü e. Postaya bildirim gidiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Maşallah canım ne güzel rabbim size bağışlasın kuzunuzu
(1,816 puan) tarafından
Amin canım çok saol sende sağlıkla kucagına alırsın inşallah ❤
+1 oy
(437 puan) tarafından

Sağlıkla büyüt inşallah canım :) hayırlı evlat olsun inşallah 

(1,816 puan) tarafından
inşallah canım allah razı olsun ❤
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
O kadar çok mutlu oldum ki bebeğine hayırlısıyla sağlığıyla kavuşmana. Takip ediyordum seni hikayeni az çok biliyorum. Dua ettim sana Rabbim hayırlısıyla o da tatsın bunu diye. Çok şükür ki doğumunu yapmışsın almışsın meleğini kucağına. İnşallah sağlıcakla, hayırlısıyla, mutlulukla büyütürsün evladını. Ne kadar sıkıntısı olsa da bi kokusu bi gülüşü yetiyor ❤
(1,816 puan) tarafından
çok saol canım allah razı olsun evet o kadar güzel bi duyguymuş ki çok zor günler yaşıyarak geldim bu gğne kadar allahım 4 kaybımdan acımdan sabrımdan sonra bana da nasip etti istiyen herkese nasio etain inşallah
(5,323 puan) tarafından
Sabrın sonu selametmiş işte. Bi an önce toparlanırsın inşallah. Bebişi de bizim yerimize bol bol kokla :))
(1,816 puan) tarafından
İnşallah canım koklarım teyzesii ❤❤❤
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah canım. Şükür güzel bir doğum hikayesi okudum :D
(1,816 puan) tarafından
Çok saol canım allah razı olsun hayırlısıyla sağlıkla kucagına alırsın inşallah evet canım zaten korkuyla okudugum hikayeler vardı ben yaşamadım çok şükür
(25,224 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım belden uyuşturma seçerek. İnsan dogumunun tadını çıkarıyor bende nasipse öyle yapcam
(1,816 puan) tarafından
Kendini rahat bırak ve hiç kötü düşünme herşey iyi olucak de bol bol dua ett valla herşey istediğin gibi oluyor
0 oy
tarafından

Cok sevindim allah evladinizi size bagislasin tatli anne <3

(1,816 puan) tarafından
Çok saol canım Allah razı olsun❤
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun kuzum rabbim anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah ☺
(1,816 puan) tarafından
İnşallah canım çokk saol allahım metehanıda size bağışlasın❤❤
tarafından
Amin kuzum kime benziyor  minik kuş
(1,816 puan) tarafından
Valla ben bana benzetiyorum burnu aynı ben :D ama herkes ikinizede benzemiyo diyo
0 oy
tarafından
Aaaa doğum mu yaptın:D Allah analı babalı büyütsün canım hayırlı evlat olsun inşallah ❤ 
(1,816 puan) tarafından
Evet canım hiç beklemiyordum :D çok saol
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Allah analı babalı buyutsun tatlım :) 

(1,816 puan) tarafından
Çok saol canım
0 oy
tarafından

Allah analı babalı büyütsün darisi basimiza

(1,816 puan) tarafından
Çok saol canım aminn inşallah en güzeli ve en hayırlısından
0 oy
(658 puan) tarafından
Rabbim hayırlı evlat olarak büyütmeyi nasip etsin inşallah canım gözün aydın ❤️❤️❤️
(1,816 puan) tarafından
Çok saol canım allah razıı olsun
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ay maşallah cnm gözün aydın doğurmuşsun çok sevindim sağlıklı olmanıza masalalh berkay bey geldi melegimizin
(1,816 puan) tarafından
Evet canım çok saol allah razı olsun evet şükür geldi sabırsız :D
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Gözün aydın canım benim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin acısını göstermesin insallah <3

(1,816 puan) tarafından
Amin canım çok saol allah razı olsun❤❤
0 oy
(650 puan) tarafından
Gözünüz aydın Allah anneli babalı sağlıklı sıhhatli huzurla büyütmeyi nasip etsin ☺️❤️
(1,816 puan) tarafından
Çok saol canım allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün canm daha yeni gördüm ya doğum yaptığını darısı başıma insalhh:) ❤️ 
(1,816 puan) tarafından
İnşallah canım çok aaol allah razı olsun sende sağlıkla kucagına alırsın inşallah evet somunda bende yazdım şükür darısı başına inşallah
tarafından
Aminn canm bnmm ❤️❤️
(1,816 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Ayyy çen doğurdun muuuuu:'(

Rabbim sağlıklı sihatli şekilde büyütmeyi nasip etsin inşallah kuzum rabbim uzun uzun ömürler versin bebisine <3

(1,816 puan) tarafından
Evett bende anne oldum şükürr :D
Çok saol canım allah razı olsunn
(2,102 puan) tarafından
Senden de yavrum ❤
(1,816 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Caniminnn ici naber nasil gidiyooo annelik zorlaniyonmu bebisin ismini ne koydunuz giii
0 oy
(1,374 puan) tarafından
 Geçmiş olsun canım güke güke büyüt bebeğini

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 4,575 göst.
0 oy
7 cevap 321 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 661 göst.
28 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,894 cevap

34,775 kullanıcı

...