0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evde kesem düştü hastaneye geldim kanamam olduğu için içimde parça kalmış yarın sabah uyuyarak kürtaj yapicaz dedi ne yapıyorlar ameliyat gibi sonrasında acı hissediliyomu

7 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Kuzum öncelikle üzülme alanda  verende en iyisini bilir 

Çatala çıkıyorsun seni bayıltıyorlar 15 dk da bitiyor o gün içinde ayağa kalkıyorsun hemen geçmiş olsun 
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun kanamam var o yüzden korkuyorum biraz
(6,516 puan) tarafından
Korkma korkma balım kanama normal kürtajdan sonrada devam edecek 15 gün falan sürmüştü benimki  hiç bir şey hissetmezsin
tarafından
İnşallah canım bebeğim evde eşim yarına kadar bakabilicekmi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bayıltınca birşey duymuyorsun merak etme hemen kalkarsın ayağa hafif ağrım olmuştu benim canlı yaptıkları halde senin hiç sorun olmaz 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(392 puan) tarafından
Uyutmadan oldum canlı canlı hiç Bi ağrı sızı duymadım desem yeridir canım kürtaj olmak için çatala aldılar,5 dakika kadar sürdü kürtajım daha sonrasinda biraz dinlen bizi çağır odaya alalım dediler dedim ben iyiyim odaya gideyim tamam dediler o zaman...Odaya gittim Bi serum verdiler serum akarken uyumusum sonra uyandım kalktım evime geldim yemek falan yaptım normal hayata devam yani öyle ağrı acı asla olmuyor 
tarafından
Bı kaç sene önce yengeme refakatcilik yapmstm sabaha kdr sancı çekmişti bağıra bağıra oldu çok korku. Var o yuzden
(392 puan) tarafından
Benim hastaneye girip kürtaj olup çıkmam toplasan 2,5 3 saat anca sürdü o kadar olmadı bile...Kendini korkutma bende kürtaj olmadan önce buraya sormuştum ve inanılmaz korktum açıkçası sonra girdim çıktım bu muymuş dedim...
0 oy
(751 puan) tarafından
Bende 10 haftalik düşük yapmıştım canım bebek düştü icerde parça kaldı dediler hemen ameliyathaneye aldılar 15 20 dakikada çıktım sanırsam sonrasında çok hafif bir agri oldu sadece hemen geçiyor 
0 oy
tarafından
Hisetmiyorsun
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Beni bayıtmadılar hisedim herşeyi kendini bayılt  acı çekersin 
0 oy
tarafından
Once bayiltiyorlar  cok kısa sürüyor ben kalktığımda hic bi aci hissetmedim ameliyatin nokta kadari kürtaj 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 195 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
0 cevap 50 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 233 göst.
20 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,345 cevap

34,818 kullanıcı

...