0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar kızım 2 yaş 1 aylık. Dogudugndan beri hep kalabalık icindeyiz her gün içi üç kere dışarı parka markete çıkarız sürekli anane dede dayı görür haftada iki üç defa gezmeye gideriz. Yani hep insan içinde. Fakat yaşıtları ile hiç oynamak iletişim kurmak istemiyo. Evdeyken bahsediyo arkadaslarindan ama yanlarına gidince asla konusmuyo oyun oynamiyo sürekli benle oynamak istiyor ya da ananesiyle dayisiyla yani hiç yaşıtlarıyla iletişim kurmuyor bu artık beni üzmeye başladı dün iki tane daha arkadaşı vardı ikisi birbirleriyle kavga ediyorlar birbirlerine vuruyorlar falan bütün gün beraberdik bnm kızım onlarla hiç muhatap olmuyor o çocuklar da doğal olarak bnm kızım yokmuş gibi davrandılar butun gün buna çok üzüldüm arkadaşları ile iletişim kurması normal mi kızlar ?

6 Cevaplar

0 oy
(113 puan) tarafından
Aynı yaşta ve benimki de Aynı durum 
-Reklam-
0 oy
(693 puan) tarafından
2 yaşına girecek oğlum yaşıtlarıyla oynamıyor ama kendinden büyük ablalar abilerle oynamayı seviyor sizinki de mi öyle 
(2,369 puan) tarafından
Ay benimkide zaten küçücük sun top vurmaya çalışıyor
(1,271 puan) tarafından
Büyüklerle de oynamıyor canım bnmki sadece beni annemi dayısı bazen babası o kdr yani çocuklarla hiç oynamak istemiyo
(693 puan) tarafından
Büyüdükçe alışır alıştıkça oynar diye düşünüyorum
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yegenimde böyleydi hala da aynı 8 yasinda ve kendi yasitindan büyüklerle oynuyor işin ilginç yanı konuşacak bir çok şeyi var haberleri izliyor seçim hakkında yorumlar yapıyor parka gitmek istemiyor çocuk işi bunlar diyor e sende çocuksun dediğimizde kabul etmiyor Türkiye'yi geç dünya gundemi ni bile takip ediyor biz çözüm bulamdik ablam  kreşe falan gönderdi şimdi okula gidiyor  ama yok olmuyor yani çocuğun mizacı böyle 
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Benim oglum 26 aylik cok sosyal arkadaslariyla guzel oynuyo ama konusmuyo
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Benim oğlum da 23 aylık. Yaşıtlarıyla anlasamiyo. Vuruyo herkese. Kimse de oğlumla oynamak istemiyo haliyle ama yabani bir çocuk değil. Girişken yine de. Birkaç kelime dışında konusamiyo ama kendince biseler anlatiyo sjsjsj
0 oy
(128 puan) tarafından
Sanırım evde tek çocuk olanlar hep böyle 2 buçuk yasindaki kizim da böyle çocuklarla oyun kurmuyor yanlarina gitmiyor yada onlar yanina gelse mizikliyor onca çocuğun içinde kalk beraber oynayalim diye beni çağırır yada dedigin gibi teyze anneanne dede dayı onlara gidiyor bebekken sürekli büyüklerle olduğu için sanırım yaşıtlarının arasına giremiyor 
(693 puan) tarafından
Oğlumda 2 yaşına girecek ablası abisi kardeşi yok ama kendinden büyük çocuklarla oynuyor yani mahalledeki çocuklarla olsun yegenlerim ile olsun oynuyor ama yaşıtlarıyla oynamıyor her çocuk farklı sonuçta

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 763 göst.
0 oy
6 cevap 212 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 342 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 425 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu